דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות של סבתא מהמטבח והתקבלו ברחבי העולם נגד כינים חמאה
daadaddaddaa dadc daddaad deddeddd dddaadaddcd ddaddd dda

7 תרופות של סבתא מהמטבח והתקבלו ברחבי העולם נגד כינים חמאה

הבנת כינים חמאה

כינים חמאה, הידועות יותר בשם קרדית תלתן, הם ארכנידים זעירים הניזונים ממגוון צמחים.בדרך כלל הם נמצאים בשדות, מדשאות ובגנים, שם הם ניזונים מעשבים, תלתן וצמחייה צומחת נמוכה אחרת.למרות שלא ידוע שהם גורמים נזק כלשהו, הם יכולים להוות מטרד כאשר הם נכנסים לבתים, מכיוון שיש להם צבע חום-אדמדם והם די קטנים, מה שמקשה עליהם לאתר.

הסעדים של סבתא מהמטבח

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי להיפטר מכינים חמאה.סעדים אלה שימשו את סבתות ברחבי העולם והוכחו כיעילות בשליטה על ההתפשטות.להלן 7 מהתרופות היעילות ביותר:

1.קליפות פירות הדרים

קליפות פירות הדרים הן דרך נהדרת להיפטר מכינים חמאה.כל שעליך לעשות הוא למקם את הקליפות באזורים שבהם הכינים קיימות.החומצה בקליפות תהרוג את הכינים ותמנע מחזרתם.

2.שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים, כמו שמן עץ התה, שמן מנטה ושמן אקליפטוס, לבקרת כינים חמאה.פשוט מערבבים כמה טיפות של השמן במים וריססו אותו ישירות על הכינים.

3.כדור הארץ דיאטומסי

כדור הארץ דיאטומי הוא אבקה טבעית ההורגת כינים על ידי התייבשותם.פשוט מפזרים את האבקה באזורים שבהם הכינים קיימות ומאבק כל עודף.

4.חומצה בורית

חומצה בורית היא חומר טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרוג כינים חמאה.מערבבים את החומצה במים ומרססים אותה ישירות על הכינים.

5.סבון כלים

סבון כלים הוא דרך יעילה להיפטר מכינים חמאה.מערבבים חלק מהסבון עם מים ומרססים אותם ישירות על הכינים.הסבון יהרוג את הכינים וימנע מחזרתם.

6.שמן נים

שמן נים הוא שמן טבעי שניתן להשתמש בו כדי להיפטר מכינים חמאה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות של השמן במים ולרסס אותו ישירות על הכינים.

7.שואב אבק

ואקום הוא דרך נהדרת להיפטר מכינים חמאה.רק הקפד לשקוף את כל הכינים שאתה רואה ולזרוק את שקית הוואקום מייד כדי למנוע את החזרת הכינים.

טיפ מועיל

חשוב לזכור כי הסעדים הללו אינם מהווים תחליף להדברה מקצועית.אם אתה מתמודד עם התפשטות רצינית, עדיף ליצור קשר עם איש מקצוע לקבל

סבתות ברחבי העולם ידעו זה מכבר שהמטבח יכול לספק תרופות עוצמתיות כנגד כינים חמאה.בעוד שחלק מהטיפולים הללו יכולים להיות קשים ויש להשתמש בהם בזהירות, אחרים עדינים וניתן להשתמש בהם בבטחה וביעילות.להלן 7 תרופות של סבתא מהמטבח ומתקבלים ברחבי העולם נגד כינים חמאה:

1.שמן נים

שמן נם הוא דוחה חרקים טבעי הנגזר מעץ veem.על פי ההערכה, היא יעילה כנגד כינים חמאה ומשמשת באזורים רבים בעולם.כדי להשתמש בשמן נם כנגד כינים חמאה, מערבבים 1 כפית שמן נים עם כוס מים חמים וריססו את התערובת ישירות על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.כדור הארץ דיאטומסי

כדור הארץ דיאטומי הוא סוג של סלע משקע המורכב משרידים מאובנים של אורגניזמים מימיים זעירים.ההערכה היא כי היא יעילה כנגד כינים חמאה וניתן להשתמש בה במגוון דרכים.מפזרים אדמה דיאטומית על האזור הפגוע והשאירו אותו למשך מספר שעות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.חומץ לבן

חומץ לבן הוא תרופה יעילה נגד כינים חמאה.כדי להשתמש בחומץ לבן, מערבבים 1 כוס חומץ לבן עם 1 כוס מים חמים וריססו את התערובת ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו מספר שעות לפני השטיפה במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חומצה בורית

חומצה בורית היא קוטל חרקים טבעי שמקורו בבורון.ההערכה היא כי היא יעילה כנגד כינים חמאה וניתן להשתמש בה במגוון WAכ ן.כדי להשתמש בחומצה בורית כנגד כינים חמאה, מערבבים 1 כף חומצה בורית עם כוס מים חמים וריססו את התערובת ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו מספר שעות לפני השטיפה במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שום

שום הוא דוחה חרקים טבעי חזק, ונחשב כי הוא יעיל כנגד כינים חמאה.כדי להשתמש בשום על כינים חמאה, טוחנים 5 שיני שום ומערבבים אותו עם כוס מים חמים.ריסוס את התערובת ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו מספר שעות לפני השטיפה במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא דוחה אנטי -חיטוי ודוחה חרקים טבעי שמקורו בעלים של עץ התה.ההערכה היא כי היא יעילה כנגד כינים חמאה וניתן להשתמש בה במגוון דרכים.כדי להשתמש בשמן עץ התה כנגד כינים חמאה, מערבבים 1 כפית שמן עץ התה עם 1 כוס מים חמים וריססו את התערובת ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו מספר שעות לפני השטיפה במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שמן מנטה

שמן מנטה הוא דוחה חרקים טבעי הנגזר מצמח מנטה.ההערכה היא כי היא יעילה כנגד כינים חמאה וניתן להשתמש בה במגוון דרכים.כדי להשתמש בשמן מנטה על כינים חמאה, מערבבים 1 כפית שמן מנטה עם 1 כוס מים חמים וריססו את התערובת ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו מספר שעות לפני השטיפה במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

סבתות ברחבי העולם ידעו זה מכבר שהמטבח יכול לספק תרופות עוצמתיות כנגד כינים חמאה.בעוד שחלק מהטיפולים הללו יכולים להיות קשים ויש להשתמש בהם בזהירות, אחרים עדינים וניתן להשתמש בהם בבטחה וביעילות.שמן נם, אדמה דיאטומית, חומץ לבן, חומצה בורית, שום, שמן עץ התה ושמן מנטה מאמינים כי הם יעילים כנגד כינים חמאה וניתן להשתמש בהן במגוון דרכים.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן