דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות סבתות חשובות ויעילות ליבלות רגליים
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddddaa dddaddcddaa dcdddcddaa dad

8 תרופות סבתות חשובות ויעילות ליבלות רגליים

ריפוי יבלות ברגל עם הסעדים של סבתא
יבלות ברגל, הידועות מבחינה רפואית בשם Verruca Plantaris, כואבות ומכועות, ולמרבה הצער, הן נפוצות למדי.החל מהקפאת היבלות ועד יישום חומצה סליצילית, ישנם מגוון טיפולים הזמינים ליבלות ברגל.אבל לפני שאתה פונה לטיפולים קונבנציונליים, מדוע לא לנסות כמה מהתרופות שנבדקו בזמן שהועברו מסבתותינו?להלן שמונה תרופות סבתות חיוניות ויעילות ליבלות רגליים.

1.שמן קיק

שמן קיק משמש כתרופה ביתית למגוון מחלות במשך מאות שנים.כדי לטפל ביבלות ברגליים, להשרות כדור כותנה בשמן קיק ומורחים אותו על היבלת לפני השינה.אבטח את כדור הכותנה בעזרת תחבושת והשאיר אותו על לילה.בבוקר, הסר את כדור הכותנה והתחבושת ושטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

2.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית ליבלות רגליים.מרסקים שן שום ומערבבים אותו עם כמה טיפות מים להכנת משחה.החל את ההדחה על היבלת וכיסו אותה בתחבושת.השאירו אותו לילה ושטפו את האזור בבוקר.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

3.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית יעילה ליבלות רגליים.פשוט טבלו כדור כותנה במיץ לימון ומורחים אותו על היבלת.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו לילה.בבוקר, הסר את התחבושת ושטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה ביתית יעילה ליבלות רגליים.משרים כדור כותנה בחומץ תפוחים ומרחי אותו על היבלת.אבטח אותו עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.בבוקר, הסר את כדור הכותנה והתחבושת ושטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

5.קליפת בננה

בננה פיל היא תרופה ביתית מצוינת ליבלות רגליים.חותכים חתיכת קליפת בננה כך שתתאים ליבלת ולהדביק אותה במקום.השאר אותו על לילה והסר אותו בבוקר.יש לשטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית יעילה ליבלות רגליים.מדללים כמה טיפות שמן עץ התה עם כף מים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על היבלת.אבטח אותו עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.בבוקר, הסר את כדור הכותנה והתחבושת ושטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

7.אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית פופולרית למגוון מחלות עור, כולל יבלות רגליים.חותכים עלה אלוורה לשניים וחילוץ את הג’ל.החל את הג’ל על היבלת וכסה אותו בתחבושת.השאר אותו על לילה ושטוף את האזור עם מים בבוקר.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

8.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה טבעית יעילה ליבלות רגליים.כל שעליך לעשות הוא לחתוך בצל לשניים וסוחט את המיץ על היבלת.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו לילה.בבוקר, הסר את התחבושת ושטוף את האזור במים.חזור על תהליך זה כל לילה למשך מספר שבועות.

טיפ מועיל

חשוב לשמור על היבלת מכוסה תוך כדי התייחסות אליה בכל אחד מהתרופות הביתיות הללו.זה יעזור להבטיח שהטיפול יעיל וכי היבלת לא תתפשט.

הסעדים של סבתא ליבלות רגליים יעילות לרוב ופחות פולשניות מהטיפולים המקובלים.נסה את אחד התרופות הבתים האלה לפני שתפנה לטיפולים מסורתיים, ובעצם סבלנות, תוכל להיפטר מהיבלות המציקות.

תרופות טבעיות ליבלות רגליים

אנשים רבים פונים לתרופות של סבתא כשמדובר בטיפול ביבלות על הרגליים.להלן 8 תרופות יעילות וטבעיות שאולי סבתא שלך השתמשה בהן.

1. חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא ליבלות רגליים.כדי להשתמש ב- reme זהDY, הספיגה כדור כותנה בחומץ תפוחים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו לפחות 30 דקות לפני שטיפתו.עשו זאת מספר פעמים ביום עד שהיבלת נעלמה.

2. שום

לשום תכונות אנטי -ויראליות וחזקות נגד פטריות שיכולות לעזור להיפטר מיבלות.מרסקים ציפורן שום ומורחים אותו ישירות על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת או קלטת והשאיר אותו על לילה.עשו זאת כל לילה עד שהיבלת נעלמה.

3. שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להיפטר מיבלות רגליים.מרחו כמה טיפות שמן עץ התה ישירות אל היבלת וכיסו אותו בתחבושת.השאירו אותו מספר שעות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהיבלת נעלמה.

4. סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור להיפטר מיבלות.מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את ההדחה על היבלת וכיסו אותה בתחבושת.השאירו אותו מספר שעות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהיבלת נעלמה.

5. שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע ולרפא יבלות.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו כמה טיפות של שמן קיק ישירות על היבלת וכיסו אותה בתחבושת.השאירו אותו מספר שעות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהיבלת נעלמה.

6. מיץ אננס

מיץ אננס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להיפטר מיבלות.מרחו כמה טיפות של מיץ אננס ישירות על היבלת וכסו אותו בתחבושת.השאירו אותו מספר שעות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהיבלת נעלמה.

7. מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להיפטר מיבלות.מרחו כמה טיפות מיץ לימון ישירות על היבלת וכסו אותו בתחבושת.השאירו אותו מספר שעות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהיבלת נעלמה.

8. קליפת בננה

Banana Peel הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להיפטר מהיבלות.שפשפו את החלק הפנימי של קליפת הבננה על היבלת מספר פעמים ביום.הקפד לכסות את היבלת עם תחבושת אחרי כל יישום.

סיכום

הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך יעילה וטבעית להיפטר מיבלות על הרגליים.חומץ תפוחים, שום, שמן עץ התה, סודה לשתייה, שמן קיק, מיץ אננס, מיץ לימון וקליפות בננה הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להיפטר מיבלות.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים האלה.

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח ליבלת להיעלם?

זה יכול לקחת מספר שבועות ואפילו חודשים עד שיבלת תיעלם.חשוב להיות עקביים ומתמידים עם הטיפולים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

האם זה בטוח להשתמש בתרופות של סבתא ליבלות?

כן, בדרך כלל זה בטוח להשתמש בתרופות של סבתא ליבלות.עם זאת, תמיד כדאי לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

הסעדים של סבתא ליבלות יכולים להיות דרך יעילה וטבעית להיפטר מהיבלות על הרגליים.חומץ תפוחים, שום, שמן עץ התה, סודה לשתייה, שמן קיק, מיץ אננס, מיץ לימון וקליפות בננה הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להיפטר מיבלות.זכור לדבר תמיד עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן