דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות ביתיות אורגניות וזמינות לפטריית ציפורניים
daadaddaddaa dddaadddaa dddaddadddaa dddeddaddaa dcdaddad

8 תרופות ביתיות אורגניות וזמינות לפטריית ציפורניים

זיהומים פטרייתיים של ציפורן הציפורניים הם בעיה שכיחה העלולה לגרום לכאב, אי נוחות ואפילו מבוכה.אמנם המצב בדרך כלל אינו מזיק, אך הוא יכול להיות לא נוח וקשה לטיפול בו.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות וזמינות קלות שיכולות לעזור לך להתמודד עם פטריית ציפורניים.

במאמר זה נבחן 8 תרופות ביתיות אורגניות וזמינות עבור פטריית ציפורניים בהן תוכלו להשתמש לטיפול בזיהום.נדון גם כיצד להשתמש בתרופות אלה בבטחה וביעילות.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית פופולרית לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות וחיטוי שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור הפגוע.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן עץ התה לאמבט כפות רגליים חמות ולהשרות את כפות הרגליים למשך 15-20 דקות.

2.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה יעילה נוספת לפטריית ציפורניים.הוא מכיל תרכובות עוצמתיות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן אורגנו, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור הפגוע.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אורגנו לאמבט כפות רגליים חמות ולהשרות את כפות הרגליים למשך 15-20 דקות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לפטריית ציפורניים.האופי החומצי של החומץ יכול לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, ערבבו כמה כפות עם כוס מים והספגו את כפות הרגליים למשך 20-30 דקות.אתה יכול גם למרוח את התערובת ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.

טיפ:

בעת שימוש בחומץ תפוחים, הקפידו לדלל אותו במים כדי למנוע גירוי בעור.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פריט ביתי נפוץ שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.התכונות האלקליות של סודה לשתייה יכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, ערבבו שתי כפות עם כוס מים חמים והספגו את כפות הרגליים למשך 15-20 דקות.אתה יכול גם למרוח את התערובת ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.

5.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לפטריית ציפורניים.תכונותיו נגד פטריות ואנטיספטיות יכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן לבנדר, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור המושפע.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר לאמבט כפות רגליים חמות ולהשרות את כפות הרגליים למשך 15-20 דקות.

6.שום

שום הוא סוכן נוגד פטרייתי חזק שיכול לעזור להילחם בפטריה של טורנייל.כדי להשתמש בשום, לרסק ציפורן על משחה והחל אותו ישירות על האזור הפגוע.אתה יכול גם לערבב שום עם שמן זית ולמרוח את התערובת על האזור הפגוע.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה נוספת לפטריית ציפורניים.האופי החומצי של מיץ הלימון יכול לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים כמה כפות עם כוס מים והספגו את כפות הרגליים למשך 20-30 דקות.אתה יכול גם למרוח את התערובת ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה לפטריית ציפורניים.תכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות יכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל אותו ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לערבב אותו עם תרופות טבעיות אחרות, כמו שמן עץ התה או שמן אורגנו, לקבלת יתרונות נוספים.

8 תרופות ביתיות אורגניות וזמינות אלה לפטרת ציפורניים יכולות לעזור לך לטפל בזיהום באופן טבעי וביעילות.עם זאת, חשוב לזכור שמניעה תמיד טובה יותר ממרפא.הקפד לשמור על כפות הרגליים נקייה ויבשות, לנעול נעליים נושמות, ולתרגל היגיינה טובה כדי להפחית את הסיכון שלך לפטריית ציפורניים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא קוטל פטריות טבעי המשמש לטיפול בפטריית ציפורניים.יש לו חיטוי, תכונות אנטי-דלקתיות ונוגדות פטריות המסייעות להרוג את הפטרייה ולמנוע התפשטותה.כדי להשתמש בשמן עץ התה לפטריית ציפורניים, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על הציפורן והכיסו עם תחבושת.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייה חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לו תכונות טבעיות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות המסייעות במאבק בזיהום.כדי להשתמש בשמן אורגנו, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על הציפורן והכיסו עם תחבושת.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא נוגד פטרייה טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריית ציפורניים.יש לו תכונות טבעיות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות המסייעות במאבק בזיהום.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כוס החומץ עם כוס מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת כ 20 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לו תכונות טבעיות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות המסייעות במאבק בזיהום.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כמה כפות של האבקה עם כוס מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת כ 20 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לו תכונות טבעיות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות המסייעות במאבק בזיהום.כדי להשתמש בשום, מערבבים כמה שיני שום עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על הציפורן והכיסו עם תחבושת.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

VICKS VAPORUB

Vicks Vaporub הוא משחה מנטה המשמשת בדרך כלל לטיפול בהצטננות.יש לו גם תכונות נגד פטריות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש ב- Vicks Vaporub, החל שכבה דקה של המשחה על הציפורן והכיסוי עם תחבושת.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לו תכונות טבעיות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות המסייעות במאבק בזיהום.כדי להשתמש בשמן קוקוס, מרחו שכבה דקה של השמן על הציפורן והכיסוי עם תחבושת.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לו תכונות טבעיות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות המסייעות במאבק בזיהום.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת כ 20 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהזיהום נעלם.

ניתן להשתמש ב

8 תרופות ביתיות אורגניות וזמינות לפטריות ציפורניים אלה כדי לסייע בטיפול בזיהום באופן טבעי.עם זאת, אם הזיהום אינו משתפר או מחמיר, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן