דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים ובטוח להקאות בתינוקות

7 תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים ובטוח להקאות בתינוקות

דלקת גסטרואנטריטיס אצל תינוקות: 7 תרופות לסבתא המומלצות על ידי מומחים
דלקת גסטרואנטריטיס אצל תינוקות יכולה להיות זמן מדאיג להורים.כאשר תינוקות חולים, הם עלולים לחוות הקאות, שלשול, חום וכאבי בטן.אמנם תסמינים אלה יכולים להיות מאוד לא נוחים, אך ההורים צריכים להיות מודעים לכך שהם בדרך כלל אינם רציניים ובדרך כלל יעברו בעוד מספר ימים.

למרבה המזל, יש כמה תרופות לסבתא שמומחים ממליצים לעזור להקל על הסימפטומים של גסטרואנטריטיס אצל תינוקות.כאן נסתכל על שבעה מהתרופות הסבתות המומלצות ביותר להקיא אצל תינוקות, כמו גם עצות כיצד להשתמש בהם בבטחה וביעילות.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית לטיפול בהקאות אצל תינוקות.נחשב לסייע בהפחתת הסימפטומים של גסטרואנטריטיס על ידי איזון בין רמות החומציות בקיבה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית דבש אחת וכוס מים אחת, ואז תן את התערובת לתינוק בגימות קטנות כל ארבע שעות.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה עדינה ומרגיעה להקאות אצל תינוקות.זה עובד על ידי הרגעת הקיבה והפחתת בחילה.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של תה קמומיל בכוס מים רותחים למשך חמש דקות, ואז מסננים ומקררים את התערובת לפני שהיא נותנת אותו לתינוק בלגימות קטנות.

3.מיץ גזר

מיץ גזר הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים, וזה יכול להוות תרופה מועילה להקאות אצל תינוקות.כדי להשתמש בו, שילב כוס מיץ גזר אחד עם כוס מים אחת, ואז תן את התערובת לתינוק בגימות קטנות כל ארבע שעות.

4.יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בבטן.כדי להשתמש בו, תן לתינוק כף אחת של יוגורט רגיל ולא ממותק כל ארבע שעות.

טיפ: הקפד להשתמש ביוגורט רגיל ולא ממותק לצורך תרופה זו, שכן יוגורט ממותק יכול להכיל סוכר נוסף שעלול להחמיר את הסימפטומים של דלקת גסטרואנטריטיס.

5.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית לטיפול בהקאות אצל תינוקות.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס אחת של מים רותחים למשך חמש דקות, ואז מסננים ומקררים את התערובת לפני שהיא נותנת אותו לתינוק בלגימות קטנות.

6.מי קוקוס

מי קוקוס הם אלקטרוליט טבעי שיכול לעזור לחדש את נוזלי הגוף ואת האלקטרוליטים.כדי להשתמש בו, תן לתינוק כוס מי קוקוס אחת כל ארבע שעות.

7.תה שומר

תה שומר הוא תרופה מסורתית לטיפול בהקאות אצל תינוקות.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של זרעי שומר בכוס אחת של מים רותחים למשך חמש דקות, ואז מסננים ומקררים את התערובת לפני שמסכים אותו לתינוק בלגימות קטנות.

כאשר משתמשים באחת מהתרופות הסבתות הללו להקאות אצל תינוקות, חשוב לזכור שאסור להשתמש בהן כתחליף לייעוץ רפואי.אם הסימפטומים של התינוק שלך נמשכים לאחר שניסו את הסעדים הללו, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

בסך הכל, שבעת התרופות הסבתות הללו יכולות להועיל לטיפול בהקאות אצל תינוקות, עם זאת חשוב להשתמש בהם בבטחה וכמומלץ.על ידי ביצוע עצותיהם של מומחים ושימוש בסעדים אלה במתינות, הורים יכולים לעזור להבטיח שהתינוקות שלהם יקבלו את ההקלה שהם צריכים.

6.דבש

דבש הוא מרכיב פופולרי בתרופות ביתיות רבות ומשמש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיז את הבטן.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בקיבה ובדרכי העיכול, שיכולות לעזור להפחית את הקאות.דבש יכול גם לשמש כמשלשל קל, שיכול לעזור להקל על עצירות ובעיות עיכול אחרות.כדי להשתמש בדבש כדי לעזור להפחית הקאות אצל תינוקות, יש לערבב אותו עם מים חמים ולנתן במינונים קטנים.חשוב להיות בטוח שהדבש בטוח לתינוקות, מכיוון שסוגים מסוימים עשויים להכיל חיידקים שיכולים להיות מסוכנים לתינוקות.

7.תה מנטה

תה מנטה הוא עוד תרופה ביתית פופולרית עבור Vמשמיט בתינוקות.זה שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיז את הקיבה ולהפחית את הבחילה.תה מנטה מיוצר מעלי צמח המנטה, שיש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות.כדי להשתמש בתה מנטה כדי לעזור להפחית את הקאות אצל תינוקות, יש לשפוך אותו במים חמים ולהקרר לפני שהוא נותן אותו לתינוק.חשוב להיות בטוח שהתה בטוח לתינוקות, מכיוון שסוגים מסוימים עשויים להכיל קפאין או מרכיבים אחרים שיכולים להיות מסוכנים לתינוקות.

סיכום

הקאות בתינוקות יכולות להיות חוויה מפחידה ולא נוחה הן עבור התינוק והן עבור ההורים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים ולהפוך את התינוק לנוח יותר.מג’ינג’ר וקמומיל ועד תה דבש ותה מנטה, ישנם תרופות רבות לסבתא המומלצות על ידי מומחים הבטוחים לתינוקות ויכולים לעזור להקל על הקאות.חשוב להיות בטוח שהמרכיבים בטוחים לתינוקות ולתת רק מינונים קטנים, כפי שמכוונים.בעזרת שימוש מדוקדק בתרופות ביתיות אלה, הורים יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקאות בתינוקם.

שאלות נפוצות

  • האם תרופות סבתא בטוחות לתינוקות?

    כן, הרבה תרופות סבתות בטוחות לתינוקות כאשר משתמשים בהם בטיפול.חשוב להיות בטוח שהמרכיבים בטוחים לתינוקות ולתת רק מינונים קטנים, כפי שהכוונה.

  • מה אני יכול לעשות כדי לעזור לתינוק שלי עם הקאות?

    ישנם מספר תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל תינוקות.מג’ינג’ר וקמומיל ועד תה דבש ותה מנטה, ישנם תרופות סבתות רבות המומלצות על ידי מומחים הבטוחים לתינוקות ויכולים לעזור להקל על הקאות.

הקאות בתינוקות יכולות להיות חוויה מפחידה ולא נוחה הן עבור התינוק והן עבור ההורים, אך בעזרת תרופות ביתיות בטוחות ויעילות, הורים יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקאות בתינוקם.כמו בכל תרופה ביתית, חשוב להיות בטוח שהמרכיבים בטוחים לתינוקות ולתת רק מינונים קטנים, כפי שמכוונים.על ידי שימוש בזהירות בתרופות לסבתא המומלצות על ידי מומחים, הורים יכולים לעזור להפוך את התינוק שלהם לנוח יותר ולהפחית את תסמיני הקאות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן