דף הבית » תרופות סבתא » 8 התרופות של סבתא סודית ומזינה לריח נרתיק
ddaadaddaddaa dadc daddaad daddddaa ddedddad dcdadd dadadaad

8 התרופות של סבתא סודית ומזינה לריח נרתיק

כוח הסעדים של סבתא לריח נרתיק

ריח נרתיק הוא נושא נפוץ לנשים בכל הגילאים.זה יכול להיות מביך ויכול להשאיר אישה מרגישה מודעת לעצמה.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בה להפחתת ריח הנרתיק.סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך מאות שנים והן עדיין יעילות כיום כמו שהיו אז.להלן 8 תרופות של סבתא סודית ומזינה לריח הנרתיק בו תוכלו להשתמש כדי להפחית ריחות לא נעימים ולשמור על בריאות הנרתיק שלכם.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לריח הנרתיק.זה ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בו כדי לאזן את רמות החומציות של הנרתיק, מה שיכול לעזור להפחית ריחות לא נעימים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לריח בנרתיק, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים בכוס מים חמים והשתמשו כשטיפה במקלחת.

2.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית נוספת לריח הנרתיק.הוא מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בנרתיק ולהפחית ריחות לא נעימים.כדי להשתמש ביוגורט כתרופה לריח הנרתיק, החל יוגורט רגיל ולא ממותק ישירות על הנרתיק או להשרות טמפון ביוגורט רגיל ולא ממותק ולהכניס אותו לנרתיק.

3.שום

שום ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בו להפחתת ריח הנרתיק.כדי להשתמש בשום כתרופה לריח הנרתיק, מוחץ כמה שיני שום והוסף אותו לכוס מים חמים.השתמש בתערובת זו כשטיפה במקלחת.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דאודורייזר טבעי וניתן להשתמש בה להפחתת ריחות לא נעימים.כדי להשתמש בסודה לשתייה כתרופה לריח הנרתיק, מערבבים כף סודה לשתייה בכוס מים חמים ושימוש כשטיפה במקלחת.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי וניתן להשתמש בו להפחתת ריחות לא נעימים.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה לריח הנרתיק, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה בכוס מים חמים ושימוש כשטיפה במקלחת.

6.חילבה

חילבה היא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בה להפחתת ריחות לא נעימים.כדי להשתמש בחילבה כתרופה לריח הנרתיק, תלול כף זרעי חילבה בכוס מים חמים ושימוש כשטיפה במקלחת.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי טבעי וניתן להשתמש בו להפחתת ריחות לא נעימים.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה לריח הנרתיק, מערבבים כף מיץ לימון בכוס מים חמים ושימוש כשטיפה במקלחת.

8.מכשפה לוז

Hitch Lazel ידוע בתכונותיו המפוארות והחיפוייות וניתן להשתמש בה להפחתת ריחות לא נעימים.כדי להשתמש במכשפות לוז כתרופה לריח הנרתיק, מערבבים כף לוז מכשפה בכוס מים חמים והשתמשו כשטיפה במקלחת.

טיפ מועיל

זכור להשתמש תמיד במים פושרים בעת שימוש באחד מהתרופות הללו ולדאוג לשטוף היטב לאחר מכן.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך מאות שנים והן עדיין יעילות כיום כמו שהיו אז.ניתן להשתמש ב -8 הסעדים הסודיים והסבתא הסודית והסבתא לריח הנרתיק כדי להפחית ריחות לא נעימים ולשמור על בריאות הנרתיק שלך.

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לריח נרתיק במשך מאות שנים, ולעתים קרובות מתעלמים מהחוכמה שלהן לטובת הרפואה המודרנית.רבים מהתרופות הללו הם טבעיים, בטוחים ויעילים במיוחד.להלן שמונה מהתרופות הנפוצות והסבתות הנפוצות והמזינות ביותר לריח נרתיק.

1.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, המסייע להחזיר את האיזון הבריא של חיידקים בגופך.אכילת יוגורט באופן קבוע יכולה לעזור להפחית את ריח הנרתיק ולהפחתת הסיכון לזיהום.מריחת שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור יכולה גם לעזור להפחית את הריח.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית יעילה לריח הנרתיק.החומציות של החומץ מסייעת לאזן את החומציות של הנרתיק, שיכולה להפחית את הריח.מערבבים כמה כפות של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותים אותו פעמיים עד שלוש ביום כדי להפחית ריח נרתיק.

3.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא מקור נהדר לנוגדי חמצון, שיכול לעזור להילחם בזיהומים הגורמים לריח הנרתיק.שתיית כוס מיץ חמוציות פעמיים עד שלוש ביום יכולה לעזור להפחית את הריח ולמנוע זיהומים עתידיים.

4.שום

לשום יש תכונות אנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים הגורמים לריח הנרתיק.אכילת כמה שיני שום בכל יום יכולה לעזור להפחית את הריח ולמנוע זיהומים עתידיים.אתה יכול גם להכין משחה עם שום ומים ולהפעיל אותו על האזור כדי להפחית את הריח.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה בעל תכונות טבעיות ואנטיבקטריאליות טבעיות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים הגורמים לריח הנרתיק.מדללים כמה טיפות שמן עץ התה במים ומורחים אותו על האזור כדי להפחית את הריח.הקפד לבצע בדיקת טלאים לפני שתחיל אותו ישירות על האזור.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור לאזן את החומציות של הנרתיק, מה שיכול להפחית את הריח.מערבבים כפית סודה לשתייה עם כוס מים ושותה אותה פעמיים עד שלוש ביום כדי להפחית את הריח.אתה יכול גם להכין משחה עם סודה לשתייה ומים ולהפעיל אותה על האזור כדי להפחית את הריח.

7.מכשפה לוז

Hitch Hazel יש תכונות מעיקות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הריח.מערבבים כמה טיפות לוז מכשפה עם מים ומורחים אותם על האזור כדי להפחית את הריח.אתה יכול גם ליצור דחיסה עם לוז ומים מכשפות ולהחיל אותו על האזור כדי להפחית את הריח.

8.חומץ לבן

חומץ לבן הוא בעל תכונות טבעיות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים הגורמים לריח הנרתיק.מערבבים כמה כפות חומץ לבן עם כוס מים ושותים אותו פעמיים עד שלוש ביום כדי להפחית את הריח.אתה יכול גם להכין משחה עם חומץ לבן ומים ולהחיל אותו על האזור כדי להפחית את הריח.

ניתן להשתמש בבטחה וביעילות את שמונה הסעדים הטבעיים והסבתא הטבעית והסבתא לריח הנרתיק כדי להפחית ריחות לא נעימים ולעזור לשמור על איזון בריא של חיידקים בנרתיק.על ידי שימוש בתרופות אלה באופן קבוע, אתה יכול לשמור על אזור הנרתיק שלך בריא ומריח טרי.

שאלות נפוצות

ש: מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות של סבתא לריח נרתיק?

א: הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות של סבתא לריח נרתיק היא להשתמש בהן באופן קבוע.אכילת יוגורט, שתיית מיץ חמוציות וחומץ תפוחים, ומריחת משחה של שום או סודה לשתייה יכולים כולם לעזור להפחית את הריח.אם אתה משתמש בשמן לוז או עץ התה, הקפד לבצע בדיקת טלאים לפני שמריחה אותו ישירות על האזור.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לריח נרתיק במשך מאות שנים, ולעתים קרובות מתעלמים מהחוכמה שלהן לטובת הרפואה המודרנית.רבים מהתרופות הללו הם טבעיים, בטוחים ויעילים במיוחד.אכילת יוגורט, שתיית מיץ חמוציות וחומץ תפוחים, ומריחת משחה של שום או סודה לשתייה יכולים כולם לעזור להפחית את הריח.אם אתה משתמש בשמן לוז מכשפות או בשמן עץ התה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן