דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים ובטוח להקאות בתינוקות
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddedcdaddaa dadc ddd deddedddd dd

7 תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים ובטוח להקאות בתינוקות

מה הקאות בתינוקות?

הקאות אצל תינוקות היא סימפטום שכיח למגוון רחב של מחלות ומצבים, כולל גסטרואנטריטיס, אלרגיות למזון וזיהומים.זה יכול להיות גם סימן למצב רפואי בסיסי כמו ריפלוקס, היצרות פילורית או סיסטיק פיברוזיס.ברוב המקרים, הקאות אצל תינוקות אינן חמורות וניתן לטפל בהן בתרופות ביתיות פשוטות.

7 תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים להקאות בתינוקות

הקאות אצל תינוקות יכולות להיות לא נוחות ומדאיגות, אך ישנם כמה תרופות ביתיות פשוטות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולספק הקלה.להלן שבעה תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים להקאות בתינוקות:

1.קומפרס חם

קומפרס חם הוא אחד התרופות היעילות הביתיות להקאות אצל תינוקות.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית רכה במים חמים, מכה אותו ומרחי אותו על בטן של תינוקך.הדחיסה החמה תסייע בהפחתת אי נוחות הבטן ולספק הקלה מהקאות.

2.מי אורז

מי אורז הם תרופה ביתית פשוטה שלעתים קרובות מומלצת להקאות אצל תינוקות.להכנת מי אורז, פשוט הרתיחו כוס אורז לבן בשלוש כוסות מים.ברגע שהאורז מבושל, מסננים את הנוזל ומאפשרים לו להתקרר.תן לתינוקך כמה לגימות של מי האורז המקוררים כדי לעזור להקל על הקאותיהם.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא עוד תרופה ביתית פשוטה להקאה אצל תינוקות.להכנת תה קמומיל, תלול שקית תה קמומילית בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.אפשר לתה להתקרר ולתת לתינוק שלך כמה לגימות שיעזרו להפחית הקאות.

4.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה ביתית מרגיעה שיכולה לעזור להפחית בחילות והקאות אצל תינוקות.להכנת תה מנטה, תלול שקית תה מנטה בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.אפשר לתה להתקרר ולתת לתינוק שלך כמה לגימות שיעזרו להפחית הקאות.

5.תה שומר

תה שומר הוא עוד תרופה ביתית מרגיעה להקאות אצל תינוקות.להכנת תה שומר, תלול כפית זרעי שומר בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.אפשר לתה להתקרר ולתת לתינוק שלך כמה לגימות שיעזרו להפחית הקאות.

6.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית פופולרית להקאות אצל תינוקות.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.אפשר לתה להתקרר ולתת לתינוק שלך כמה לגימות שיעזרו להפחית הקאות.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית יעילה להקאות אצל תינוקות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, ערבבו כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ונותנים אותו לתינוקכם ללגום עליו.זה יעזור להפחית בחילות והקאות.

אלה רק חלק מהתרופות הביתיות הרבות להקאות אצל תינוקות שניתן להכין בקלות בבית.כאשר משתמשים בהם כראוי, תרופות אלה יכולות לספק הקלה מהקאות ולעזור בשיפור הבריאות הכללית של התינוק שלך.

טיפ: התייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ביתיות כלשהן להקאות אצל תינוקות.יתכן וכמה תרופות לא מתאימות למצב של תינוקך, והרופא שלך יכול לייעץ לך על אילו תרופות מתאימות לתינוק שלך.

הקאות בתינוקות עלולות לגרום למצוקה ולדאגה להורים.למרבה המזל, ישנם מגוון של סעדים של סבתא שהומלצו על ידי מומחים כבטוחים לתינוקות כאשר משתמשים בהם כראוי.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויים להיראות מוזרים או אפילו מיושנים, הם יכולים להועיל להפליא במתן הקלה לתינוק הקיא.במאמר זה נדון בשבע תרופות סבתות שהומלצו על ידי מומחים ונחשבו לבטוחים לתינוקות עם הקאות.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה נפוצה לבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית את חומציות הקיבה שיכולה לעזור להרגיע את הקיבה.לשימוש, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ותנו אותו לתינוק לשתות.זה יבואלא לדלל את החומץ כדי למנוע כל גירוי בגרונו של התינוק.

2.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לבחילות והקאות, והיא יכולה לשמש גם לתינוקות.להכנת תה ג’ינג’ר, הרתיחו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים למשך 5 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש כדי להמתיק אותה.תן לתינוק כפית התה כל כמה שעות עד שהקאות שככו.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה צמחית מרגיעה שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת.להכנת תה קמומיל, הניחו כפית אחת של פרחי קמומיל בכוס מים רותחים ותנו לו תלול למשך 5 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש כדי להמתיק אותה.תן לתינוק כפית התה כל כמה שעות עד שהקאות שככו.

4.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה יעילה לבטן נסערת.לשימוש, הרתיחו כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים למשך 5 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לתינוק כפית התה כל כמה שעות עד שהקאות שככו.

5.מי לימון

מי לימון הם תרופה ידועה לבטן נסערת.להכנת מי לימון, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים.תן לתינוק כפית מהתערובת כל כמה שעות עד שהקאות שככו.

6.עלי מנטה

עלי נענע הם תרופה פופולרית לבטן נסערת.להכנת תה נענע, הרתיחו כפית אחת של עלי נענע קצוצים טריים בכוס מים למשך 5 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש כדי להמתיק אותה.תן לתינוק כפית התה כל כמה שעות עד שהקאות שככו.

7.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת לבטן נסערת.הוא עשיר בפרוביוטיקה שיכול לעזור להרגיע את הבטן.תן לתינוק כפית יוגורט כל כמה שעות עד שהקאות שככו.

סיכום

הקאות בתינוקות יכולות להוות גורם למצוקה עבור ההורים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות לסבתא שהומלצו על ידי מומחים כבטוחים לתינוקות עם הקאות.תרופות אלה כוללות חומץ תפוחים, תה ג’ינג’ר, תה קמומיל, זרעי שומר, מי לימון, עלי נענע ויוגורט.כאשר משתמשים בו כראוי, תרופות אלה יכולות לספק הקלה לתינוק הקיא.

שאלות נפוצות

האם אוכל לתת לתינוק שלי יותר מאחד מהתרופות האלה?

כן, אתה יכול לתת לתינוק שלך יותר מאחד מהתרופות האלה.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתעניק לתינוקך כל שילוב של תרופות.

האם תרופות אלה בטוחות לתינוקות?

כן, תרופות אלה הומלצו על ידי מומחים ונחשבו לבטוחים לתינוקות עם הקאות כאשר משתמשים בהם כראוי.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתתן לתינוקך כל אחד מהתרופות הללו.

לסיכום, הקאות אצל תינוקות יכולות להוות מקור למצוקה ודאגה עבור ההורים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות לסבתא שהומלצו על ידי מומחים ונחשבו לבטוחים לתינוקות עם הקאות.תרופות אלה כוללות חומץ תפוחים, תה ג’ינג’ר, תה קמומיל, זרעי שומר, מי לימון, עלי נענע ויוגורט.כאשר משתמשים בו כראוי, תרופות אלה יכולות לספק הקלה לתינוק הקיא.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתתן לתינוקך כל אחד מהתרופות הללו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן