דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות ביתיות פופולריות בין כל הגילאים לניקוי מקלחת
daadaddaddaa dddaadddaa daddaddcdadddaa dddf dbdc ddddcdd

7 תרופות ביתיות פופולריות בין כל הגילאים לניקוי מקלחת

כיצד לנקות מקלחת

ניקוי מקלחת רגיל חשוב לתחזוקת בית בריא ולהימנעות מפיזור חיידקים וחיידקים.זה גם עוזר להסיר לכלוך, חלאת סבון ופסולת אחרת שיכולים להצטבר לאורך זמן.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות הפופולריות בין כל הגילאים היעילים לניקוי מקלחות.

7 תרופות ביתיות פופולריות לניקוי מקלחת

1.חומץ לבן וסודה לשתייה

חומץ לבן וסודה לשתייה הם שניים מהתרופות הביתיות הנפוצות ביותר לניקוי מקלחת.פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ לבן וסודה לשתייה יחד כדי ליצור משחה.מורחים את העיסה על משטחי המקלחת ונתנו לשבת 15-20 דקות.לאחר מכן, קרצפו את המקלחת בעזרת ספוג או מברשת לפני השטיפה במים חמים.

2.מיץ לימון וסודה לשתייה

תרופה ביתית פופולרית נוספת לניקוי מקלחת היא לערבב חלקים שווים של מיץ לימון וסודה לשתייה יחד ליצירת משחה.מורחים את העיסה על משטחי המקלחת ותנו לו לשבת 15-20 דקות.לאחר מכן, קרצפו את המקלחת בעזרת ספוג או מברשת לפני השטיפה במים חמים.

3.מלח וחומץ

תרופה ביתית שלישית הפופולרית לניקוי מקלחת היא לערבב חלקים שווים של מלח וחומץ יחד ליצירת משחה.מורחים את העיסה על משטחי המקלחת ותנו לו לשבת 15-20 דקות.לאחר מכן, קרצפו את המקלחת בעזרת ספוג או מברשת לפני השטיפה במים חמים.

4.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר חיטוי רב עוצמה וניתן להשתמש בו לניקוי מקלחת.כל שעליך לעשות הוא לערבב יחד חלק אחד מי חמצן ושני חלקים מים ומורחים את התערובת על משטחי המקלחת.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני הקרצוף עם ספוג או מברשת ואז שוטף במים חמים.

5.חומץ וסבון כלים

סבון חומץ וכלים הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לניקוי מקלחת.פשוט מערבבים חומץ חלק אחד עם סבון כלים חלק אחד יחד ומורחים את התערובת על משטחי המקלחת.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני הקרצוף עם ספוג או מברשת ואז שוטף במים חמים.

6.סודה לשתייה וסבון כלים

ניתן להשתמש גם בסודה לשתייה וסבון כלים לניקוי מקלחת.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד סודה לשתייה עם סבון כלים חלק אחד ומורחים את התערובת על משטחי המקלחת.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני הקרצוף עם ספוג או מברשת ואז שוטף במים חמים.

7.אמוניה ומים

אמוניה ומים הם תרופה ביתית פופולרית לניקוי מקלחת.פשוט מערבבים חלק אחד אמוניה עם שני חלקים יחד ומורחים את התערובת על משטחי המקלחת.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני הקרצוף עם ספוג או מברשת ואז שוטף במים חמים.

טיפ ייחודי ומועיל

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעת ניקוי מקלחת, חשוב לוודא שהמשטחים יבשים לחלוטין לאחר כל סשן ניקוי.זה יעזור למנוע גידול של עובש וטחב ולשמור על המקלחת שלך ננקית יותר זמן.

עם שבעת התרופות הפופולריות הללו, תוכלו לנקות את המקלחת שלכם בקלות ולשמור על זה נראה כמו חדש.חשוב לזכור להשתמש בכמויות הנכונות של המרכיבים ולתת לפתרונות לשבת למשך הזמן המומלץ לפני הקרצוף ושטיפה.זה יעזור להבטיח שהמקלחת שלך מנוקת ביסודיות ונקייה מחיידקים וחיידקים.

2.בורקס וחומץ לבן

בורקס וחומץ לבן הם שניים מהתרופות הביתיות הפופולריות ביותר לניקוי מקלחת.בורקס הוא מינרל טבעי שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שהופך אותו לחומר ניקוי יעיל.בשילוב עם חומץ לבן, הוא הופך חומר חיטוי רב עוצמה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כוס בורקס אחת עם כוס חומץ לבן אחד ומורחים אותו על קירות המקלחת והרצפה בעזרת ספוג.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני הקרצוף ושטיפה.

2.1 טיפים נוספים

  • ללבוש כפפות גומי מתיטיפול בורקס מכיוון שהוא יכול לגרום לגירוי בעור.
  • הקפד לשטוף את הבורקס מהקירות והרצפה ביסודיות כדי למנוע ממנו להשאיר שאריות.
  • לפיתרון חזק יותר, הגדל את כמות הבורקס והחומץ הלבן המשמש.

3.סודה לשתייה וסבון כלים

סודה לשתייה היא עוד חומר ניקוי טבעי שניתן להשתמש בו לניקוי מקלחת.בשילוב עם כמה טיפות של סבון כלים, הוא יוצר תמיסת ניקוי עוצמתית שניתן להשתמש בה כדי להסיר חלאת סבון ועפר וזוהם אחרים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס אחת של סודה לשתייה עם כמה טיפות סבון כלים והמרחו אותה על קירות המקלחת והרצפה בעזרת ספוג.לשפשף את האזור ואז לשטוף אותו במים חמים.

3.1 טיפים נוספים

  • לתמיסה חזקה יותר, הגדל את כמות הסודה לשתייה וסבון כלים המשמשות.
  • אם יש לך רצפת מקלחת מרקמת, הקפד לקרצף את קווי הדיס כדי להסיר כל חלאת סבון או לכלוך שהצטבר.
  • לכתמים קשוחים, מפזרים סודה לשתייה על האזור הפגוע ואז מרססים אותו בחומץ לבן.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני הקרצוף ושטיפה אותה.

סיכום

ניקוי מקלחת יכול להיות משימה מפחידה, אבל זה לא חייב להיות.ישנם כמה תרופות ביתיות הפופולריות בין כל הגילאים שניתן להשתמש בהם כדי לנקות מקלחת ביעילות.ניתן להשתמש בבורקס וחומץ לבן ליצירת חומר חיטוי רב עוצמה, ואילו ניתן להשתמש בסודה לשתייה וסבון כלים כדי להסיר חלאית סבון ועפר וזוהמה אחרים.עם קצת מאמץ והתרופות הביתיות הנכונות, המקלחת שלך תהיה נוצצת נקייה תוך זמן קצר.

שאלות נפוצות

ש: מהם כמה תרופות ביתיות לניקוי מקלחת?

A: כמה תרופות ביתיות פופולריות לניקוי מקלחת כוללות בורקס וחומץ לבן, סודה לשתייה וסבון כלים, ומיץ לימון וסודה לשתייה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן