דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות לסבתות מיוחדות ומיוחדות להפרעות קשב וריכוז

8 תרופות לסבתות מיוחדות ומיוחדות להפרעות קשב וריכוז

תרופות לסבתות מסורתיות עבור ADHD

כפי שיודעים הורים רבים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD), ניהול המצב יכול להיות חוויה מפחידה ומתסכלת.אמנם קיימות אינספור תרופות העומדות לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, אך הורים רבים פונים לתרופות סבתות מסורתיות לניהול המצב.להלן 8 תרופות סבתות מיוחדות להפרעות קשב וריכוז שהוכחו כיעילות:

1.וורט של סנט ג’ון

וורט של סנט ג’ון הוא תרופה צמחית שמשמשת זה מכבר לטיפול בדיכאון, חרדה ובעיות בריאות הנפש אחרות.מחקרים אחרונים מצאו כי וורט של סנט ג’ון עשוי להועיל לטיפול בתסמיני הפרעות קשב וריכוז.אמנם עדיין יש הרבה מה ללמוד על ההשפעות של ווטו של סנט ג’ון על הפרעות קשב וריכוז, אך ההערכה היא כי העשב פועל על ידי הגברת רמות הסרוטונין, שיכולות לעזור בשיפור המיקוד והריכוז.

2.אומגה 3 חומצות שומן

חומצות שומן אומגה 3 חיוניות לתפקוד נאות של המוח והתפתחות.מחקרים הראו שלילדים עם הפרעות קשב וריכוז עשויים להיות מחסור בחומצות שומן אומגה 3, מה שעלול לגרום לקושי להתמקד ולהיפראקטיביות.כדי לטפל בכך, הורים רבים פונים לתוספי חומצות שומן אומגה 3 כדי לסייע בניהול תסמיני הפרעות קשב וריכוז של ילדם.

3.Ginkgo biloba

Ginkgo Biloba היא רפואה סינית מסורתית ששימשה זה מכבר לשיפור הזיכרון, המיקוד והריכוז.מחקרים אחרונים מצאו כי גינקו בילובה עשוי להועיל לילדים עם הפרעות קשב וריכוז, מכיוון שהוא יכול לעזור בשיפור הביצועים הקוגניטיביים שלהם.עם זאת, חשוב לציין כי יש להשתמש בגינקו בילובה רק בהנחייתו של רופא.

4.שורש ולריאן

שורש ולריאן הוא תרופה צמחית שמשמשת זה מכבר לטיפול בנדודי שינה, חרדה ובעיות בריאות הנפש אחרות.מחקרים עדכניים מצאו כי שורש ולריאן עשוי להועיל לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את ההיפראקטיביות ולשפר את הריכוז.עם זאת, כמו בכל תרופה צמחית, חשוב לדבר עם רופא לפני שתוסיף שורש ולריאן לתוכנית הטיפול של ילדכם.

5.ג’ינסנג

ג’ינסנג היא רפואה סינית מסורתית שמשמשת זה מכבר כמאיץ אנרגיה טבעי.מחקרים אחרונים מצאו כי ג’ינסנג עשוי להועיל לילדים עם הפרעות קשב וריכוז, מכיוון שהוא יכול לעזור בשיפור המיקוד, להפחית את ההיפראקטיביות ולהגדיל את הריכוז.

6.B ויטמינים

ויטמינים B הם חיוניים להתפתחות ותפקוד מוחי נאותים.מחקרים מצאו שלילדים עם הפרעות קשב וריכוז עשויים להיות מחסור בוויטמינים של B, מה שעלול לגרום לקושי להתמקד ולהיפראקטיביות.כדי לטפל בכך, הורים רבים פונים לתוספי ויטמין B כדי לעזור בניהול תסמיני הפרעות קשב וריכוז של ילדם.

7.לבנדר

לבנדר הוא עשב ששימש זה מכבר לטיפול בחרדה, דיכאון ובעיות בריאות הנפש אחרות.מחקרים אחרונים מצאו כי לבנדר עשוי להועיל לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את ההיפראקטיביות ולשפר את הריכוז.ניתן לקחת לבנדר במגוון צורות, כולל תה, שמנים אתרים וכמוסות.

8.מלטונין

מלטונין הוא הורמון המסייע בוויסות מחזור השינה של הגוף.מחקרים מצאו שלילדים עם הפרעות קשב וריכוז עשויים להיות מחסור במלטונין, מה שעלול לגרום לקושי שינה והיפראקטיביות.כדי לטפל בכך, הורים רבים פונים לתוספי מלטונין כדי לעזור בניהול תסמיני הפרעות קשב וריכוז של ילדם.

טיפ מועיל

כאשר משתמשים באחת מהתרופות של סבתות אלה להפרעות קשב וריכוז, חשוב לדבר תחילה עם רופא ולקבל את אישורם.זה נכון במיוחד אם ילדכם נוטל תרופות אחרות.בנוסף, חשוב להבין שתרופות אלה אינן תרופה לכולם, וייתכן שייקח קצת זמן למצוא את השילוב הנכון של תרופות וטיפולים העובדים בצורה הטובה ביותר עבור ילדכם.

4.קמומיל

קמומיל משמש זה מכבר כתרופה מסורתית להפרעות קשב וריכוז.נמצא שיש לו השפעות מרגיעות והרגעה, שיכולות לעזור להפחית את Hyperactivity ולשפר את המיקוד.קמומיל זמין בצורות רבות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.ניתן לקחת את התה עד שלוש פעמים ביום, ואילו ניתן לקחת את הקפסולות והמתקנים פעם או פעמיים ביום.חשוב לציין כי קמומיל יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

הטבות

לקמומיל יתרונות רבים לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז.זה יכול להפחית את ההיפראקטיביות ולעזור בשיפור הריכוז.קמומיל יכול גם לעזור בחרדה, הנמצאת לעתים קרובות אצל אנשים עם הפרעות קשב וריכוז.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של קמומיל הן בחילה, הקאות ושלשול.זה יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

5.Ginkgo biloba

Ginkgo Biloba היא רפואה סינית מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים.לאחרונה נמצא כי הוא מועיל לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז.ניתן לקחת גינקו בילובה בצורה של קפסולה או כתמצית, ולרוב נלקחת פעם או פעמיים ביום.

הטבות

נמצא כי Ginkgo Biloba מסייע בשיפור הריכוז ולהתמקד אצל אנשים עם הפרעות קשב וריכוז.זה יכול גם לעזור להפחית את ההיפראקטיביות ואימפולסיביות.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של גינקו בילובה הן כאבי ראש ומוטרדים בבטן.זה יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

6.ג’ינסנג

ג’ינסנג היא רפואה סינית מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים.בשנים האחרונות נמצא כי הוא מועיל לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז.ניתן לקחת ג’ינסנג בצורה קפסולה או כתמצית, ולרוב נלקח פעם או פעמיים ביום.

הטבות

נמצא כי ג’ינסנג מסייע בשיפור הריכוז ובמיקוד אצל אנשים עם הפרעות קשב וריכוז.זה יכול גם לעזור להפחית את ההיפראקטיביות ואימפולסיביות.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של ג’ינסנג הן כאבי ראש ומוטרדים בבטן.זה יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

7.Lemon Balm

Lemon Balm הוא תרופה צמחית מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים.לאחרונה נמצא כי הוא מועיל לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז.ניתן ליטול מזור לימון בצורה כמוסה או כתמצית, ולרוב נלקחת פעם או פעמיים ביום.

הטבות

נמצא כי Lemon Balm מסייע בשיפור הריכוז ולהתמקד אצל אנשים עם הפרעות קשב וריכוז.זה יכול גם לעזור להפחית את ההיפראקטיביות ואימפולסיביות.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של לימון מזור הן בחילה, הקאות ושלשול.זה יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

8.שורש ולריאן

שורש ולריאן הוא תרופה צמחית מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים.לאחרונה נמצא כי הוא מועיל לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז.ניתן לקחת שורש ולריאני בצורה קפסולה או כמצב, ולרוב נלקח פעם או פעמיים ביום.

הטבות

נמצא כי שורש ולריאן מסייע בשיפור הריכוז ולהתמקד אצל אנשים עם הפרעות קשב וריכוז.זה יכול גם לעזור להפחית את ההיפראקטיביות ואימפולסיביות.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של שורש ולריאן הן בחילה, הקאות ושלשול.זה יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

מסקנה

סבתא תרופות להפרעות קשב וריכוז יכולות להוות תוספת נהדרת לתוכנית טיפול מקיפה.אמנם תרופות אלה יכולות להיות יעילות, אך חשוב לדבר עם רופא לפני שהם נוטלים מישהו מהם, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות ולגרום לתופעות לוואי.בנוסף, בעוד שתרופות אלה יכולות להועיל עבור אנשים מסוימים, הם אינם מהווים תחליף לרפואה מקצועית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן