דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות סבתות מצוינות ויעילות לשיעול ממושך
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa dddaddcddaa dcdaddaddc de

7 תרופות סבתות מצוינות ויעילות לשיעול ממושך

שיעול הוא אחד התסמינים השכיחים ביותר של מחלה וזה יכול להיות מעצבן וגם משבש.אמנם זה בדרך כלל סימן של סיבה בסיסית כמו הצטננות, שפעת או זיהום בדרכי הנשימה, אך לפעמים זה יכול להיות מתמשך ונמשך במשך שבועות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא מנוסות ונבדקות שעשויות לעזור לך לקבל הקלה משיעול ממושך.

1.דבש ולימון

דבש ולימון הם שניים מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר המשמשות להרגעת כאב גרון ולהפחתת השיעול.על פי ההערכה, השילוב של שני המרכיבים הללו יעיל במיוחד, מכיוון שהלימון מסייע בפירוק הריר בזמן שהדבש עוזר לצבוע את הגרון ולהפחית את הגירוי.כדי להכין תרופה טבעית, מערבבים שתי כפות דבש עם מיץ של חצי לימון וכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות והיא שימשה במשך מאות שנים לטיפול בשיעול.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הריר ולהגדיל את החסינות הטבעית של הגוף.כדי ליצור תרופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים וכפית דבש.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את השיעול.על פי ההערכה, החומר הפעיל בג’ינג’ר מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מגרונות כואבים וגודש בחזה.כדי ליצור תרופה, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים וכפית דבש.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול.

4.שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בשיעול ומחלות נשימה אחרות.על פי ההערכה, החומר הפעיל בשום מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מגרונות כאב וגודש בחזה.כדי ליצור תרופה, מערבבים שתי שיני שום טחון עם כוס מים חמים וכפית דבש.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול.

5.בצל

בצל הוא תרופה טבעית פופולרית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת השיעול.על פי ההערכה, החומר הפעיל בבצל מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מגרונות כאב וגודש בחזה.כדי ליצור תרופה, מערבבים כף אחת של בצל מגורד טרי עם כוס מים חמים וכפית דבש.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול.

6.מי מלח

מי מלח הם תרופה ביתית פופולרית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת השיעול.מי המלח נחשבים כמסייעים בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מגרונם וכואב גודש בחזה.כדי ליצור תרופה, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים וגרגר את התערובת מספר פעמים ביום.ניתן להשתמש בתרופה זו גם כדי לסייע בהפחתת העומס ולשחרר ריר בגרון.

7.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פופולרית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת השיעול.האדים נחשבים כמסייעים בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון וגודש בחזה.כדי ליצור תרופה, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות אקליפטוס או שמן מנטול.הניחו את הפנים על הקערה וכסו את ראשכם במגבת כדי ללכוד את הקיטור.שאפו את הקיטור למשך 10-15 דקות כדי לעזור להפחית את השיעול.

טיפ מועיל

חשוב להישאר לחות כשסובלים משיעול ממושך.שתיית שפע נוזלים תעזור לדלל את הריר ולהפחית את השיעול.זה יכול לכלול מים חמים, תה צמחים ומרקים.בנוסף, זה יכול להועיל להימנע משתיית משקאות קרים או פחמים, מכיוון שאלו יכולים להחמיר את השיעול.

כאשר אדם סובל משיעול ממושך, הוא יכול להיות די לא נוח וקשה לניהול.למרבה המזל, ישנם תרופות נוספות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור לאלקיההתסמינים וטיפול במצב.להלן שבעה סעדים נוספים של סבתא לשיעול ממושך שיכולים לעזור בהקלה.

1.דבש ולימון

דבש ולימון שימשו שניהם כתרופות טבעיות במשך מאות שנים.ערבובם יחד ליצירת סירופ מרגיע הוא דרך נהדרת לעזור להפחית את השיעול ולהרגיע גרון כואב.להכנת הסירופ, מערבבים שתי כפות דבש עם מיץ של חצי לימון.קח כף מהתערובת עד שלוש פעמים ביום.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי ונוגד חמצון חזק שיכול לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כמה פרוסות שורש ג’ינג’ר טרי במים חמים לפחות 10 דקות.אתה יכול להוסיף דבש ולימון לתה לקבלת הקלה נוספת.שתו עד שלוש כוסות התה ביום כדי לעזור להפחית את השיעול.

3.מרק חם

מרק חם יכול לעזור להפחית את השיעול ולספק הקלה מכאבי גרון.מרק עוף, בפרט, מכיל רכיבים שיכולים לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה.אכילת קערת מרק חם יכולה לעזור להפחית את השיעול ולהעניק הקלה מאלע גרון.

4.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח חמים יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את השיעול.להכנת הגרגר, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר עם הפיתרון למשך 30 שניות, ואז ירק אותו.עשו זאת עד שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את השיעול.

5.טיפול בקיטור

טיפולי קיטור יכולים לעזור להפחית את השיעול ולעזור בפירוק הריר.לייצור טיפול בקיטור, הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה טיפות אקליפטוס או שמן אתרי מנטה.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הסיר.נשמו את הקיטור למשך חמש עד 10 דקות.עשו זאת עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.מיץ בצל

מיץ בצל שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לשיעול.להכנת מיץ בצל, פשוט מערבבים כמה בצל ומסננים את המיץ.הוסף כף דבש ושותה את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש יתרונות רפואיים רבים שיכולים לעזור להפחית את השיעול.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

כאשר אדם סובל משיעול ממושך, ישנם מספר תרופות שיכולות לעזור לספק הקלה.דבש ולימון, ג’ינג’ר, מרק חם, גרגר מים מלח, טיפול בקיטור, מיץ בצל וחומץ תפוחים הם כולם תרופות טבעיות יעילות שיכולות לעזור להפחית את השיעול ולהקלה.שילוב תרופות אלה בשגרה יומית יכול לסייע בהפחתת השיעול ולהעניק הקלה משיעול ממושך.

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות עלי לקחת את תרופת הדבש והלימון?

ת: ניתן לקחת את תרופת הדבש והלימון עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ש: באיזו תדירות עלי לגרגר במי מלח?

ת: עליכם לגרגר עם מי מלח עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן