דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות סבתות חשובות ומקובלות ברחבי העולם לדלקת חניכיים אצל ילדים

8 תרופות סבתות חשובות ומקובלות ברחבי העולם לדלקת חניכיים אצל ילדים

מה זה דלקת חניכיים?

דלקת חניכיים היא דלקת של החניכיים העלולות לגרום לאדמיות, נפיחות, כאב ודימום.זה בדרך כלל נגרם על ידי הצטברות של לוח, שהוא סרט דביק של חיידקים שיכול להיווצר על השיניים והחניכיים.דלקת חניכיים היא בעיה שכיחה בקרב ילדים והיא בדרך כלל ניתנת לטיפול בהיגיינת הפה טובה.עם זאת, אם לא מטופלים, זה יכול להוביל למצבים חמורים יותר כמו דלקת חניכיים, המהווה זיהום בחניכיים ובמבנים הסובבים אותו.

8 תרופות סבתות חשובות ברחבי העולם לדלקת חניכיים אצל ילדים

דלקת חניכיים היא מצב שכיח אצל ילדים, ולמרות שהוא בדרך כלל ניתן לטיפול, זה יכול להיות כואב ולא נוח.תרופות מסורתיות ששימשו סבתות ברחבי העולם במשך מאות שנים מועילות לרוב בטיפול בדלקת חניכיים אצל ילדים.להלן 8 תרופות סבתות חשובות ומקובלות ברחבי העולם לדלקת חניכיים אצל ילדים:

1.שמן ציפורן

שמן ציפורן משמש זה מכבר כתרופה לדלקת חניכיים ובעיות דרך הפה אחרות.זהו משכך כאבים, אנטיבקטריאלי ונוגד פטרייתי, ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.שמן ציפורן יכול לשמש שטיפה בפה או להחיל ישירות על החניכיים בעזרת ספוגית כותנה.

2.שטיפת מי מלח

מי מלח משמשים זה מכבר כטיפול בדלקת חניכיים.זהו חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית מלח עם כוס מים חמים והשתמשו כשטיפה בפה.

3.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה יכול לשמש שטיפת פה או גרגר, או שניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל ישירות על החניכיים עם ספוגית כותנה.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי, נוגד פטרייתי ואנטי דלקתי, ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה יכול לשמש שטיפת פה או גרגר, או שניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל ישירות על החניכיים עם ספוגית כותנה.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וכאב.לשימוש, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים והשתמשו כשטיפת פה.

6.Myrrh

Myrrh הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה יכול לשמש שטיפת פה או גרגר, או שניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל ישירות על החניכיים עם ספוגית כותנה.

7.קלנדולה

קלנדולה היא אנטי דלקתית ויכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית קלנדולה עם כוס מים חמים והשתמשו כשטיפת פה.

8.מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי רב עוצמה ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה יכול לשמש שטיפת פה או גרגר, או שניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל ישירות על החניכיים עם ספוגית כותנה.

טיפ:

חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו מכיוון שחלקם עשויים להתאים לילדכם.בנוסף, חשוב לתרגל הרגלי היגיינה אוראלית טובים, כמו צחצוח וחוט דנטלי באופן קבוע, כדי לסייע במניעת דלקת חניכיים.

אגוז מוסקט לדלקת חניכיים

אגוז מוסקט הוא תבלין העשוי מזרע עץ האגוז מוסקט, יליד אינדונזיה וחלקים אחרים בדרום מזרח אסיה.יש לו טעם מתוק ואגוזי ומשמש בדרך כלל באפייה ובישול.הוא שימש גם מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים אצל ילדים.על פי ההערכה, אגוז מוסקט יעיל בהפחתת דלקת והקלה על כאבים הקשורים לדלקת חניכיים.יש להשתמש בו בשילוב עם תרופות טבעיות אחרות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.כדי להשתמש באגוז מוסקט לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כף אחת של אגוז מוסקט טחון עם כף דבש אחת וכפית מים אחת.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום.

מרווה לדלקת חניכיים

מרווה הוא עשב רב שנתי המשמש למטרות רפואיות מאז ANCIזמנים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות, חיטוי ונוגד חמצון, מה שמועיל לטיפול בדלקת חניכיים אצל ילדים.כדי להשתמש במרווה לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כפית אחת של מרווה מיובשת עם כוס מים חמים ותנו לזה תלול למשך חמש עד 10 דקות.מסננים את התערובת ומשתמשים בה כשטיפת פה.

סודה לשתייה לדלקת חניכיים

סודה לשתייה היא תרופה טבעית ששימשה לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים.על פי ההערכה, היא יעילה להפחתת דלקת והקלה על כאבים הקשורים לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בסודה לשתייה לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.השתמש בו כשטיפת פה פעמיים ביום.

שטיפת מי מלח לדלקת חניכיים

מי מלח הם תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים.על פי ההערכה, היא יעילה להפחתת דלקת והקלה על כאבים הקשורים לדלקת חניכיים.כדי להשתמש במי מלח לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.השתמש בו כשטיפת פה פעמיים ביום.

כורכום לדלקת חניכיים

כורכום הוא תבלין העשוי משורש האדמה של צמח הכורכום.יש לו צבע צהוב בהיר ומשמש בדרך כלל בבישול ואפייה.הוא שימש גם מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים אצל ילדים.על פי ההערכה, כורכום יעיל בהפחתת דלקת והקלה על כאבים הקשורים לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בכורכום לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כפית אחת של כורכום קרקע עם כפית דבש אחת וכפית מים אחת.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום.

שמן עץ התה לדלקת חניכיים

שמן עץ התה הוא שמן אתרי העשוי מעלי צמח עץ התה, יליד אוסטרליה.יש לו ריח חזק וחריף ומשמש בדרך כלל בארומתרפיה.הוא שימש גם מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים אצל ילדים.על פי ההערכה, שמן עץ התה יעיל להפחתת דלקת והקלה על כאבים הקשורים לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בשמן עץ התה לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כף מים אחת.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום.

שמן ציפורן לדלקת חניכיים

שמן ציפורן הוא שמן אתרי העשוי מניצני הפרחים המיובשים של עץ הציפורן, יליד הודו וחלקים אחרים בדרום מזרח אסיה.יש לו ניחוח חזק ומתובל ומשמש בדרך כלל בארומתרפיה.הוא שימש גם מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים אצל ילדים.על פי ההערכה, שמן ציפורן יעיל להפחתת דלקת והקלה על כאבים הקשורים לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בשמן ציפורן לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כפית אחת של שמן ציפורן עם כף מים אחת.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום.

שמן קוקוס לדלקת חניכיים

שמן קוקוס הוא שמן טבעי העשוי מבשר הקוקוס.יש לו טעם עדין ומתוק ומשמש בדרך כלל בבישול ואפייה.הוא שימש גם מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים אצל ילדים.על פי ההערכה, שמן קוקוס יעיל בהפחתת הדלקת והקלה על כאבים הקשורים לדלקת חניכיים.כדי להשתמש בשמן קוקוס לדלקת חניכיים אצל ילדים, מערבבים כפית אחת של שמן קוקוס עם כף דבש אחת וכפית מים אחת.החל את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום.

<h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן