דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות סבתות מוסמכות וטבעיות לנשים בהריון
daadaddaddaa daddaaddaa deddadedbddaa ddddadddaa dcdadaddd dd

8 תרופות סבתות מוסמכות וטבעיות לנשים בהריון

נפלאות הסעדים של סבתא

הריון הוא תקופה של שמחה וציפייה רבה, אך ניתן גם להיות מלווה במספר נוחות פיזיות ורגשיות.ממחלת בוקר ועייפות ועד כאב גב וחרדה, אמהות מצפות עשויות להרגיש כאילו הן תמיד נלחמות במשהו.למרבה המזל, ישנם מספר סעדים טבעיים ומוסמכים שיכולים לעזור לנשים בהריון למצוא הקלה בתקופה מיוחדת זו.להלן שמונה סעדים של סבתא לנשים בהריון הן בטוחות, יעילות וטבעיות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא שורש רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי להקל על בחילות, מחלת בוקר ועיכול.ניתן לקחת אותו בצורה קפסולה, מבושלת בתה או ללעוס על גולמי.עבור אמהות מצפות שמתקשות לשמור על האוכל, כוס תה ג’ינג’ר יכולה להיות מציל חיים.מומלץ גם לקחת כמוסות או טבליות ג’ינג’ר אם אתם מחפשים מנה מרוכזת יותר.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להרגיע ולהרגיע את הנפש והגוף.שתיית כוס תה קמומיל יכולה לעזור להפחית חרדה ולחץ, ויכולה גם לעזור להקל על בחילות ואי נוחות בעיכול.ההערכה היא כי היא מסייעת בנדודי שינה, שהיא סוגיה שכיחה בקרב נשים בהריון.

טיפ ייחודי:

למינון מרוכז יותר של קמומיל, תוכלו להכין דחיסה עם שקיות תה קמומיליות.פשוט תבלו כמה שקיות תה קמומיליות במים חמים ואז מניחים אותם בקערת מים קרים.משרים מטלית עם התה המקורר, סובבים את הנוזל העודף ומורחים את הדחיסה על הבטן או הגב.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עם יתרונות בריאותיים רבים, כולל סיוע בעיכול, הפחתת צרבת ומלחמה בדלקת.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או לדלל במים ולצרוך אותו.לאלה הסובלים ממחלת בוקר, נסה להוסיף כפית חומץ תפוחים לכמה מים נוצצים למשקה מרענן ומרגיע.

fenugreek

Fenugreek הוא תרופה צמחית המשמשת במשך מאות שנים לקידום עיכול בריא, להפחתת דלקת ולהגביר את ייצור חלב השד באמהות מניקות.נשים בהריון יכולות לקחת חילבה בצורת כמוסה או זרעי חילבה תלולים במים חמים להכנת תה.

PEPPERMINT

מנטה הוא עשב רב עוצמה הידוע ביכולתו להפחית את בחילות, קלקוליות ונפיחות.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או לבשל לתה.לאלה הסובלים ממחלת בוקר, נסה להוסיף כמה טיפות שמן מנטה לכוס מים נוצצים.

אלם חלקלק

ELM החלקלק הוא קליפה המשמשת במשך מאות שנים להפחתת דלקת ולהרגיע בעיות עיכול.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או לבשל לתה.למינון מרוכז יותר, נסה לערבב כפית אבקת אלם חלקלקת עם כוס מים חמים.

כמון

כמון הוא תבלין שידוע ביכולתו להפחית את בעיות הבחילות והעיכול.ניתן לקחת אותו בצורת כמוסות או להוסיף למזון.לאלה הסובלים ממחלת בוקר, נסה להוסיף כפית כמון לכוס מים נוצצים למשקה מרענן ומרגיע.

Yarrow

יארו הוא עשב שידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע בעיות עיכול.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או לבשל לתה.לאלה הסובלים ממחלת בוקר, נסה להוסיף כמה טיפות של שמן חירו לכוס מים נוצצים.

שמונה הסעדים של סבתא אלה לנשים בהריון יכולות לעזור להפחית את חוסר הנוחות שחוו במהלך ההיריון ויכולות לעזור להבטיח חוויה בריאה ומאושרת עבור האם המצפה.עם זאת, לפני שתנסה את כל הסעדים הללו, חשוב להתייעץ עם הרופא או הרופא שלך כדי לוודא שהם בטוחים עבורך ועבור תינוקך.

חלק 2: 8 תרופות סבתות מוסמכות וטבעיות לנשים בהריון

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לנשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור להקל על הבוקרמחלה ומפחיתים דלקת.תה ג’ינג’ר יכול להיות מיוצר על ידי כפית כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 5 דקות.עדיף לשתות את התה כאשר הוא מבושל טרי, מכיוון שהטעם והיתרונות יכולים להצטמצם עם הזמן.

2.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה מצוינת לנשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את קלקול הקלקוליות ונפיחות.תה נענע יכול להיות מיוצר על ידי כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך 5 דקות.חשוב לזכור שצריך לצרוך תה נענע במתינות, מכיוון שהוא יכול להיות די חזק.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת עבור נשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.ניתן להכין תה קמומיל על ידי כפית כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 5 דקות.עדיף לשתות את התה כאשר הוא מבושל טרי, מכיוון שהטעם והיתרונות יכולים להצטמצם עם הזמן.

4.תה שומר

תה שומר הוא תרופה מצוינת לנשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית בחילה ולמנוע עצירות.ניתן להכין תה שומר על ידי כפית אחת של כפית אחת של זרעי שומר מיובשים בכוס מים חמים למשך 5 דקות.חשוב לזכור שצריך לצרוך תה שומר במתינות, מכיוון שהוא יכול להיות די חזק.

5.תה עלה פטל

תה עלים פטל הוא תרופה נהדרת לנשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור לחזק את הרחם ולהפחית את כאבי הלידה.ניתן להכין תה עלה פטל על ידי תלול כפית אחת של עלי פטל מיובשים בכוס מים חמים למשך 5 דקות.עדיף לשתות את התה כאשר הוא מבושל טרי, מכיוון שהטעם והיתרונות יכולים להצטמצם עם הזמן.

6.תה סרפד

תה סרפד הוא תרופה מצוינת לנשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית נפיחות ולהקל על כאבי לידה.ניתן להכין תה סרפד על ידי תלול כפית אחת של עלי סרפד מיובשים בכוס מים חמים למשך 5 דקות.חשוב לזכור שצריך לצרוך תה סרפד במתינות, מכיוון שהוא יכול להיות די חזק.

7.תה ליקריץ

תה ליקריץ הוא תרופה נהדרת לנשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית בחילות וצרבת.ניתן להכין תה ליקריץ על ידי תלול כפית אחת של שורש ליקריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 5 דקות.עדיף לשתות את התה כאשר הוא מבושל טרי, מכיוון שהטעם והיתרונות יכולים להצטמצם עם הזמן.

8.תה גדילן חלב

תה גדילן חלב הוא תרופה מצוינת לנשים בהריון, מכיוון שהוא יכול לעזור להגן על הכבד ולהפחית את העייפות.ניתן להכין תה גדילן חלב על ידי תלול כפית אחת של זרעי גדילן חלב מיובש בכוס מים חמים למשך 5 דקות.חשוב לזכור שצריך לצרוך תה גדילן חלב במתינות, מכיוון שהוא יכול להיות די חזק.

סיכום

סבתות השתמשו מזמן תרופות טבעיות כדי לעזור לנשים בהריון עם מגוון מחלות.מתה ג’ינג’ר ועד תה חלב גדילן, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את מחלת הבוקר, להקל על כאבי לידה ולהפחית דלקת.חשוב לזכור לשתות את תה אלה במתינות, מכיוון שהם יכולים להיות די חזקים.בנוסף, עדיף לשתות את התה כאשר הוא מבושל טרי, מכיוון שהטעם והיתרונות יכולים להצטמצם עם הזמן.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות לנשים בהריון?

כמה תרופות טבעיות לנשים בהריון כוללות תה ג’ינג’ר, תה נענע, תה קמומיל, תה שומר, תה עלים פטל, תה סרפד, תה ליקריץ ותה גדילן חלב.תה אלה יכולים לעזור להפחית את מחלת הבוקר, להקל על כאבי לידה ולהפחית דלקת.

כיצד עלי להכין את תה אלה?

כדי להכין תה אלה, פשוט תלול כפית אחת של העשב שנבחר בכוס מים חמים למשך 5 דקות.חשוב לזכור כי יש לצרוך תה אלה במתינות, מכיוון שהם יכולים להיות די חזקים.בנוסף, עדיף לשתות את התה כשהוא טרי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן