דף הבית » תרופות סבתא » 8 סעדים של סבתא אמינים ומרפאים נגד הקאות ושלשול
dadadddd dadc daddaad ddeddaddd ddedadadddd dadd ddadddaa

8 סעדים של סבתא אמינים ומרפאים נגד הקאות ושלשול

נס הסעדים של סבתא

כשמדובר בהקלה על תסמיני הקאות ושלשול, לרפואה המודרנית עשויה להיות מקומה, אך לפעמים אין דבר טוב יותר מאשר לפנות לתרופות הביתיות שסבתותינו השתמשו.זה נכון במיוחד אם הסימפטומים קלים ואינם דורשים ביקור אצל הרופא.

הסעדים של סבתא שימשו במשך דורות כדי לעזור להפסיק הקאות ושלשול, ורבים מהם הוכחו מדעית שהם עובדים.להלן 8 סעדים של סבתא אמינים ומרפאים שהוכחו כמסייעים בהקאות ובשלשול.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור בהקאות ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית בחילה ולהפחית דלקת בדרכי העיכול.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורות רבות, כולל אבקה, תה, כמוסות או שורש ג’ינג’ר טרי.

טיפ:

עדיף להתחיל בכמויות קטנות של ג’ינג’ר ולהגדיל בהדרגה את המינון לפי הצורך.

2.תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול, כולל הקאות ושלשול.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הקאות ושלשול.

ניתן לרכוש תה קמומיל בשקיות תה או כתה עלה רופף.עדיף לשתות אותו חם וממותק במעט דבש כדי לעזור בטעם.

3.תה מנטה

תה מנטה משמש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.נחשב שיש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הקאות ושלשול.

ניתן לרכוש תה מנטה בשקיות תה או כתה עלה רופף.עדיף לשתות אותו חם וממותק במעט דבש כדי לעזור בטעם.

4.תה שומר

תה שומר משמש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול, כולל הקאות ושלשול.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הקאות ושלשול.

ניתן לרכוש תה שומר בשקיות תה או כתה עלה רופף.עדיף לשתות אותו חם וממותק במעט דבש כדי לעזור בטעם.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור בבעיות עיכול, כולל הקאות ושלשול.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הקאות ושלשול.

יש לקחת חומץ תפוחים במינונים קטנים, לערבב במים או במיץ.עדיף להתחיל במינון קטן ולהגדיל לפי הצורך.

6.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים חיים ושמרים טובים לבריאות העיכול שלך.הם יכולים לעזור להחזיר את מאזן החיידקים במעיים שלך, מה שיכול לעזור להפחית את חומרת הקאות ושלשול.

ניתן לקחת פרוביוטיקה בצורה קפסולה, או כאבקה או במזונות כמו יוגורט.עדיף להתחיל במינון קטן ולהגדיל לפי הצורך.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור בבעיות עיכול, כולל הקאות ושלשול.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הקאות ושלשול.

יש ליטול מיץ לימון במינונים קטנים, לערבב במים או במיץ.עדיף להתחיל במינון קטן ולהגדיל לפי הצורך.

8.בננות

בננות הן מקור נהדר לאשלגן, שיכול לעזור להפחית את חומרת הקאות ושלשול.הם גם עשירים בסיבים תזונתיים, שיכולים לעזור בשיפור העיכול ולהפחית את הגירוי בדרכי העיכול.

יש לאכול בננות בשלות ובכמויות קטנות.זהעדיף להתחיל עם כמות קטנה ולהגדיל לפי הצורך.

טיפ ייחודי ומועיל:

חשוב להישאר לחות כשאתה חווה הקאות ושלשול.הקפידו לשתות שפע נוזלים לאורך היום כדי לעזור לגופכם להחלים.

8 הסעדים האמינים והריפוי הללו שימשו במשך דורות כדי לעזור לעצור

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילה, הקאות ושלשול.זה שימש כעשב מרפא במשך מאות שנים, ומאמר שהוא מסייע בהפחתת הדלקת, להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן ליטול ג’ינג’ר בצורת קפסולה או טבליות, ספוג בתה או לגורר במזון.ניתן ליישם ג’ינג’ר גם באופן אקטואלי כעסק או כדחיסה.

כיצד להשתמש:

ניתן ליטול ג’ינג’ר בצורת קפסולה או טבליות, ספוג בתה או לגורר במזון.ניתן ליישם ג’ינג’ר גם באופן אקטואלי כעסק או כדחיסה.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שתו כוס תה ג’ינג’ר שלוש פעמים ביום.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית עבור מחלות רבות.על פי ההערכה, הוא מועיל בטיפול בבחילות, הקאות ושלשול.חומץ תפוחים מכיל מינרלים, אנזימים ופרוביוטיקה שיכולים לעזור לאזן את מערכת העיכול ולהפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.

כיצד להשתמש:

מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מיץ תפוזים ולשתות אותו פעמיים ביום.

7.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה ביתית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל בחילה, הקאות ושלשול.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת, להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.ניתן ליטול תה קמומיל בצורת קפסולה או טבליות, ספוג בתה, או ליישם אותו באופן אקטואלי כעסק או כדחיסה.

כיצד להשתמש:

תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם לקחת כמוסות או טבליות קמומיליות כפי שמכוונת האריזה.

8.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נפוצה לבחילה, הקאות ושלשול.הוא מכיל פרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים המסייעים לתמוך במערכת העיכול ולהפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.חשוב לבחור יוגורט רגיל ולא ממותק המכיל תרבויות חיות.

כיצד להשתמש:

אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל ולא ממותק עם תרבויות חיות פעמיים ביום.אתה יכול גם להוסיף אותו לשייקים או למנות אחרות.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות במשך מאות שנים לטיפול בבחילות, הקאות ושלשול.שמונה תרופות אלה הן כמה מהתרופות האמינים והריפוי ביותר ששימשו במשך דורות.מג’ינג’ר לתה קמומיל, כל אחד מהתרופות הללו יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות, הקאות ושלשול.כמו בכל תרופה ביתית, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי להבטיח שהם בטוחים שתוכל להשתמש בהם.

שאלות נפוצות

האם תרופות אלה בטוחות לשימוש?

כן, הסעדים הללו בדרך כלל בטוחים לרוב האנשים להשתמש בהם.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי להבטיח שהם בטוחים שתוכל להשתמש בהם.

האם יש קשר בין התרופות הללו לבין הקאות או שלשול?

כן, רבים מהתרופות הללו, כמו ג’ינג’ר ותה קמומיל, יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות, הקאות ושלשול.בנוסף, פרוביוטיקה, כמו אלה שנמצאים ביוגורט, יכולה לעזור לתמוך במערכת העיכול ולהפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן