דף הבית » תרופות סבתא » 8 הסעדים של סבתא מתקבלים ברחבי העולם והם מצוינים לכאבי בטן וגז
ddadadddd dadc daddaad dedaadaddcddd ddaddd ddaddcdd dddd

8 הסעדים של סבתא מתקבלים ברחבי העולם והם מצוינים לכאבי בטן וגז

רפואה עממית לכאבי בטן וגז

רפואה עממית משמשת במשך מאות שנים לטיפול במחלות כרוניות וחריפות כאחד, וכאבי בטן וגז אינם יוצאים מהכלל.הסעדים העתיקים הללו, המכונה תרופות של סבתא, עדיין מתקבלות ברחבי העולם ומצוינות לטיפול בכאבי בטן וגז בשימוש נכון.להלן מבט על 8 מהתרופות היעילות ביותר של סבתא לכאבי בטן וגז.

מים חמים ודבש

מים חמים ודבש הם אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי בטן וגז.המים החמים עוזרים להרפות את שרירי הקיבה, בעוד שהדבש עוזר להרגיע את מערכת העיכול.כדי להכין את התרופה הזו, מערבבים 1 כף דבש בכוס מים חמים ושתה אותו.עדיף לשתות את התערובת הזו לפני הארוחות או כשאתה מרגיש אי נוחות בבטן.

ג’ינג’ר

זנגביל משמש זה מכבר לטיפול בבעיות עיכול, כולל כאבי בטן וגז.זה עוזר להפחתת הדלקת במערכת העיכול ויכול לעזור להפחית את הנפיחות.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, מערבבים ½ כפית ג’ינג’ר מגורד לכוס מים חמים ושתה אותם.מומלץ לשתות תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מצוינת לכאבי בטן וגז בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות והמרגיעות.להכנת תה קמומיל, תלול 1 כפית פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו.עדיף לשתות את התה הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

לימון

לימון הוא תרופה נהדרת לכאבי בטן וגז בגלל התכונות האנטי דלקתיות והחיטוי שלה.כדי להשתמש בלימון כתרופה, מערבבים מיץ של חצי לימון בכוס מים חמים ושתו אותו.עדיף לשתות את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מצוינת נוספת לכאבי בטן וגז בגלל תכונותיהם האנטי-פסמודיות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש בזרעי שומר כתרופה, מערבבים 1 כפית זרעי שומר בכוס מים חמים ושותים אותם.עדיף לשתות את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מִנתָה

מנטה היא תרופה נהדרת לכאבי בטן וגז בשל תכונותיו האנטי-פסמודיות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש במנטה כתרופה, מערבבים 1 כפית עלי מנטה בכוס מים חמים ושותים אותם.עדיף לשתות את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה נהדרת לכאבי בטן וגז בגלל תכונותיהם האנטי -פסמודיות והקרמינטיביות.כדי להשתמש בזרעי כמון כתרופה, מערבבים 1 כפית זרעי כמון בכוס מים חמים ושותים אותם.עדיף לשתות את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

קינמון

קינמון הוא תרופה מצוינת לכאבי בטן וגז בשל תכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות.כדי להשתמש בקינמון כתרופה, מערבבים 1 כפית קינמון טחון בכוס מים חמים ושותה אותו.עדיף לשתות את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב מהתרופות של סבתא שלך

בעת שימוש בתרופות של סבתא לכאבי בטן וגז, חשוב לזכור את הטיפים הבאים:

  • התייעץ תמיד עם רופא לפני שתשתמש בכל סוג של תרופה צמחית.
  • שתו הרבה מים כדי לשמור על מערכת העיכול שלכם לחות.
  • הימנע ממזון מעובד ושומני.
  • אכלו תזונה מאוזנת עם הרבה פירות וירקות.
  • פעילות גופנית באופן קבוע כדי לעזור לשמור על מערכת העיכול שלך בריאה.

מסקנה

הסעדים של סבתא הם דרך מצוינת לטיפול בכאבי בטן וגז.עם זאת, חשוב לזכור להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בכל סוג של תרופה צמחית.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות להיות יעילות מאוד בהקלה על אי נוחות בבטן ושיקום בריאות העיכול שלך.

טיפ מועיל

שתו כוס מים חמים עם סחיטת מיץ לימון טרי דבר ראשון בבוקר כדי לסייע בניקוי מערכת העיכול ולהפחית את תסמיני ה- INDIGESTIOn.

תרופות צמחיות לכאבי בטן וגז

סבתות נערצות זה מכבר כמקור לתרופות ביתיות רבות, וזה נכון במיוחד בכל מה שקשור לטיפול בכאבי בטן וגז.מתה ג’ינג’ר לקמומיל, ישנם מגוון של תרופות צמחיות המקובלות ברחבי העולם והם מצוינים להקלה על כאבי בטן וגז.להלן 8 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי בטן וגז.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הצמחייות הוותיקות והידועות ביותר לכאבי בטן וגז.ידוע שג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות, וזה יכול לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת ולהפחית את תחושת הנפיחות.להכנת כוס תה ג’ינג’ר, תלולה 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.הוסף כפית דבש לטעם מתוק, ושותה את התה בזמן שהוא עדיין חם.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לכאבי בטן וגז.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להרפות את השרירים בקיבה ולהפחית התכווצויות.להכנת כוס תה קמומיל, תלולה 1 כפית פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לטעם מתוק.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

3.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה נהדרת לכאבי בטן וגז.זה עוזר להפחתת כאבי בטן על ידי הרגעת השרירים בקיבה והקלה על התכווצויות.להכנת כוס תה מנטה, תלול 1 כפית של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לטעם מתוק.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

4.תה שומר

תה שומר הוא תרופה נהדרת להקלה על כאבי בטן וגז.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית התכווצויות ונפיחות.להכנת כוס תה שומר, תלולה 1 כפית זרעי שומר מרוסקים בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לטעם מתוק.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

5.תה קינמון

תה קינמון הוא תרופה צמחית מצוינת לכאבי בטן וגז.זה עוזר להפחית נפיחות והתכווצויות על ידי הרגעת השרירים בבטן.להכנת כוס תה קינמון, תלולה 1 כפית קינמון בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לטעם מתוק.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

6.תה הל

תה הל הוא תרופה נהדרת להקלה על כאבי בטן וגז.זה עוזר להפחית נפיחות והתכווצויות על ידי הרגעת השרירים בבטן.להכנת כוס תה הל, תלולה 1 כפית הל הלד הכתוש בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לטעם מתוק.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

7.תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקוריץ הוא תרופה נהדרת להקלה על כאבי בטן וגז.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והתכווצויות.להכנת כוס תה שורש ליקוריץ, תלולה 1 כפית שורש ליקריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לטעם מתוק.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

8.תה כורכום

תה כורכום הוא תרופה נהדרת להקלה על כאבי בטן וגז.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והתכווצויות.להכנת כוס תה כורכום, תלולה 1 כפית אבקת כורכום בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לטעם מתוק.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

סיכום של הסעדים של סבתא לכאבי בטן וגז

סבתות הסתמכו זה מכבר על התרופות הביתיות שלהן, וזה נכון במיוחד בכל מה שקשור לטיפול בכאבי בטן וגז.מ

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן