דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות של סבתא מרפא הפועלות במשפחה ליבלות ויראליות
daadaddaddaa dadc daddaad dedadad ddaddadcddaa ddedadadd dcdd

7 תרופות של סבתא מרפא הפועלות במשפחה ליבלות ויראליות

7 תרופות מרפאות של סבתא הפועלות במשפחה ליבלות ויראליות

יבלות ויראליות נגרמות על ידי נגיף והם יכולים להיות קשים לטיפול, במיוחד אצל ילדים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שהועברו לאורך דורות במשפחות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הנגיף ולסייע בטיפול ביבלות.להלן שבעה סעדים של סבתא מרפאים ששימשו לטיפול ביבלות ויראליות במשך שנים רבות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית ששימשה לטיפול ביבלות במשך מאות שנים.תרופה זו יכולה לעזור להפחית דלקת ולהרוג את הנגיף הגורם ליבלות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול ביבלות, להשרות כדור כותנה בחומץ ולהחיל אותו על היבלות.השתמש בתחבושת כדי לשמור על החומץ במקום ולהשאיר אותו כשעה.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום עד שהיבלות נעלמות.

שום

לשום תכונות טבעיות אנטי -חיטוי ואנטי -ויראליות והיא תרופה ביתית פופולרית לטיפול ביבלות.כדי להשתמש בשום, לרסק שן שום של שום ומערבבים אותו עם כמה טיפות שמן זית.מרחו את התערובת על היבלת וכסו אותה בתחבושת.השאירו אותו לילה, ואז שטפו את האזור בבוקר.חזור על התהליך הזה במשך כמה לילות עד שהיבלת נעלמה.

טיפ מועיל:

אם יש לך עור רגיש, ייתכן שתרצה לדלל את השום בשמן זית רב יותר לפני שמריחים אותו על היבלת.

קלטת צינור

קלטת צינור היא תרופה פופולרית לטיפול ביבלות.כדי להשתמש בתרופה זו, החל חתיכת קלטת צינור על היבלת והשאיר אותה במשך שישה ימים.לאחר מכן, הסר את הקלטת וספג את היבלת במים חמים.קרצפו בעדינות את האזור באבן פומס כדי להסיר כל עור מת.הגש מחדש את קלטת הצינור וחזור על תהליך זה עד שהיבלת נעלמה.

קליפת בננה

פילומי בננה מכילים אנזימים שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בתרופה זו, חתכו חתיכת קליפת בננה והניחו אותה על היבלת.אבטח את הקליפה עם תחבושת והשאיר אותה על לילה.בבוקר, הסר את הקליפה והחליף אותה בחדש.חזור על תהליך זה עד שהיבלת נעלמה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי -ויראלי שיכול לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס.מרחו את התערובת על היבלת וכסו אותה בתחבושת.השאירו אותו לילה, ואז שטפו אותו בבוקר.חזור על תהליך זה עד שהיבלת נעלמה.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור לייבש את היבלת.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו כמה טיפות מיץ לימון על היבלת וכיסו אותו בתחבושת.השאירו אותו לילה ושטפו אותו בבוקר.חזור על תהליך זה עד שהיבלת נעלמה.

תפוח אדמה

לתפוחי אדמה תכונות אנטי -חיטוי ואנטי -ויראליות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הנגיף.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך חתיכת תפוח אדמה קטנה והניח אותה על היבלת.אבטח את תפוח האדמה בעזרת תחבושת והשאיר אותו על לילה.בבוקר הסר את תפוח האדמה ושטוף את האזור במים חמים.חזור על התהליך הזה עד שהיבלת נעלמה.

חלק 2: 7 תרופות סבתות מרפאות הפועלות במשפחה ליבלות ויראליות

כשמדובר בטיפול במצבי עור כמו יבלות ויראליות, אנשים רבים פונים לתרופות המנוסות והמאומצות שהועברו לאורך דורות.סבתות היו מזמן מקור לחוכמה ונוחות בכל מה שקשור לריפוי ותרופות ביתיות, ולכן אין זה מפתיע שאנשים רבים מסתמכים על הסעדים שסבתות משתמשות בהן במשך שנים לטיפול ביבלות ויראליות.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה שנבדקה בזמן ליבלות ויראליות בהן סבתות משתמשות במשך דורות.חומץ סיידר תפוחים נחשב לטיפול יעיל בגלל תכונותיו החומציות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול ביבלות ויראליות, החל כמות קטנה של חומץ תפוחים על Affecאזור טד עם כדור כותנה או ספוגית פעמיים ביום.לאחר מספר ימים, היבלת צריכה להתחיל להיעלם.

2.שום

שום הוא תרופה נוספת בה סבתות משתמשות כבר שנים לטיפול ביבלות ויראליות.התכונות האנטי דלקתיות והאנטי-ויראליות של שום הופכות אותו לטיפול יעיל ביבלות.כדי להשתמש בשום לטיפול ביבלות, לרסק שן שום ומורחים אותו ישירות על היבלת.מכסים את היבלת עם תחבושת והשאירו אותה לילה.חזור על תהליך זה למשך מספר ימים עד שהיבלת נעלמה.

3.סלנדין

סלנדין, הידוע גם בשם סלנדין רבתי, הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול ביבלות ויראליות.סלבנדין נחשבת כטיפול יעיל בגלל תכונותיו האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש בסלנדין לטיפול ביבלות, חילוץ את המיץ מהצמח והחל אותו ישירות על היבלת פעמיים ביום.לאחר מספר ימים, היבלת צריכה להתחיל להיעלם.

4.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול ביבלות ויראליות.שמן קיק נחשב כטיפול יעיל מכיוון שהוא מכיל חומצה ריצינולאית, שלפי ההערכה יש תכונות אנטי -ויראליות.כדי להשתמש בשמן קיק לטיפול ביבלות, מרחו כמות קטנה של שמן קיק על האזור המושפע פעמיים ביום.לאחר מספר ימים, היבלת צריכה להתחיל להיעלם.

5.דבש

דבש נחשב כטיפול יעיל ביבלות נגיפיות בגלל תכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי -ויראליות.כדי להשתמש בדבש לטיפול ביבלות, החל כמות קטנה של דבש ישירות על היבלת וכסו אותו בתחבושת.השאירו את התחבושת על לילה וחזרו על התהליך הזה למשך מספר ימים עד שהיבלת נעלמה.

6.קליפת בננה

בננה פיל היא תרופה שנבדקה בזמן ליבלות ויראליות בהן סבתות השתמשו במשך דורות.האנזימים בקליפת בננה נחשבים כטיפול יעיל ביבלות מכיוון שהם יכולים לעזור לפרק את היבלת.כדי להשתמש בקליפת בננה לטיפול ביבלות, לחתוך חתיכת קליפת בננה ולהחיל אותה ישירות על היבלת.מכסים את היבלת עם תחבושת והשאירו אותה לילה.חזור על תהליך זה למשך מספר ימים עד שהיבלת נעלמה.

7.מיץ אננס

מיץ אננס הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול ביבלות ויראליות.האנזימים במיץ אננס נחשבים כטיפול יעיל מכיוון שהם יכולים לעזור לפרק את היבלת.כדי להשתמש במיץ אננס לטיפול ביבלות, להשרות כדור כותנה במיץ אננס ומורחים אותו ישירות על היבלת פעמיים ביום.לאחר מספר ימים, היבלת צריכה להתחיל להיעלם.

מסקנה

כשמדובר בטיפול ביבלות ויראליות, סבתות היו מקור לחוכמה ונוחות בכל מה שקשור לריפוי וסעדים ביתיים.ישנם תרופות רבות שנבדקו בזמן שהועברו לאורך דורות שניתן להשתמש בהם לטיפול ביבלות.תרופות אלה נעות בין חומץ תפוחים ושום לשמן סלנדין וקיק, ולכל אחד מהם יתרונות ייחודיים משלו.על ידי שילוב של תרופות אלה עם אמצעי מניעה נאותים, ניתן לטפל ביבלות ביבלות ולמנוע מהם לחזור.

שאלות נפוצות

ש: מהי הדרך הטובה ביותר לטפל ביבלות ויראליות?

א: הדרך הטובה ביותר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן