דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות סבתות בריאות ויעילות לטיפול בטחורים
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddddaa dddaddcddaa dcdddaddc dd

7 תרופות סבתות בריאות ויעילות לטיפול בטחורים

מהם טחורים?

טחורים, הידועים גם בשם ערימות, הם נפוחים וורידים מודלקים בפי הטבעת ובפי הטבעת שלך.הם יכולים להיגרם על ידי מתאמץ במהלך תנועות המעי, לחץ מוגבר על הוורידים באזור האגן והרקטום, או ישיבה לפרקי זמן ארוכים.תסמינים של טחורים כוללים גירוד, כאב ודימום פי הטבעת.אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לאבחון וטיפול נאותים.

הסעדים של סבתא לטחורים

סבתות מציעות תרופות טבעיות לטיפול בטחורים במשך מאות שנים.להלן 7 מהתרופות היעילות ביותר שיכולות לעזור לך לנהל את הסימפטומים שלך ולקבל הקלה מאי הנוחות של טחורים.

1.אמבטיות סיטז

אמבטיה של סיטז היא אמבטיה חמה ורדודה שיכולה לעזור להרפות את השרירים סביב אזור פי הטבעת ולהפחית נפיחות ואי נוחות.כדי לעשות אמבטיה של סיטז, פשוט מלא את האמבטיה שלך במים חמים ולשבת בתוכה 10-15 דקות.ניתן לעשות זאת פעם או פעמיים ביום כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.

2.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.פשוט מרחי כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור הפגוע בעזרת כדור כותנה או כרית.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.

3.אלוורה

אלוורה יכולה לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.פשוט יש למרוח כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע בכדור כותנה או כרית.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.פשוט מערבבים 1-2 כפיות חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.פשוט מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע בכדור כותנה או כרית.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.פשוט מערבבים 1-2 טיפות שמן עץ התה עם כף שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.

7.דיאטה עשירה בסיבים

אכילת דיאטה עשירה בסיבים תזונתיים יכולה לעזור להפחית את העצירות ולהתאמץ על אזור פי הטבעת.אכילת מזונות כמו דגנים מלאים, פירות, ירקות וקטניות יכולה לעזור לשמור על מערכת העיכול שלך רגילה ולהפחית את הסיכון לטחורים.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לשמור על האזור נקי ויבש כדי לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.לאחר ההליכה לשירותים, מומלץ להשתמש בבידה או מרסס שירותים כדי לנקות את האזור.אתה יכול גם להשתמש בכרית כותנה ספוגה במכשפה או בשמן עץ התה כדי לנקות בעדינות ולהרגיע את האזור.

חלק 2: תרופות סבתות יעילות נוספות לטחורים

למרות שטיפולים כמו ניתוחים ותרופות נחוצים לעיתים למקרים חמורים יותר של טחורים, אנשים רבים מעדיפים לנסות תחילה שיטות טיפול טבעיות יותר.סבתות משתמשות בתרופות ביתיות שונות לטיפול בטחורים במשך מאות שנים, ורבים מהם עדיין יעילים כיום.להלן שבעה תרופות סבתא בריאות ויעילות נוספות לטיפול בטחורים.

1.מכשפה לוז

Hitch Hazel, מענק טבעי, הוא תרופה פופולרית לטחורים.זה עובד על ידי התכווצות והידוק כלי הדם הנפוחים, הפחתת דלקת וכאב.זה יכול לשמש כדחיסה או כקרם אקטואלי או משחה.תחושת הקירור שלה יכולה לעזור גם לספק הקלה מהגרד והנוער הקשורים לטחורים.

2.אלוורה

אלוורה היא תרופה יעילה נוספת לטחורים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ואניrritation.זה יכול לשמש כג’ל או שמנת אקטואלית, או שניתן ליטול אותו דרך הפה.בנוסף, זה יכול גם לעזור להפחית גירוד ושריפה.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית למגוון מחלות, כולל טחורים.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.בנוסף, זה יכול גם לעזור להפחית גירוד ושריפה.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה נוספת לטחורים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.בנוסף, זה יכול גם לעזור להפחית גירוד ושריפה.

5.Psyllium Husk

קליפת פסיליום היא סיב טבעי שיכול לעזור בשיפור העיכול ולהפחתת עצירות, שיכול לעזור להפחית את הסיכון לטחורים.בנוסף, זה יכול גם לעזור להפחית דלקת וגירוי.ניתן ליטול אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

6.מלח אפסום

מלח אפסום הוא מינרל טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.זה יכול לשמש כדחיסה או כקרם אקטואלי או משחה.בנוסף, זה יכול גם לעזור להפחית גירוד ושריפה.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי שיש בו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ומרגיעות.זה יכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.זה יכול לשמש כקרם אקטואלי או משחה.בנוסף, זה יכול גם לעזור להפחית גירוד ושריפה.

שבע הסעדים של סבתא יכולים להיות יעילים בטיפול בטחורים.חשוב לדבר עם רופא לפני שניסו אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עשויים שלא להתאים לכולם.בנוסף, חשוב לעקוב אחר ההוראות בזהירות כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

  • האם ניתן להשתמש בתרופות של סבתא לטיפול בטחורים?מלח ושמן עץ התה.

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות שונות לטיפול בטחורים במשך מאות שנים, ורבים מהם עדיין יעילים כיום.לוז מכשפה, אלוורה, חומץ סיידר תפוחים, שמן קוקוס, קליפת פסיליום, מלח אפסום ושמן עץ התה הם כולם תרופות של סבתא בריאה ויעילה לטיפול בטחורים.חשוב לדבר עם רופא לפני שניסו אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עשויים שלא להתאים לכולם.בנוסף, חשוב לעקוב אחר ההוראות בזהירות כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

למידע נוסף על טחורים בקר באתר wikipedia.org.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן