דף הבית » תרופות סבתא » 8 סעדים טבעיים ועתיקה לסבתא לתינוקות קוליק
dadadddd dddadddd ddadaaddad dcdaddaad dcdaaddaddaddaa dad

8 סעדים טבעיים ועתיקה לסבתא לתינוקות קוליק

קוליק בתינוקות: תרופות של סבתא טבעית ועתיקה

לידת תינוק קוליקי יכולה להיות אחת החוויות המאתגרות והמיששות ביותר עבור כל הורה חדש.COLIC מוגדרת ככותבת, תכופה ובוכה רועשת בקרב תינוק בריא אחרת.זוהי תופעה נפוצה אצל תינוקות ויכולה להיות מאוד מציקה הן עבור ההורים והן לתינוקות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות ועתיקות שיכולות לעזור להרגיע את תינוקות הקוליק ולהביא הקלה להורים.

עיסוי מרגיע

עיסוי התינוק שלך הוא דרך נהדרת להירגע ולהרגיע אותם.זה יכול לעזור להרגיע אותם ולהפחית את תסמיני הקוליק.הניחו את תינוקכם על משטח שטוח ומעסה קלות את הבטן בתנועה בכיוון השעון.הקפד להשתמש במגע עדין ומרגיע.אתה יכול גם לעסות את רגליו, זרועותיו, ובחזרה של התינוק שלך כדי לעזור להם להירגע.

קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על בטן של תינוקך יכולה לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לקוליק.כדי לעשות זאת, משרים מטלית נקייה במים חמים, סובבים את עודפי המים ומורחים אותם על בטן של תינוקך.וודא שהדחיסה לא חמה מדי ולעולם לא תשאיר אותו יותר מדי זמן.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית נהדרת לקוליק.יש לו תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את הבטן של התינוק שלך.להכנת תה קמומיל לתינוקך, תלולה 1 כפית פרחי קמומיל ב -3/4 כוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ונותנים לו להתקרר לפני שתעבירו לתינוק שלכם.

מים אחיזה

מי גריפה הם תרופה פופולרית לקוליק.זהו תערובת של עשבי תיבול ותבלינים שיכולים לעזור להרגיע את הבטן של התינוק שלך ולהפחית את תסמיני הקוליק.הקפידו לקנות מים אחיזים טבעיים ואורגניים מכיוון שהגרסאות שנקנו בחנות יכולות להכיל כימיקלים ותוספים שאינם טובים לתינוקכם.

חליטות צמחים

חליטות צמחי מרפא הם תרופה פופולרית נוספת לקוליק.ישנם עשבי תיבול רבים שיכולים לעזור להרגיע את בטן של תינוקך ולהפחית את תסמיני הקוליק.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לקוליק כוללים קמומיל, שומר, ג’ינג’ר ופפרמינט.אתה יכול לעשות עירוי צמחי מרפא על ידי תלול כפית 1 של העשב בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את העירוי ונתנו להתקרר לפני שתעבירו לתינוק שלכם.

טיפ מועיל:

חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתן תרופה כלשהי לתינוקך.חלק מהסעדים עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או לגרום לתגובות אלרגיות אצל תינוקות מסוימים.

אקופרסורה

אקופרסורה היא סוג של עיסוי שניתן להשתמש בו כדי להקל על הקוליק אצל תינוקות.זה כרוך ביישום לחץ עדין על נקודות מסוימות על הגוף שיכולות לעזור להפחית את הכאב והאי הנוחות הקשורים לקוליק.אתה יכול להשתמש באצבעותיך, בבד חם או אפילו בצעצוע כדי למרוח את הלחץ.

חוטף

התהפכות התינוק שלך יכולה לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.זה שומר על תינוקך חם ובטוח, שיכול לעזור להרגיע אותם ולהפחית את בכיו.הקפידו לחטוף את תינוקכם בשמיכה משקל קל ולהשאיר מספיק מקום לרגליים וזרועותיהם לנוע בחופשיות.

רעש לבן

רעש לבן יכול לעזור להרגיע ולהרגיע את תינוקך.זה יכול לעזור לטבוע רעשים אחרים שיכולים לגרום למצוקה לתינוקך.אתה יכול לרכוש תקליטורי רעש לבן או להוריד אותם מהאינטרנט.הקפד להגדיר את הנפח ברמה נמוכה כדי להימנע מהפגנת יתר של תינוקך.

אלה רק חלק מהתרופות הטבעיות והעתיקות שיכולות לעזור להרגיע את תינוקך הקוליק.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שתתן תרופה כלשהי לתינוקך.זכור כי תינוקות הם ייחודיים ומה שעובד עבור אחד עשוי לא לעבוד עבור אחר.בסבלנות ובטיפול אוהב, תוכלו למצוא את הפיתרון הנכון לתינוק הקוליקי שלכם.

טיפולי קוליק מודרניים

קוליק הוא בעיה שכיחה בקרב תינוקות, וזה יכול להיות קשה לטפל.למרבה המזל, הרפואה המודרנית פיתחה טיפולים שונים לקוליק.טיפולים אלה יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקוליק, וחלקם יכולים אפילו למנוע את התפתחות המצב מלכתחילה.

חובשAtions

תרופות הן הטיפול הנפוץ ביותר בקוליק.לרוב נקבעו נוגדי -פסמודיות, נוגדי חומצה ופרוביוטיקה לרוב לקוליק.אנטי -פיסמודיות עוזרות להרפות את השרירים בדרכי העיכול, תוך הפחתת תסמיני הקוליק.נוגדי חומצה עוזרים להפחתת חומצת הקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לקוליק.פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור בשיפור בריאות מערכת העיכול.

שינויים באורח החיים

בנוסף לתרופות, שינויים באורח החיים יכולים גם לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.לדוגמה, הימנעות ממזונות מסוימים הידועים כגורמים לקוליק (כמו קפאין, חלב וממתקים מלאכותיים) יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים.בנוסף, הבטחה שהתינוק יקבל מנוחה רבה, כמו גם לוודא שהוא או היא בסביבה שאינם רועשים מדי או מעוררים, יכולה גם לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

הסעדים של סבתא לתינוקות קוליק

בנוסף לטיפולים מודרניים, ישנם גם מגוון של תרופות טבעיות ועתיקות לתינוקות קוליק שהועברו לאורך דורות.תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע ולרגיע תינוקות קוליק, ורבים מהם יכולים להיות יעילים באותה מידה כמו טיפולים מודרניים.

מים אחיזה

מי אחיזה הם אחד הטיפולים הטבעיים הפופולריים ביותר לתינוקות קוליק.זהו שילוב של עשבי תיבול ומינרלים שנועדו להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את תסמיני הקוליק.מי אחיזה ניתנים בדרך כלל לתינוק מספר פעמים ביום, והם יכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לקוליק.

תה צמחי מרפא

ניתן להשתמש בתה צמחים גם כדי לעזור להרגיע את תינוקות הקוליק.צמחי מרפא מסוימים, כמו קמומיל ושומר, הוכחו כמסייעים בהפחתת תסמיני הקוליק.עשבי תיבול אלה יכולים להיות ספוגים במים חמים ולתת לתינוק במינונים קטנים.זה יכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לקוליק.

עיסוי

עיסוי יכול לשמש גם כדי לעזור להרגיע את תינוקות הקוליק.זה יכול לעזור להפחית את המתח והלחץ שיכולים להיות קשורים לקוליק.ניתן לעשות עיסוי עם משיכות עדינות בגב וברגליו של התינוק.זה יכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לקוליק.

אמבטיות חמות

אמבטיה חמה יכולה גם לעזור להרגיע תינוק קוליק.חום המים יכול לעזור להרפות את התינוק ולהפחית את תסמיני הקוליק.בנוסף, המים החמים יכולים לעזור להרגיע את דרכי העיכול, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לקוליק.

טיפול כירופרקטי

ניתן להשתמש בטיפול כירופרקטי גם כדי לעזור להרגיע את תינוקות הקוליק.כירופרקט יכול לעזור ליישר את עמוד השדרה ולשפר את האיזון הכללי בגוף.זה יכול לעזור להפחית את תסמיני הקוליק ולשפר את בריאותו הכללית של התינוק.

תה זרעי שומר

תה זרעי שומר הוא תרופה פופולרית נוספת לתינוקות קוליק.נמצא כי שומר עוזר להפחית את תסמיני הקוליק, וניתן לתת לו לתינוק מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הכאב והאי הנוחות הקשורים לקוליק.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת לתינוקות קוליק.ג’ינג’ר יכול לעזור להרפות את דרכי העיכול ולהפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לקוליק.ניתן להוסיף אותו לאמבטיה חמה, שניתנה כתה, או לשפשף על בטן התינוק כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

מסקנה

קוליק הוא בעיה נפוצה ומאתגרת עבור הורים רבים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות ועתיקות לתינוקות קוליק ששימשו במשך מאות שנים.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את תסמיני הקוליק ולשפר את בריאותו הכללית של התינוק.טיפולים מודרניים, כמו תרופות ושינויים באורח החיים, יכולים גם לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן