דף הבית » תרופות סבתא » 8 הסעדים של סבתא מיוחדת המועברים במשפחה לנקעים בקרסול
ddadadddd dadc daddaad dedddddaa ddeddaddaddd ddedadadd

8 הסעדים של סבתא מיוחדת המועברים במשפחה לנקעים בקרסול

ריפוי נקעים בקרסול עם התרופות של סבתא

זה התרחשות שכיחה: כאב חד בקרסול לאחר טענה שגויה או נחיתה מסורבלת.נקעים בקרסול יכולים להיות פציעה כואבת ומתישה, אך יש תקווה להקלה.הסבתות עוברות מגוון של תרופות כדי להקל על הכאב ולעזור לקרסול לרפא.

החל מתרופות טבעיות לשיטות מנוסות ואמינות, 8 הסעדים של סבתא המיוחדים הללו יכולים לספק הקלה ממרקעים בקרסול.

1.אורז

ראשי התיבות האורז מייצג מנוחה, קרח, דחיסה וגובה.התרופה הפשוטה הזו היא דרך נהדרת להתחיל לרפא נקע בקרסול.מנוחה של הקרסול חשובה, מכיוון שהיא מאפשרת לרקמה את הרקמה ומונעת נזק נוסף.החלת חבילת קרח על הקרסול יכולה להפחית את הדלקת ולספק הקלה.דחיסת הקרסול בעזרת עטיפת קרסול או תחבושת עוזרת לספק תמיכה למפרק.לבסוף, העלאת הקרסול עוזרת להפחית נפיחות.

2.Comfrey ו- Arnica Salves

Salves Comfrey ו- Arnica הם תרופות טבעיות המשמשות במשך מאות שנים לטיפול בכאב ונפיחות מנקעים בקרסול.Comfrey הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות וריפוי, ואילו ארניקה הוא פרח רב שנתי עם תכונות אנטי דלקתיות ומרכיבות כאבים.ניתן להשתמש בשני אלה באופן אקטואלי על הקרסול כדי להפחית את הכאב והנפיחות.

טיפ מועיל:

בעת רכישת קומפרי וארניקה סלטים, הקפידו לחפש מוצרים שהם טבעיים ונטולי מרכיבים סינתטיים.

3.אמבטיה מלח אפסום

השרייה באמבט מלח אפסום היא דרך נהדרת להפחית נפיחות ודלקת.מלח אפסום מורכב מגנזיום סולפט, המסייע בהקלת כאבי שרירים ומפרקים.השרידה במשך חמש עשרה עד עשרים דקות יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.

4.חומץ תפוחים ודבש

חומץ תפוחים ודבש הוא תרופה מסורתית המשמשת להפחתת נפיחות ודלקת.מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ודבש בקערה ומורחים על הקרסול במשך חמש עשרה עד עשרים דקות.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת כאב ונפיחות.

5.שמן שום

שמן שום הוא תרופה טבעית המשמשת לסייע בהפחתת דלקת וכאב.שום מכיל אליצין, שהוא התרכובת האחראית לתכונותיו האנטי-דלקתיות והכאב.כדי להשתמש בשמן שום, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן שום עם שמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית.לעסות את התערובת לקרסול במשך חמש עד עשר דקות.

6.ג’ינג’ר וכורכום

זנגביל וכורכום הם שניהם תרופות טבעיות המשמשות להפחתת דלקת וכאב.ג’ינג’ר מכיל ג’ינג’רולים, שהם תרכובות אנטי דלקתיות, וכורכום מכיל כורכומין, שהוא תרכובת אנטי דלקתית חזקה.ניתן לצרוך כוס תה ג’ינג’ר או תה כורכום מדי יום כדי לסייע בהפחתת דלקת וכאב.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית המשמשת להפחתת דלקת וכאב.קאיין מכיל קפסאיצין, שהוא תרכובת המסייעת בהפחתת דלקת וכאב.ניתן לצרוך את קאיין בצורת קפסולה או לערבב בכוס מים חמים.

8.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית המשמשת להפחתת דלקת וכאב.אלוורה מכילה פוליסכרידים, המסייעים בהפחתת דלקת וכאב.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי על הקרסול או לצרוך אותו בצורת ג’ל או מיץ.

8 הסעדים של סבתא המיוחדים הללו יכולים לספק הקלה ממרקעים בקרסול.חשוב לזכור שיש להשתמש בכל הסעדים בזהירות ורק לאחר התייעצות עם איש מקצוע רפואי.עם הסעדים הנכונים, הקרסול שלך יכול לרפא במהירות ולחזור לשגרה תוך זמן קצר.

פתרונות צמחים

ל

סבתות יש מגוון של תרופות צמחיות שהן עברו לאורך הדורות לטיפול בנקעים בקרסול.תרופות צמחי מרפא אלה לרוב פשוטות וקלות לייצור, ויכולות להיות יעילות מאוד בהקלה על כאבים ונפיחות.להלן כמה מהפתרונות הצמחיים הפופולריים ביותר עבור נקעים בקרסול:

1.Comfrey

comfrey iזה עשב רב שנתי ששימש במשך מאות שנים לטיפול בפציעות, כולל נקעים בקרסול.באופן מסורתי הוא משמש כיישום אקטואלי, כמו דחיסה או משחה, ונחשבים להפחית דלקת ולספק הקלה בכאב.אין לקחת קומפרי באופן פנימי, מכיוון שהוא יכול להיות רעיל.

2.ארניקה

ארניקה הוא פרח יליד אירופה ומשמש בדרך כלל כמשחה אקטואלית לטיפול בחבלות ובריעים.זה נחשב לסייע בהפחתת נפיחות וכאב, והערכה שהיא בטוחה לשימוש ברוב סוגי העור.עם זאת, אין לקחת ארניקה באופן פנימי.

3.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא צמח המשמש במשך מאות שנים כתרופה אקטואלית למגוון מצבי עור, כולל חבורות, נקעים ועקיצות חרקים.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת וכאב, והוא זמין בצורות רבות, כולל תמצית נוזלית או משחה.

4.וורט של סנט ג’ון

Wort של סנט ג’ון הוא עשב שלעתים קרובות נלקח באופן פנימי לטיפול בחרדה ודיכאון, אך ניתן להשתמש בו גם באופן אקטואלי כדחיסה לנקעים בקרסול.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת וכאב, וזה עשוי אפילו לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

תרופות אחרות

ל

סבתות יש גם מגוון של סעדים אחרים שהם עברו לאורך הדורות לטיפול בנקעים בקרסול.תרופות אלה נעות בין תרופות ביתיות פשוטות לטיפולים מורכבים יותר, וכולם יכולים להיות יעילים בהקלה על כאב ונפיחות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר עבור נקעים בקרסול:

1.קרח

קרח

הוא אחד התרופות הביתיות הנפוצות ביותר לטיפול בקריעים בקרסול.החלת חבילת קרח על האזור הפגוע יכולה להפחית נפיחות וכאב, והיא עשויה אפילו לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.חשוב לעטוף את חבילת הקרח במגבת כדי להימנע מלהביא נזק נוסף.

2.דחיסה

החלת דחיסה על האזור יכולה גם לעזור להפחית נפיחות וכאב.תחבושות דחיסה צריכות להיות סוערות אך לא הדוקות מדי, ויש לשנותן כל כמה שעות כדי למנוע גירוי בעור.חשוב גם לשמור על האזור מוגבה כדי לסייע בהפחתת הנפיחות.

3.עיסוי

העיסוי

יכול להיות טיפול יעיל לנקעים בקרסול.יישום לחץ עדין על האזור יכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות, והוא יכול גם לעזור בשיפור זרימת הדם.חשוב להיות עדין ולהימנע מפעילות לחץ רב מדי על האזור.

4.פיזיותרפיה

פיזיותרפיה מומלצת לרוב לנקעים חמורים יותר בקרסול.פיזיותרפיסט יכול לעזור בתרגילים ומתיחות להפחתת כאב ונפיחות, וכדי לסייע בשיפור הניידות.חשוב לעקוב אחר עצתו של הפיזיותרפיסט כדי להימנע מפציעה נוספת.

מסקנה

סבתות העבירו מגוון של תרופות לטיפול בקלעים בקרסול לאורך הדורות, ורבים מהתרופות הללו יכולות להיות יעילות באותה מידה כמו טיפולים מודרניים.החל מפתרונות צמחים ועד תרופות ביתיות ופיזיותרפיה, קיימות מגוון אפשרויות העומדות לסייע בהפחתת כאב ונפיחות.חשוב לדון בטיפולים עם רופא לפני שתנסה אותם, ולעקוב אחר עצתם להבטיח התאוששות בטוחה ומהירה.

שאלות נפוצות

  • מהם כמה פתרונות צמחי מרפא עבור נקעים בקרסול? כמה פתרונות צמחי מרפא נפוצים לנקעים בקרסול כוללים קומפרי, ארניקה, מכשפה לוז, וולט של סנט ג’ון
  • אילו תרופות אחרות זמינות? תרופות אחרות לריחוי בקרסול כוללות קרח, דחיסה, עיסוי ופיזיותרפיה.

לסיכום, חשוב לדון בטיפולים עם רופא לפני שתנסה אותם, ולעקוב אחר עצתם להבטיח

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן