דף הבית » תרופות סבתא » 7 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומיוחדות לשיעול של תינוק
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddeddd

7 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומיוחדות לשיעול של תינוק

הסעדים של סבתא לשיעול של תינוק

הטיפול בתינוק יכול להיות מכריע, במיוחד כאשר הם חולים.שיעול הוא סימפטום שכיח שיכול להיות בעל מספר סיבות אפשריות.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות מסורתיות וטבעיות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות ולספק הקלה.להלן שבעה תרופות מסורתיות שהועברו לאורך דורות, שהוכחו כיעילות בטיפול בשיעול של התינוק.

בצל ושום

בצל ושום שימשו במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות ובשיעול.להכנת תרופה בצל ושום, קוצצים דק בצל אחד ושיפורן שום.מחממים כף גהי או חמאה בתבנית ומוסיפים את החומרים הקצוצים.מטגנים על אש נמוכה עד שהבצל חום זהוב.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש גולמי לנוזל.תן לתינוק כפית אחד מהתערובת שלוש פעמים ביום במשך מספר ימים.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה פשוטה ופופולרית לשיעול של תינוק.להכנת התערובת, מערבבים שתי כפות דבש עם מיץ של חצי לימון.תן לתינוק כפית אחד מהתערובת שלוש פעמים ביום במשך מספר ימים.

טיפ מועיל

חשוב להשתמש בדבש גולמי או אורגני לצורך תרופה זו, שכן דבש מעובד יכול להכיל תוספים וחומרים משמרים שאולי אינם מתאימים לתינוק.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית פופולרית להצטננות ולשיעול.כדי להכין תרופת ג’ינג’ר, קוצצים דק חתיכה קטנה של שורש ג’ינג’ר טרי והוסיפו לכוס מים רותחים.תן לתערובת תלולה למשך 10 עד 15 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש גולמי לנוזל.תן לתינוק כפית אחד מהתערובת שלוש פעמים ביום במשך מספר ימים.

תה צמחים

תה צמחים יכול להועיל גם בטיפול בשיעול של התינוק.כדי להכין תרופת תה צמחים, תלולה כפית של אניס, כפית שומר אחת וכפית ליקריץ בכוס מים רותחים.תן לתערובת תלולה למשך 10 עד 15 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש גולמי לנוזל.תן לתינוק כפית אחד מהתערובת שלוש פעמים ביום במשך מספר ימים.

שמן חרדל וקמח

ניתן להשתמש בשמן חרדל וקמח לייצור עוף שיכול לעזור להקל על השיעול של התינוק.כדי להכין את העוף, מערבבים כף אחת של שמן חרדל עם שתי כפות קמח.מורחים את התערובת על חתיכת בד ומורחים אותה על חזה התינוק למשך 15 עד 20 דקות.עשה זאת שלוש פעמים ביום במשך כמה ימים.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית דלקת ולנקות את דרכי הנשימה.כדי ליצור תרופה של שמן אקליפטוס, מערבבים שתי טיפות של שמן אקליפטוס עם כפית אחת של שמן שקדים.שפשפו את התערובת על חזהו של התינוק ובחזרה למשך 15 עד 20 דקות.עשה זאת שלוש פעמים ביום במשך כמה ימים.

Steam

קיטור יכול לעזור לשחרר ריר ולנקות את דרכי הנשימה.כדי ליצור תרופת קיטור, מלאו קערה גדולה במים רותחים והוסיפו כמה טיפות של שמן אקליפטוס.מניחים מגבת מעל הראש ואת הקערה ושאיפו את הקיטור למשך 10 עד 15 דקות.עשה זאת שלוש פעמים ביום במשך כמה ימים.

חלק שני: תרופות טבעיות לשיעול אצל תינוקות

תינוקות מועדים לפיתוח שיעול בגלל מערכות החיסון המתפתחות שלהם.עם זאת, ישנם מספר תרופות טבעיות שהוכחו כיעילות בטיפול בשיעול אצל תינוקות.תרופות אלה הועברו לאורך דורות וקלות ליישום.להלן שבעה מהתרופות הטובות ביותר של סבתא לטיפול בשיעול אצל תינוקות.

1.דבש

דבש הוא תרופה עתיקה ששימשה לטיפול בשיעולים אצל תינוקות.זה נחשב ליעיל בהרגעת הגרון והפחתת ייצור הריר.עם זאת, חשוב לציין שלעולם אין לתת דבש לתינוקות מתחת לגיל אחד, מכיוון שהוא יכול לגרום לבוטוליזם.ניתן לערבב כפית דבש עם מים חמים ולתת לתינוקות מעל גיל אחד כדי לעזור להרגיע את שיעולם.

2.Steam

Steam היא דרך נהדרתכדי לעזור לשחרר ריר ולהרגיע את גרונו המגורה של התינוק.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מלאו קערה במים חמים והניחו מגבת מעל ראש התינוק והקערה.זה ייצר אפקט דמוי אוהל שיעזור לאדים להגיע לפנים ולגרונו של התינוק.חשוב לוודא שהקיטור אינו חם מדי, מכיוון שזה יכול לשרוף את התינוק.

3.גרגר מי מלח

תרופה עתיקה זו שימשה כדי לעזור להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את ייצור הריר.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ולבצע את התינוק לגרוס אותו.דאג לפקח על התינוק מקרוב ולהבטיח שהם לא יבלעו את המים.

4.מכשיר אדים

שימוש בכוכב אדים בחדר התינוק הוא דרך נהדרת לעזור להפחית את השיעול.מכשיר האדים יגדיל את הלחות באוויר שיכול לעזור להפחית את הגירוי בגרון ולהפחית את ייצור הריר.חשוב לעקוב אחר הוראות היצרן לשימוש ולהבטיח כי האדים נשמרו נקיים.

5.גרגר מלח ולימון

תרופה זו משלבת את כוחם של מלח ולימון כדי לעזור להרגיע את גרונו של התינוק.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של מלח ומיץ לימון בכוס מים חמים ולבצע את התינוק לגרוס אותו.דאג לפקח על התינוק מקרוב ולהבטיח שהם לא יבלעו את המים.

6.שום

שום הוא תרופה נהדרת לטיפול בשיעול אצל תינוקות.זה נחשב כיעיל להפחתת ייצור הריר והרגעת הגרון.כדי להשתמש בו, פשוט מוחץ כמה שיני שום והוסף אותם לכוס מים חמים.תן את התינוק לגרגר את התערובת ואז לירוק אותה.דאג לפקח על התינוק מקרוב ולהבטיח שהם לא יבלעו את המים.

7.בצל

בצל הוא תרופה נוספת ששימשה לטיפול בשיעול אצל תינוקות.זה נחשב כיעיל להפחתת ייצור הריר והרגעת הגרון.כדי להשתמש בו, פשוט חותכים בצל לחתיכות קטנות והוסיפו אותם לכוס מים חמים.תן את התינוק לגרגר את התערובת ואז לירוק אותה.דאג לפקח על התינוק מקרוב ולהבטיח שהם לא יבלעו את המים.

שבעת התרופות הטבעיות הללו הועברו לאורך דורות והוכחו כיעילות בטיפול בשיעול אצל תינוקות.חשוב לוודא שהתינוק מפקח מקרוב בעת שימוש בסעדים אלה כדי להבטיח את בטיחותם.עם זאת, אם השיעול נמשך, חשוב לפנות לייעוץ רפואי מרופא.

שאלות נפוצות

מהי הדרך הבטוחה ביותר לתת דבש לתינוק?

אסור לתת דבש לעולם לא לתינוקות מתחת לגיל אחד, מכיוון שהוא יכול לגרום לבוטוליזם.ניתן לערבב כפית דבש עם מים חמים ולתת לתינוקות מעל גיל אחד כדי לעזור להרגיע את שיעולם.חשוב לוודא שהדבש מעורבב במים חמים כדי להפחית את הסיכון לבוטוליזם.

באיזו תדירות עלי להשתמש בכוכב אדים?

שימוש בכוכב אדים בחדר התינוק הוא דרך נהדרת לעזור להפחית את השיעול.חשוב לעקוב אחר הוראות היצרן לשימוש וכדומה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן