דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות סבתות מורשות ובלתי מרשם עבור Furunces
daadaddaddaa daddaaddaa deddadaddaa dddcdaad dedadadd daddda furunces

7 תרופות סבתות מורשות ובלתי מרשם עבור Furunces

רתיחות עור, פרעות ותרופות לסבתא: 7 אפשרויות מורשות ולא מרשם

כשמדובר בטיפול ברתיחות עור ופרונות, ישנם אינספור תרופות ביתיות ששימשו במשך מאות שנים.סעדים אלה, המכונה לעתים קרובות “תרופות סבתות”, מועברים לרוב מדור לדור והם ידועים כיעילים, אך יכולים גם להיות מסוכנים אם לא משתמשים בהם כראוי.במאמר זה נחקור 7 תרופות סבתות מורשות ולא מרשם עבור Furedles וכיצד להשתמש בהן בבטחה וביעילות.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית נהדרת לפרקלים.החומציות של מיץ הלימון מסייעת להוציא את הזיהום ולהפחתת הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט סחטו את מיץ הלימון על כדור כותנה והמרחו אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

מלח וכורכום

ידוע גם כי מלח וכורכום יעילים כנגד פטורות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים יחד כף אחת של מלח וכף כורכום אחת בקערה.הוסף קצת מים להכנת משחה ואז החל אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו עד 20 דקות ואז שטפו במים חמים.

טיפ:

חשוב לציין כי כורכום עשוי להכתים את העור, ולכן עדיף להשתמש במטלית נקייה או כדור כותנה כדי למרוח את העיסה.

שום

שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנוגד פטרייתיות, מה שהופך אותו לתרופה טבעית נהדרת עבור פטריות.כדי להשתמש בתרופה זו, לרסק שתי שיני שום ומערבבים אותם עם כפית דבש.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לפרקלים.החומציות של החומץ מסייעת להפחתת הדלקת ולהוציא את הזיהום.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים מטלית נקייה או כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו עד 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי -חיפושיות והאנטי -מיקרוביאליות, מה שהופך אותו לתרופה טבעית נהדרת עבור פטריות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס.מרחו את התערובת ישירות על האזור המושפע והשאירו אותה עד 30 דקות.שוטפים במים חמים.

אלוורה

אלוורה היא עוד תרופה נהדרת עבור פרקולות.התכונות האנטי-מיקרוביאליות והאנטי-דלקתיות של אלוורה עוזרות להפחתת הדלקת ולהוציא את הזיהום.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל את הג’ל של עלה אלוורה ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו עד 30 דקות ואז שטפו במים חמים.

משחות ללא מרשם

אם תרופות טבעיות אינן יעילות, משחות ללא מרשם עשויות לספק הקלה.ידוע כי משחות כמו הידרוקורטיזון, קלנדולה ושמן עץ התה יעילות בטיפול בכוננים.קרא תמיד את ההוראות בתווית לפני שתשתמש במשחה ללא מרשם.

שימוש בתרופות לסבתא עבור פרחים יכול להיות דרך בטוחה ויעילה לטיפול במצב.עם זאת, חשוב לזכור כי ייתכן שסעדים אלה אינם יעילים לכולם.אם נראה כי הסעדים לא עובדים, חשוב לפנות לייעוץ רפואי.

תרופות סבתות עבור פרקלים: סיכום

שבע הסעדים של סבתא עבור פרחים שנדונו במאמר זה הם דרך נהדרת לטפל באופן טבעי וביעילות למצב מבלי שתצטרך לסמוך על תרופות מרשם.הסעדים כוללים שום, דבש, שמן עץ התה, חומץ תפוחים, אלוורה, כורכום ושמן נם.לכל אחד מהתרופות הללו יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית דלקת, נפיחות וכאבים הקשורים לפרקלים.אמנם בדרך כלל סעדים אלה בטוחים, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באף אחד מהם כדי להבטיח בטיחות ויעילהנס.

שום

שום הוא תרופה עוצמתית לטיפול בתפקידים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לפרקלים.כדי להשתמש בשום לפרקלים, פשוט מוחץ כמה שיני ומורח את העיסה ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לילה לפני שטיפתו בבוקר.

שאלות נפוצות שום

  • ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בשום לפרקלים?
  • א: ניתן להשתמש בשום מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

דבש

דבש הוא תרופה יעילה נוספת לפרקלים.לדבש יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לפרקלים.כדי להשתמש בדבש לפטריות, פשוט מרחי שכבה דקה של דבש ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו לילה לפני שטיפתו בבוקר.

שאלות נפוצות דבש

  • ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בדבש לפטורות?
  • א: ניתן להשתמש בדבש מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה עוצמתית לטיפול בתפקידים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לפרקלים.כדי להשתמש בשמן עץ התה לפרקלים, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לילה לפני שטיפתו בבוקר.

שאלות נפוצות בשמן עץ התה

  • ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בשמן עץ התה לפטריות?
  • א: ניתן להשתמש בשמן עץ התה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת לטיפול בתפקידים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לפרקלים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לפטריות, פשוט מערבבים כמה כפות חומץ סיידר תפוחים עם כוס מים חמים ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו לילה לפני שטיפתו בבוקר.

שאלות נפוצות על חומץ תפוחים

  • ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים לפרקלים?
  • א: ניתן להשתמש בחומץ תפוחים מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לטיפול בתפקידים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לפרקלים.כדי להשתמש ב- Aloe vera for Furedles, פשוט חלץ את הג’ל מהצמח והחל אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לילה לפני שטיפתו בבוקר.

שאלות נפוצות אלוורה

  • ש: באיזו תדירות עלי להשתמש ב- Aloe vera for Furedles?
  • א: ניתן להשתמש באלוורה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום הוא תרופה עוצמתית לטיפול בתפקידים.יש לו תכונות נוגדות חמצון חזקות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לפרקועים.כדי להשתמש בכורכום לצורך כוסות, פשוט מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה ולמרוח אותה ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לילה לפני שטיפתו בבוקר.

שאלות נפוצות על כורכום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן