דף הבית » תרופות סבתא » 8 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ועזרה בהחלמת אוזן כואבת

8 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ועזרה בהחלמת אוזן כואבת

הסעדים של סבתא לאוזניים כואבות

האם אתה סובל מאוזניים כואבות?אם כן, יתכן שניסית מגוון של תרופות לקבל הקלה ללא הצלחה רבה.עם זאת, החדשות הטובות הן שיש כמה סעדים שהועברו מסבתותינו שהוכיחו תוצאות ויכולות לעזור בהחלמת אוזן כואבת.במאמר זה נסתכל על שמונה מהסעדים של סבתא אלה ששימשו במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מאוזניים כואבות.

1.קומפרס חם ולח

אחד התרופות הפופולריות ביותר לאוזניים כואבות הוא למרוח קומפרס חם ולח.זהו תהליך פשוט שניתן לעשות מהנוחות של הבית שלך.לשם כך, פשוט הרטיבו מטלית עם מים חמים והניחו אותו מעל האוזן הפגועה.תן לבד הלח לשבת כמה דקות עד שהוא מתקרר.החום והלחות מהדחיסה יעזרו להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת.

2.שמן שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לאוזניים כואבות.כדי להשתמש בו, תצטרך ליצור שמן שום.לשם כך, ריסקו שתי שיני שום והוסיפו אותו לשתי כפות שמן זית.מחממים את התערובת עד שהיא חמה ואז מסננים אותה.מניחים כמה טיפות של השמן באוזן הפגועה ונתנו לו לשבת מספר דקות.זה יעזור להפחית את הכאב והדלקת.

טיפ:

אם אתה מוצא ששמן השום חזק מדי, אתה יכול לדלל אותו על ידי הוספת כמה טיפות מים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לאוזניים כואבות.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז החל אותו על האוזן הפגועה.החומץ יעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת.

4.מי מלח

מי מלח הם תרופה נהדרת לאוזניים כואבות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז החל אותו על האוזן הפגועה.המלח יעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה נהדרת לאוזניים כואבות.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן שקדים.החל כמה טיפות מהתערובת על האוזן הפגועה.שמן עץ התה יעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת.

6.בצל

בצל הוא תרופה נהדרת לאוזניים כואבות.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של מיץ בצל עם שתי כפות מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז החל אותו על האוזן הפגועה.הבצל יסייע בהפחתת הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת.

7.שמן זית

שמן זית הוא תרופה נהדרת לאוזניים כואבות.כדי להשתמש בו, מחממים כמה כפות שמן זית עד שהוא חם.מניחים כמה טיפות של השמן באוזן הפגועה ונתנו לו לשבת מספר דקות.זה יעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת.

8.אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת לאוזניים כואבות.כדי להשתמש בו, ערבבו כמה כפות של ג’ל אלוורה עם כמה טיפות מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז החל אותו על האוזן הפגועה.אלוורה תסייע בהפחתת הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת.

טיפ ייחודי ומועיל:

אם אתה מגלה שהתרופות אינן מספקות מספיק הקלה, אתה יכול לנסות להוסיף כמה טיפות של מי חמצן לפיתרון לתוספת דחיפה נוספת.

שמונה תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהאוזניים הכואבות.אמנם הם עשויים לא לעבוד עבור כולם, אך הם יכולים לספק הקלה נחוצה מאוד לסובלים מאוזניים כואבות.לכן, אם אתם מחפשים תרופה טבעית שתסייעו בהקלה על הכאב והדלקת הקשורים לאוזן כואבת, תוכלו לנסות את שמונה הסעדים של סבתא.

תה צמחי מרפא שימשו תרבויות רבות במשך מאות שנים לטיפול במחלות כמו כאבי אוזניים.הם ידועים באנטי-דלקתיים וכאב שלהם-הקלה על תכונות, כמו גם ליכולתם להגביר את מערכת החיסון.תה קמומיל, מנטה וזנגביל הם חלק מהתה הפופולרי ביותר של צמחי מרפא להקלה על כאבי אוזניים.

תה קמומיל מיוצר מפרחי צמח קמומיל, יליד אירופה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות כולל כאבי אוזניים.התה ידוע בהשפעתו המרגיעה ובעל פעולה אנטי דלקתית שיכולה לעזור להפחית את הכאב.ניתן לקחת את התה כמשקה חם או קר, או אפילו כגרגר גרון.

תה מנטה מיוצר מעלי צמח המנטה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול, כאבי ראש וכאבי אוזניים.ניתן ללגום את התה חם או קר, והוא ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות וביכולתו להפחית כאב.

תה ג’ינג’ר מיוצר משורש צמח הג’ינג’ר, יליד אסיה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות כולל כאבי אוזניים, כמו גם להגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת את התה חם או קר, והוא ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות וביכולתו להפחית כאב.

הקלה על כאבי אוזניים עם שמן זית

שמן זית משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות כולל כאבי אוזניים.השמן ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאב, כמו גם ביכולתו להגביר את מערכת החיסון.ניתן להשתמש בשמן זית באופן אקטואלי או לקחת באופן פנימי.כדי להשתמש באופן אקטואלי, פשוט לחמם את השמן ולהכניס כמה טיפות באוזן.זה יכול לעזור להפחית כאב ודלקת.כדי לקחת באופן פנימי, פשוט הוסיפו כמה טיפות שמן זית לכוס מים חמים ושתו אותם.

שום להקלה על כאב אוזניים

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות כולל כאבי אוזניים.העשב ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאב, כמו גם ביכולתו להגביר את מערכת החיסון.כדי להשתמש בשום להקלה על כאב אוזניים, פשוט מוחץ כמה שיני שום והוסף אותם לכוס מים חמים.אפשר לתערובת לתלול כמה דקות לפני שתשתו אותה.

חומץ תפוחים להקלה על כאבי אוזניים

חומץ תפוחים משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות כולל כאבי אוזניים.החומץ ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאב, כמו גם ביכולתו להגביר את מערכת החיסון.כדי להשתמש בחומץ תפוחים להקלה על כאב אוזניים, פשוט ערבבו כמה כפות מהחומץ עם כוס מים חמים ושתו אותו.

סיכום

סבתות השתמשו במגוון תרופות במשך מאות שנים להקלה על כאבי אוזניים, כולל תה צמחים, שמן זית, שום וחומץ תפוחים.לתרופות אלה יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגישות כאבים, כמו גם היכולת להגביר את מערכת החיסון.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת ולספק הקלה מכאב אוזניים.

שאלות נפוצות

  • מהם כמה מהתה הפופולרי ביותר של צמחי מרפא להקלה על כאבי אוזניים?
    תה הצמחים הפופולרי ביותר להקלה על כאבי אוזניים הם קמומיל, מנטה וג’ינג’ר.
  • האם ניתן להשתמש בשמן זית להקלה על כאבי אוזניים?
    כן, ניתן להשתמש בשמן זית באופן אקטואלי או לקחת באופן פנימי להקלה על כאבי אוזניים.כדי להשתמש באופן אקטואלי, פשוט לחמם את השמן ולהכניס כמה טיפות באוזן.כדי לקחת באופן פנימי, פשוט הוסיפו כמה טיפות שמן זית לכוס מים חמים ושתו אותם.
  • האם ניתן להשתמש בשום להקלה על כאבי אוזניים?
    כן, ניתן להשתמש בשום להקלה על כאב אוזניים.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומוסיפים אותם לכוס מים חמים.אפשר לתערובת לתלול כמה דקות לפני שתשתו אותה.

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי אוזניים.תה צמחי מרפא, שמן זית, שום וחומץ תפוחים ידועים כולם בתכונותיהם האנטי דלקתיות והגנת הכאב, כמו גם ביכולתם להגביר את מערכת החיסון.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את ה- PAIn ודלקת ומספקים הקלה מכאב אוזניים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן