דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות סבתות בטוחות ויעילות לאלרגיה לעור
daadaddaddaa daddaaddaa ddddddaa dddaddcddaa dcddcdaddd dc

8 תרופות סבתות בטוחות ויעילות לאלרגיה לעור

1.קומפרסים קרים

סבתות משתמשות בקומפרסים קרים במשך מאות שנים כדי להרגיע את גירויי העור וגירוד הנגרם כתוצאה מאלרגיות.קל להכין קומפרסים קרים ויכולים להיעשות עם פריטים שנמצאים ברחבי הבית.כדי להכין דחיסה קרה, פשוט להשרות מגבת או מטלית כביסה במים קרים ומורחים אותה על האזור הפגוע למשך חמש עד עשר דקות.זה יעזור להפחית דלקת וגירוד.אם תרצה, ניתן להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר, שמן קמומיל או שמן מנטה למים כדי לעזור להפחית את תחושת הגירוד.

2.אמבטיות שיבולת שועל

שיבולת שועל היא עור טבעי מרוגע והוא תרופה מצוינת לאלרגיות בעור.כדי לבצע אמבטיה שיבולת שועל, טחנו כוס שיבולת שועל בבלנדר עד שהיא אבקה משובחת.שופכים את האבקה לאמבטיה חמה ומשפיעים בתוכה 15 עד 20 דקות.שיבולת השועל תעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוד הנגרם כתוצאה מאלרגיה.

טיפ ייחודי:

הוספת כמה טיפות של שמן לבנדר או שמן קמומיל לאמבט שיבולת שועל יכולה לעזור להפחית עוד יותר את הגירוי הנגרם על ידי האלרגיה.

3.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הגירוד והדלקת הקשורים לאלרגיות בעור.כדי להשתמש בדבש כתרופה, פשוט החל שכבה דקה של דבש על האזור המושפע והשאירו 15 עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.כדי לשפר את ההשפעות האנטי דלקתיות של דבש, מערבבים אותו עם אבקת כורכום לפני המריחה.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לשמש כקרם לחות בעור.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע והשאירו 15 עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.ניתן לערבב גם שמן קוקוס עם אבקת כורכום כדי לשפר את ההשפעות האנטי דלקתיות שלו.

5.אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לשמש כקרם לחות בעור.כדי להשתמש באלוורה כתרופה, פשוט החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע והשאירו 15 עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.ניתן לערבב גם אלוורה עם אבקת כורכום כלשהי כדי לשפר את ההשפעות האנטי דלקתיות שלה.

6.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הגירוד והדלקת הקשורים לאלרגיות בעור.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים.משרים דחיסה בתערובת ומורחים על האזור הפגוע למשך 15 עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.

7.תה ירוק

תה ירוק הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו להפחתת הגירוד והדלקת הקשורים לאלרגיות בעור.כדי להשתמש בתה ירוק כתרופה, תלול שקית תה ירוק במים חמים למשך 5 עד 10 דקות.אפשר לתה להתקרר ולהשרות דחיסה בו.החל את הדחיסה על האזור המושפע והשאיר למשך 15 עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אנטי דלקתית טבעית וניתן להשתמש בה כדי להפחית את הגירוד והדלקת הקשורים לאלרגיות בעור.כדי להשתמש בסודה לשתייה כתרופה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפיות מים חמים.משרים דחיסה בתערובת ומורחים על האזור הפגוע למשך 15 עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.

סבתות משתמשות בתרופות פשוטות אלה במשך מאות שנים כדי להרגיע את גירוי העור וגרד הנגרם כתוצאה מאלרגיות בעור.תרופות אלה בטוחות ויעילות וניתן להשתמש בהן להפחתת דלקת וגרד.עם זאת, אם הסימפטומים של האלרגיה נמשכים, עדיף לפנות לייעוץ רפואי מרופא.

סקירה כללית של התרופות של סבתא לאלרגיה לעור

סבתות יש שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות טבעיות לאלרגיות בעור.החל מתה צמחים ועד משחות קירור, תרופות אלה יכולות לעזור להקל על הגירוד, השריפה והאדמומיות שיכולות ללוות אלרגיות לעור.להלן 8 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא כדי לעזור להקל על סקיn תסמיני אלרגיה.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד הסעדים העתיקים והמסורתיים ביותר של סבתא לאלרגיות בעור.התה עשוי מפרחי קמומיל מיובשים, המכילים אנטי דלקת טבעי הנקרא ביסבולול.ביסבולול יכול לעזור להרגיע עור מגרד ומודלק, ותה קמומיל יכול להיות שיכור או להשתמש בו כדחיסה להרגעת אלרגיות לעור.

כיצד להשתמש ב

להכנת דחיסת תה קמומילית, תלולות שתי כפיות של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומאפשרים לו להתקרר.משרים מטלית נקייה בתה ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאר את הדחיסה על העור למשך 15 עד 20 דקות.הגש מחדש את הדחיסה לפי הצורך עד להקל על הסימפטומים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נוספת של סבתא פופולרית לאלרגיות לעור.האופי החומצי של החומץ מסייע בהפחתת גירוד ודלקת.זה יכול גם לעזור לאזן את רמות החומציות של העור ולהחזיר את מחסום המגן הטבעי שלו.

כיצד להשתמש ב

כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לאלרגיה לעור, מערבבים חומץ חלק אחד עם ארבעה חלקים מים חמים.משרים מטלית בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו את הדחיסה למשך 15 דקות, ואז שטפו את האזור במים קרירים.חזור לפי הצורך עד להקל על הסימפטומים.

3.מכשפה לוז

לוז מכשפה משמש במשך מאות שנים כתרופה לאלרגיות בעור.המאפיינים הטבעיים של לוז מכשפה יכולים לעזור להפחית את הדלקת והגרד.זה יכול גם לעזור לטון ולהדק את העור, להחזיר את האיזון הטבעי שלו.

כיצד להשתמש ב

להשתמש במכשפות לוז כתרופה לאלרגיה לעור, להשרות כרית כותנה במכשפה לוז ומורחים אותה על האזור הפגוע.השאירו את הדחיסה למשך 15 עד 20 דקות ואז שטפו את האזור במים קרירים.חזור לפי הצורך עד להקל על הסימפטומים.

4.אלוורה

אלוורה היא אחת התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לאלרגיות בעור.הג’ל ממפעל אלוורה מכיל תכונות אנטי דלקתיות ולחות שיכולות לעזור להרגיע את העור המגרד והדלקתי.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.

כיצד להשתמש ב

להשתמש אלוורה כתרופה לאלרגיה לעור, לפרק עלה מצמח אלוורה וסוחט את הג’ל על כרית כותנה.החל את הג’ל על האזור המושפע והשאיר אותו במשך 15 עד 20 דקות.יש לשטוף את האזור במים קרירים ולחזור לפי הצורך עד להקל על הסימפטומים.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת לאלרגיות בעור.שמן אתרי זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית גירוד ואודם.זה יכול לעזור גם להגן על העור מפני גירוי נוסף.

כיצד להשתמש ב

כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה לאלרגיות לעור, מערבבים כמה טיפות של השמן עם כפית שמן קוקוס.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 עד 20 דקות.יש לשטוף את האזור במים קרירים ולחזור לפי הצורך עד להקל על הסימפטומים.

6.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה פופולרית לאלרגיות לעור.התכונות האנטי-דלקתיות והנוגדי חמצון של שיבולת שועל יכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת, ובמקביל לעזור להרגיע ולהגן על העור.

כיצד להשתמש ב

כדי להשתמש בשיבולת שועל כתרופה לאלרגיה לעור, טוחנים כוס שיבולת שועל לאבקה דקה.הוסף מספיק מים חמים לאבקה כדי ליצור משחה ומרחי אותה על האזור הפגוע.השאירו את העיסה למשך 15 עד

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן