דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות נגד גזים ללא מרשם

8 תרופות נגד גזים ללא מרשם

כאבי גז וסיבותיו

כאבי גז נפוצים ויכולים להיגרם על ידי דברים רבים, כולל אכילה רבה מדי, אכילה מהר מדי, בליעת אוויר ומזונות ושתייה מסוימים.כאבי גז יכולים להיות לא נוחים, אך הם בדרך כלל פותרו בפני עצמה.עם זאת, אם הכאב נמשך או מחמיר, זה עשוי להיות סימן למצב חמור יותר.

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ללא מרשם (OTC) העומדות לרשותם כדי להקל על כאבי גז.חלק מהתרופות הללו כוללות נוגדי חומצה, סימתיקון, פרוביוטיקה, שמן מנטה ופחם מופעל.

8 תרופות נגד גזים ללא מרשם

1.נוגדי חומצה

נוגדי חומצה הם תרופות המנטרלות חומצות קיבה.הם זמינים גם בצורת נוזלים וגם בטאבלט.דוגמאות לחומצות נוגדי OTC כוללות Tums, Maalox ו- Mylanta.מוצרים אלה יכולים לעזור להקל על כאבי גז על ידי נטרול חומצת הקיבה והפחתת הנפיחות.

2.Simethicone

Simethicone הוא חומר נגד ניפוי הזמין במוצרי OTC כמו Gas-X ו- Mylicon.זה עובד על ידי פירוק בועות גז בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את הנפיחות וכאבי הגז.

3.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים חיים שיכולים לעזור לאזן את החיידקים במעיים.הם יכולים לעזור להפחית את ייצור הגז ולהקל על כאבי גז.דוגמאות לפרוביוטיקה של OTC כוללות תרבות, יישור ויתרון עיכול.

4.שמן מנטה

שמן מנטה משמש זה מכבר לטיפול בבעיות עיכול, כולל כאבי גז.זה יכול לעזור להפחית את ייצור הגז, להפחית את הנפיחות ולהקל על התכווצויות.זה זמין בכמוסות OTC וניתן גם להתבשל כתה.

5.פחם מופעל

פחם מופעל הוא סוג של פחם המטופל כדי להפוך אותו לנקבובי יותר.זה יכול לעזור להפחית את ייצור הגז ולהפחית את כאבי הגז.זה זמין בטבליות או כמוסות OTC.

6.Beano

Beano הוא מוצר OTC המכיל אנזים הנקרא alpha-galactosidase.זה עובד על ידי פירוק סוכרים מורכבים במזון, שיכול לעזור להפחית את ייצור הגז.

7.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מסורתית לכאבי גז וניתן לקחת אותם כתה או בצורת קפסולה.הם יכולים לעזור להפחית את ייצור הגז ולהקל על הנפיחות והתכווצויות.

8.תמצית עלים ארטישוק

תמצית עלים ארטישוק היא תוסף OTC ששימש לטיפול בבעיות עיכול, כולל כאבי גז.זה יכול לעזור להפחית את ייצור הגז ולהפחית את הנפיחות.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתה חווה כאבי גז, חשוב לבצע שינויים באורח החיים כדי לעזור להפחית את ייצור הגז.זה כולל הימנעות ממזונות שידועים כגורמים לגז, כמו שעועית, ברוקולי וכרובית, כמו גם אכילת ארוחות קטנות יותר ולעיסה את האוכל שלך לאט.בנוסף, פעילות גופנית באופן קבוע יכולה לעזור להפחית את ייצור הגז.

לסיכום, ישנם מספר תרופות OTC העומדות לרשותם כדי להקל על כאבי גז.נוגדי חומצה, סימתיקון, פרוביוטיקה, שמן מנטה, פחם מופעל, בינה, זרעי שומר ותמצית עלים ארטישוק הם כולם דוגמאות לתרופות OTC שיכולות לעזור להפחית את ייצור הגז ולהקל על כאבי גז.חשוב גם לבצע שינויים באורח החיים כדי לסייע בהפחתת ייצור הגז.

מנטה

מנטה היא תרופה טבעית להקלה בגז והיא אחת מהתרופות הפופולריות ביותר ללא מרשם נגד גז.זה עובד על ידי הרגעת מערכת העיכול והרגעת השרירים שיכולים לגרום לנפיחות.מנטה בדרך כלל בטוחה לנקוט בצורת תה, כמוסות או שמן.ניתן לקחת אותו גם כתוסף צמחים בצורת טאבלט.כאשר נוקטים מנטה בצורת קפסולה, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין כי מנטה יכולה לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אותו.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה אנטי-גזית פופולרית ללא מרשם.זה עובד על ידי הרגעת הבטן והקלה על כל בחילה או אי נוחות שיכולים להיגרם כתוצאה מגז.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורה של תה, כמוסות או שמן.כאשר לוקחים ג’ינג’ר ב- Cצורת APSULE, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין שג’ינג’ר יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אותו.

פחם מופעל

פחם מופעל הוא תרופה אנטי-גזית פופולרית ללא מרשם הפועלת על ידי ספיגת כל גז שעשוי להיות בבטן.ניתן לקחת אותו בצורה של כמוסות או טבליות.כאשר נוטלים פחם מופעל בצורה קפסולה, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין כי פחם פעיל יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אותו.

זרעי שומר

זרעי שומר הם עוד תרופה אנטי-גזית פופולרית ללא מרשם שעובדת על ידי הרגעת מערכת העיכול והקלה על כל אי נוחות שיכולה להיגרם כתוצאה מגז.ניתן לקחת זרעי שומר בצורה של תה, כמוסות או שמן.כאשר נוטלים זרעי שומר בצורת קפסולה, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין שזרעי שומר יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אותו.

לימון בלאם

לימון בלאם הוא תרופה טבעית להקלה בגז והיא אחת מהתרופות הפופולריות ביותר ללא מרשם נגד גז.זה עובד על ידי הרגעת מערכת העיכול והקלה על כל אי נוחות שיכולה להיגרם כתוצאה מגז.ניתן לקחת מזור לימון בצורה של תה, כמוסות או שמן.כאשר נוטלים מזור לימון בצורת קפסולה, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין כי לימון מלם יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אותו.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה טבעית להקלה בגז והיא אחת מהתרופות הפופולריות ביותר ללא מרשם נגד גז.זה עובד על ידי הרגעת מערכת העיכול והקלה על כל בחילה או אי נוחות שיכולים להיגרם כתוצאה מגז.ניתן לקחת קמומיל בצורה של תה, כמוסות או שמן.כאשר לוקחים קמומיל בצורת קפסולה, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין כי קמומיל יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אותו.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ שורש הוא תרופה טבעית להקלה בגז והיא אחת מהתרופות הפופולריות ביותר ללא מרשם נגד גז.זה עובד על ידי הרגעת מערכת העיכול והקלה על כל בחילה או אי נוחות שיכולים להיגרם כתוצאה מגז.ניתן לקחת שורש ליקריץ בצורה של תה, כמוסות או שמן.כאשר נוקטים שורש ליקריץ בצורת קפסולה, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין כי שורש ליקריץ יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אותו.

שמיר

שמיר הוא תרופה טבעית להקלה בגז והיא אחת מהתרופות הפופולריות ביותר ללא מרשם נגד גז.זה עובד על ידי הרגעת מערכת העיכול והקלה על כל בחילה או אי נוחות שיכולים להיגרם כתוצאה מגז.ניתן לקחת שמיר בצורה של תה, כמוסות או שמן.כאשר נוטלים שמיר בצורת כמוסה, חשוב לעקוב אחר הוראות המינון בתווית.בנוסף, חשוב לציין כי שמיר יכול

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן