דף הבית » תרופות סבתא » 8 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות ומועילים לפנים
ddadadddd dadc daddaad dadddaddd dcddaadddadaddaa ddeddad

8 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות ומועילים לפנים

חומץ, דבש ו -8 תרופות של סבתא לטיפול בעור פנים

היופי נמצא בעיני המתבונן, אבל אם אתה רוצה לשפר את המראה והתחושה של עור הפנים שלך, עליך לשקול להשתמש בכמה מהתרופות העתיקות שהועברו מסבתא שלך.רבים מהתרופות הללו שימשו במשך דורות ונשארו פופולריים לאורך כל השנים.במאמר זה נסתכל על 8 תרופות של סבתא שיכולות לעזור לך במסע שלך אחר עור פנים בריא וזוהר.

חומץ

חומץ הוא אחד התרופות העתיקות ביותר לטיפול בפנים.נחשב לסייע בהסרת שמן, לכלוך וחיידקים מהעור, כמו גם לאזן את רמת החומציות.כדי להשתמש בחומץ לטיפול בעור פנים, מערבבים כפית חומץ תפוחים עם כוס מים פושרים.השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על הפנים שלך, ותן לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

דבש

דבש הוא הומנטנט טבעי, כלומר הוא עוזר למשוך לחות לעור ולהשאיר אותו שם.זהו גם אנטיבקטריאלי טבעי, מה שהופך אותו לאידיאלי לטיפול באקנה ומצבי עור אחרים.כדי להשתמש בדבש לטיפול בעור פנים, מערבבים כפית דבש עם כמה טיפות מיץ לימון.מרחי את התערובת על הפנים שלך ותן לה לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

טיפ ייחודי ומועיל

כדי להפיק את המרב מהתרופות של סבתא אלה, נסה להשתמש בהם כחלק משגרת טיפוח העור הרגילה.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בהן פעמיים בשבוע בשילוב עם ניקוי עדין, קרם לחות וקרם הגנה.

OATMEAL

שיבולת שועל היא מרכיב נהדר לטיפול בעור הפנים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את האדמומיות והדלקת, כמו גם לספוג עודפי שמן.כדי להשתמש בשיבולת שועל לטיפול בעור פנים, ערבבו כף שיבולת שועל עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפנים שלך ותן לו לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

אבוקדו

אבוקדו הוא מרכיב נהדר לטיפול בעור הפנים.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים, שיכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית של עורכם.כדי להשתמש באבוקדו לטיפול בעור פנים, מועכים אבוקדו בשל והחל אותו על הפנים שלך.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

מלפפון

מלפפון הוא מרכיב נהדר לטיפול בעור הפנים.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים, שיכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית של עורכם.כדי להשתמש במלפפון לטיפול בעור פנים, מועך מלפפון והחל אותו על הפנים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

אלוורה

אלוורה היא מרכיב נהדר לטיפול בעור הפנים.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים, שיכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית של עורכם.כדי להשתמש באלוורה לטיפול בעור פנים, מערבבים כף של ג’ל אלוורה עם כמה טיפות מים.מרחי את התערובת על הפנים שלך ותן לה לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

יוגורט

יוגורט הוא מרכיב נהדר לטיפול בעור הפנים.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים, שיכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית של עורכם.כדי להשתמש ביוגורט לטיפול בעור פנים, מערבבים כף של יוגורט רגיל עם כמה טיפות דבש.מרחי את התערובת על הפנים שלך ותן לה לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא מרכיב נהדר לטיפול בעור הפנים.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים, שיכולים לעזור בשיפור הבריאות הכללית של עורכם.כדי להשתמש במיץ לימון לטיפול בעור פנים, מערבבים כפית מיץ לימון עם כמה טיפות מים.החל את התערובת על הפנים שלך ותן לה לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

תרופות של סבתא להחלמת פנים

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לעזור בהחלמת הפנים במשך מאות שנים.בין אם מדובר בתרופה טבעית לקמטים, כתמים כהים, או סתם בריאות העור הכללית, סבתות העבירו כמה מהתרופות היעילות והנבדקות בזמן להחלמת פנים.להלן 8 תרופות של סבתא שהוכחו כ- HELP בשחזור פנים ומועילים לפנים:

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש במשך מאות שנים כדי לעזור בהחלמת הפנים.הוא ארוז בנוגדי חמצון, ויטמינים וחומצות שומן המסייעות להזין את העור ולהפחית את סימני ההזדקנות.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להשתמש בו כקרם לחות, וזו גם דרך יעילה לעזור בקמטים ובכתמים כהים.

2.דבש

דבש הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת בעור.זהו גם חומר הומנט טבעי, מה שאומר שהוא עוזר לשמור על לחות העור ורך.ניתן ליישם דבש ישירות על העור או לשמש כמסיכת פנים כדי לעזור בהחלמת הפנים.

3.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי בעור.הוא עשיר גם בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להגן על העור מפני נזק רדיקלי חופשי.ניתן ליישם אלוורה ישירות על העור או לשמש כמסיכת פנים כדי לעזור להחלמת פנים.

4.מלפפון

מלפפון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את האקנה וגירוי העור האחרים.הוא עשיר גם בנוגדי חמצון ויכול לעזור להגן על העור מפני נזק רדיקלי חופשי.ניתן ליישם מלפפונים ישירות על העור או להשתמש בהם כמסיכת פנים כדי לעזור להחלמת פנים.

5.יוגורט

יוגורט עשיר בפרוביוטיקה שיכול לעזור להפחית את הדלקת בעור.זה יכול גם לעזור להפחית את האקנה וגירויי העור האחרים.ניתן ליישם יוגורט ישירות על העור או להשתמש בהם כמסיכת פנים כדי לעזור להחלמת פנים.

6.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חומר טבעי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וחיידקים בעור.זהו גם פילינג טבעי שיכול לעזור להסיר תאי עור מתים ולעזור לאזן את גוון העור.ניתן ליישם חומץ תפוחים ישירות על העור או לשמש כמסיכת פנים כדי לעזור להתאוששות הפנים.

7.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית דלקת ולהגן על העור מפני נזק רדיקלי חופשי.זהו גם פילינג טבעי שיכול לעזור להסיר תאי עור מתים ולעזור לאזן את גוון העור.ניתן ליישם כורכום ישירות על העור או להשתמש בהם כמסיכת פנים כדי לעזור להתאוששות הפנים.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור בהפחתת חיידקים וזיהום בעור.זהו גם עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את האקנה וגירוי העור האחרים.ניתן ליישם שמן עץ התה ישירות על העור או לשמש כמסיכת פנים כדי לעזור להחלמת פנים.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לעזור בהחלמת הפנים במשך מאות שנים.בין אם מדובר בתרופה טבעית לקמטים, כתמים כהים, או סתם בריאות העור הכללית, סבתות העבירו כמה מהתרופות היעילות והנבדקות בזמן להחלמת פנים.שמן קוקוס, דבש, אלוורה, מלפפון, יוגורט, חומץ סיידר תפוחים, כורכום ושמן עץ התה הם חלק מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא שהוכחו כמסייעות בהתאוששות פנים והם מועילים לפנים.

שאלות נפוצות

מה היתרונות של השימוש בתרופות של סבתא להחלמת פנים?

לתרופות של סבתא להחלמת פנים יש יתרונות רבים.תרופות טבעיות כמו שמן קוקוס, דבש, אלוורה, מלפפון, יוגורט, חומץ תפוחים, כורכום ושמן עץ התה יכולים לעזור להזין את העור, להפחית דלקת, להגן מפני נזק רדיקלי חופשי ואפילו מחוץ לגוון העור.

האם הסעדים של סבתא בטוחים לשימוש?

כן, הסעדים של סבתא בדרך כלל בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב לוודא שהמרכיבים המשמשים הם טבעיים ולא סינתטיים ותמיד

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן