דף הבית » תרופות סבתא » 8 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים וחשובים להחזרת החניכיים
ddadadddd dadc daddaad daddaddcdadddd dddf dbdc ddddcdd

8 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים וחשובים להחזרת החניכיים

תרופות אלטרנטיביות: 8 תרופות של סבתא לשחזור חניכיים

הפה האנושי הוא אזור מורכב ורגיש, עם חניכיים לרוב הראשון שסבל מנזק כתוצאה מתזונה לקויה, היגיינת דרך הפה לא מספקת או הרגלי אורח חיים לקויים.לעתים קרובות, טיפולים רפואיים מסורתיים אינם מספיקים בכדי לספק הקלה מנושאי חניכיים ותרופות אלטרנטיביות, כמו אלה שהועברו דרך דורות של סבתות, עשויים להיות התשובה.במאמר זה נחקור שמונה מהסעדים של סבתא אלה הפופולריים בין כל הגילאים וחשוב להחזיר את החניכיים.

הרגלים בריאים לחניכיים בריאים

אחת הדרכים היעילות ביותר לשמור על חניכיים בריאות היא לתרגל היגיינת פה טובה.צחצוח, חוט דנטלי ושטיפה עם שטיפת פה חיטוי הם כולם צעדים חשובים כדי לשמור על הפה נקי ונקי מחיידקים ולוח.חשוב גם להימנע ממזונות ומשקאות ממותקים, מכיוון שאלו יכולים לגרום לחללים ומחלות חניכיים.לבסוף, ביקורים קבועים אצל רופא השיניים יכולים לסייע באיתור כל בעיות אפשריות לפני שהם הופכים להיות רציניים.

תרופות ביתיות למחלות חניכיים

מחלת חניכיים היא בעיה שכיחה ויכולה לנוע בין דלקת חניכיים קלה לדלקת חניכיים חמורה יותר.למרבה המזל, כמה תרופות ביתיות יכולות לעזור להפחית דלקת וזיהום בחניכיים.

שטיפת מי מלח

מי מלח שימשו זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, והם יכולים גם להיות יעילים בטיפול במחלות חניכיים.מי המלח מסייעים להפחתת דלקת ויכולים להרוג חיידקים הגורמים למחלות חניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ולשטוף את הפיתרון סביב הפה למשך מספר דקות.

משיכת שמן

משיכת שמן היא תרופה איורוודית עתיקה הכוללת שמן שמן סביב הפה עד 20 דקות.השמן מסייע בהפחתת חיידקים ודלקת בחניכיים.שמנים פופולריים המשמשים לתרופה זו כוללים שמן קוקוס, שמן שומשום או שמן זית.פשוט לשטוף את השמן סביב הפה עד 20 דקות ואז לירוק אותו.

טיפ: הקפידו לירוק את השמן לאחר ההסתובבות;אל תבלע את זה!

אבקת סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מרכיב משק בית נפוץ עם שימושים רבים, והוא יכול להיות יעיל גם בטיפול במחלות חניכיים.האופי האלקליני של סודה לשתייה מסייע בהפחתת חיידקים ודלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים ושלטו את התמיסה סביב הפה למשך מספר דקות.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, והוא יכול להיות יעיל גם בטיפול במחלות חניכיים.האופי החומצי של חומץ תפוחים מסייע בהפחתת חיידקים ודלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושלטו את התמיסה סביב הפה למשך מספר דקות.

אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית פופולרית למגוון מחלות, והיא יכולה להיות יעילה גם בטיפול במחלות חניכיים.התכונות האנטי דלקתיות והחיטוי של אלוורה עוזרות להפחתת דלקת וחיידקים בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל ג’ל אלוורה ישירות על החניכיים.

תה ירוק

תה ירוק שימש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, והוא יכול להיות יעיל גם בטיפול במחלות חניכיים.הפוליפנולים בתה ירוק עוזרים להפחתת דלקת וחיידקים בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט כבש שקית תה ירוק בכוס מים חמים למשך מספר דקות ואז לשטוף את התה סביב הפה למשך מספר דקות.

דבש

דבש משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, והוא יכול להיות יעיל גם בטיפול במחלות חניכיים.התכונות האנטיבקטריאליות של דבש עוזרות להפחתת חיידקים ודלקת בחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל כמות קטנה של דבש ישירות על החניכיים.

כּוּרכּוּם

כורכום הוא תרופה ביתית פופולרית למגוון מחלות, והיא יכולה להיות יעילה גם בטיפול במחלות חניכיים.התכונות האנטי דלקתיות והחיטוי של הכורכום עוזרות להפחתת דלקת וחיידקיםבחניכיים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית אבקת כורכום עם כוס מים חמים ולשטוף את התמיסה סביב הפה למשך מספר דקות.

סיכום

מחלת חניכיים היא בעיה שכיחה, וטיפולים רפואיים מסורתיים לא תמיד מספיקים בכדי לספק הקלה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לשחזר את החניכיים.הסעדים של סבתא אלה, כמו שטיפות פה של מי מלח, משיכת שמן, סודה לשתייה, חומץ תפוחים, אלוורה ver

8 הסעדים של סבתא להחזרת חניכיים בריאות

חניכיים עלולות להיפגע בקלות על ידי הצטברות פלאק, נסוג או דלקת.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות של סבתא הפופולריות בין כל הגילאים וחשובים להחזרת החניכיים.מאמר זה ידון ב -8 בסעדים הפופולריים ביותר וכיצד להשתמש בהם נכון לקבלת תוצאות מיטוביות.

שטיפת מי מלח

שטיפות מי מלח הן דרך נהדרת להפחית דלקת ולהפחית חיידקים העלולים לגרום למחלות חניכיים.כדי להשתמש בשטיפה של מי מלח, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים.השטף את התערובת הזו בפה שלך במשך כ- 30 שניות, ואז ירק אותה.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

משיכת שמן

משיכת שמן היא תרגול עתיק הכולל שמן שמן בפה להסרת חיידקים ורעלים.לשם כך, הכניסו לפה כף שמן (כמו קוקוס, שומשום או שמן חמניות) והסתובבו עליו במשך 20 דקות.לירוק את השמן ואז לשטוף את הפה שלך במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר לתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.כדי להשתמש באלוורה לבריאות חניכיים, מערבבים כפית של ג’ל אלוורה עם כפית שמן קוקוס.לעסות את התערובת הזו לחניכיים שלך למשך 2 דקות, ואז שוטף את הפה שלך במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה ירוק

תה ירוק מלא בנוגדי חמצון שיכולים להפחית דלקת ולעזור להילחם בחיידקים העלולים לגרום למחלות חניכיים.כדי להשתמש בתה ירוק לחניכיים שלך, תלול 1 כפית עלי תה ירוק במים רותחים למשך 5 דקות.אפשר לתה להתקרר ואז לשטוף אותו בפה כמה דקות.לירוק אותו ולשטוף את הפה שלך במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להילחם בחיידקים ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בשמן עץ התה לבריאות חניכיים, מערבבים 1 כפית שמן עץ התה עם 2 כפיות שמן קוקוס.לעסות את התערובת הזו לחניכיים שלך למשך 2 דקות, ואז שוטף את הפה שלך במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום הוא תבלין המשמש במשך מאות שנים לתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.כדי להשתמש בכורכום לבריאות חניכיים, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כף שמן קוקוס.לעסות את התערובת הזו לחניכיים שלך למשך 2 דקות, ואז שוטף את הפה שלך במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ חמוציות

מיץ חמוציות מלא בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להילחם בדלקת ובחיידקים העלולים לגרום למחלות חניכיים.כדי להשתמש במיץ חמוציות לחניכיים שלך, מערבבים 1 כף מיץ חמוציות עם 2 כפות מים חמים.שוטף את התערובת הזו בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה ושוטף את הפה שלך במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ויטמין C

ויטמין C הוא חומר מזין חיוני לבריאות החניכיים מכיוון שהוא מסייע להילחם בחיידקים ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בוויטמין C לחניכיים שלך, מערבבים 1 כף מיץ תפוזים עם כפית דבש.שוטף את התערובת הזו בפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותה ושוטף את הפה שלך במים חמים.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שימוש בכל אחת משמונה הסעדים של סבתא אלה יכול לעזור להחזיר את החניכיים לבריאותם הקודמת.הם קלים לשימוש ויכולים להיעשות בנוחות הבית שלך.עם זאת, חשוב לזכור שיש להשתמש בתרופות אלה בשילוב עם Rביקורי שיניים אגוליים כדי להבטיח כי כל סימנים של מחלת חניכיים מזוהים ומטופלים מייד.

שאלות נפוצות

מהי משיכת שמן?

משיכת שמן היא תרגול עתיק הכולל שמן שמן בפה להסרת חיידקים ורעלים.לשם כך, הכניסו לפה כף שמן (כמו קוקוס, שומשום או שמן חמניות) והסתובבו עליו במשך 20 דקות.לירוק את השמן ואז לשטוף את הפה שלך במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות של 8 סבתא?

מומלץ להשתמש בכל אחד משמונה הסעדים של סבתא פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.עם זאת, חשוב לזכור כי הסעדים הללו צריכים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן