דף הבית » תרופות סבתא » 7 התרופות של סבתא הפועלות במשפחה וזה רץ במשפחה לכינים ראש
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddaddadcddaa ddedadadd ddd dada

7 התרופות של סבתא הפועלות במשפחה וזה רץ במשפחה לכינים ראש

הסעדים של סבתא לכינים ראש

במשך דורות, סבתות העבירו סעדים כדי לסייע בטיפול בכינים ראש.בין אם מדובר בתרופה מיושנת או פיתרון מודרני, שיטות מנוסות ואמיתיות אלה סייעו למשפחות רבות להילחם בהתפשטות כינים ראש.להלן שבע תרופות של סבתא לכינים ראשיות שרצות במשפחה.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.כשמדובר בכינים ראש, חומץ תפוחים יכול לשמש כשטיפה כדי לעזור לשחרר את ה- NITs ולחנק את הכינים.כדי לגרום לשטיפת חומץ תפוחים, מערבבים כוס חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים מגבת נקייה בתערובת וסובבים אותה.החל את המגבת על הקרקפת והשיער, ומקפיד לקבל את קצות השיער.השאירו את התערובת כעשר דקות, ואז שטפו אותה במים חמים.

טיפ:

בעת השימוש בחומץ תפוחים לכינים ראש, הקפד ללבוש כפפות והימנע ממגע עם עיניים או פצעים פקחים מכיוון שהוא יכול להיות מרגיז.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית המשמשת במשך שנים רבות במצבי עור שונים, כולל כינים ראש.לשמן עץ התה תכונות נגד פטריות ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להרוג כינים וביצותיהם.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים שתיים עד שלוש טיפות שמן עץ התה עם כף שמן קוקוס או שמן זית.החל את התערובת על הקרקפת והשיער, ומקפיד לכסות את כל הראש.השאירו את התערובת כעשר דקות, ואז שטפו אותה במים חמים.

3.מיונז

מיונז הוא תרופה פופולרית לכינים ראש מכיוון שהיא יכולה לעזור לחנוק את הכינים ולשחרר את ה- NITs.כדי להשתמש במאונז לכינים ראש, החל כמות נדיבה של מיונז כדי לייבש שיער ולכסות את הראש בכובע מקלחת או מגבת.השאירו את המיונז לפחות ארבע שעות, או לילה במידת האפשר.כאשר הזמן קם, שמפו את השיער והשתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים וה- NITs.

4.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית ששימשה במשך דורות כדי לסייע בטיפול בכינים ראש.שמן זית עובד על ידי ציפוי הכינים וחונק אותם.כדי להשתמש בשמן זית לכינים ראש, החל כמות נדיבה של שמן זית כדי לייבש שיער ולכסות את הראש בכובע מקלחת או מגבת.השאר את שמן הזית לפחות ארבע שעות, או לילה אם אפשר.כאשר הזמן קם, שמפו את השיער והשתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים וה- NITs.

5.מלח וחומץ

מלח וחומץ הם שני תרופות טבעיות ששימשו במשך דורות כדי לסייע בטיפול בכינים ראש.המלח עוזר להתייבש את הכינים, ואילו החומץ עוזר לשחרר את ה- NITs.כדי להשתמש במלח וחומץ לכינים ראש, מערבבים כוס מלח אחת וכוס חומץ אחת בקערה.החל את התערובת על הקרקפת והשיער, ומקפיד לקבל את קצות השיער.השאירו את התערובת כעשר דקות, ואז שטפו אותה במים חמים.

6.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מחלות, כולל כינים ראש.לשמן לבנדר תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרוג כינים וביצותיהם.כדי להשתמש בשמן לבנדר לכינים ראש, מערבבים שתיים עד שלוש טיפות של שמן לבנדר עם כף שמן קוקוס או שמן זית.החל את התערובת על הקרקפת והשיער, ומקפיד לכסות את כל הראש.השאירו את התערובת כעשר דקות, ואז שטפו אותה במים חמים.

7.שום

שום הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מחלות, כולל כינים ראש.לשום תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרוג כינים וביצותיהם.כדי להשתמש בשום לכינים ראש, ריסקו שתי שיני שום ומערבבים עם כף שמן קוקוס או שמן זית.החל את התערובת על הקרקפת והשיער, ומקפיד לכסות את כל הראש.השאירו את התערובת כעשר דקות, ואז שטפו אותה במים חמים.

סבתות עברוסעדים אלה במשך דורות, ו

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שהועברה לאורך דורות לטיפול בכינים ראש.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי פטרייה ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להרוג את הכינים והביצים שלהם.כדי להשתמש בו, לעסות את השמן לקרקפת ולשיער ולהשאיר אותו דולק למשך 30 דקות עד שעה.לאחר זמן זה, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים.חזור על תהליך זה כל כמה ימים במשך מספר שבועות עד שכל הכינים והביצים נעלמות.

5.שום

שום שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לכינים ראש.הוא מכיל תרכובות גופרית שיכולות להרוג את הכינים והביצים שלהם.כדי להשתמש בו, ריסקו כמה שיני שום על משחה והפעילו אותו על הקרקפת והשיער.השאירו אותו למשך 30 דקות עד שעה ואז השתמשו במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים.חזור על תהליך זה כל כמה ימים במשך מספר שבועות עד שכל הכינים והביצים נעלמות.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכינים ראש.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי -פטריאליות, אנטיבקטריאליות וחיטוי שיכולות לעזור להרוג את הכינים והביצים שלהם.כדי להשתמש בו, מערבבים חומץ תפוחים עם מים בחלקים שווים ומורחים אותו על הקרקפת והשיער.השאירו אותו למשך 30 דקות עד שעה ואז השתמשו במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים.חזור על תהליך זה כל כמה ימים במשך מספר שבועות עד שכל הכינים והביצים נעלמות.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בכינים ראש.ידוע שיש לו תכונות אנטי -פטריות, אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרוג את הכינים והביציות שלהם.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם מים ומרחו אותו על הקרקפת והשיער.השאירו אותו למשך 30 דקות עד שעה ואז השתמשו במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים.חזור על תהליך זה כל כמה ימים במשך מספר שבועות עד שכל הכינים והביצים נעלמות.

7 הסעדים של סבתא אלה הפועלים במשפחה לכינים ראש שימשו במשך מאות שנים והם עדיין פופולריים כיום.מדובר בדרכים טבעיות, בטוחות ויעילות להיפטר מכינים וביצותיהם.עם זאת, חשוב לזכור להשתמש בהם נכון ולחזור על התהליך כל כמה ימים במשך מספר שבועות עד שכל הכינים והביצים נעלמו.

שאלות נפוצות

מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות אלה?

הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות אלה היא להחיל אותם על הקרקפת והשיער ולהשאיר אותם למשך 30 דקות עד שעה.לאחר זמן זה, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים.חזור על תהליך זה כל כמה ימים במשך מספר שבועות עד שכל הכינים והביצים נעלמות.

האם תרופות אלה בטוחות לילדים?

כן, תרופות אלה בטוחות לילדים כל עוד הם משתמשים נכון.עם זאת, עדיף תמיד להתייעץ עם רופא או רוקח לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו על ילדים.

7 הסעדים של סבתא אלה הפועלים במשפחה לכינים ראש שימשו במשך מאות שנים והם עדיין פופולריים כיום.מדובר בדרכים טבעיות, בטוחות ויעילות להיפטר מכינים וביצותיהם.עם זאת, חשוב לזכור להשתמש בהם נכון ולחזור על התהליך כל כמה ימים במשך מספר שבועות עד שכל הכינים והביצים נעלמות.למידע נוסף על כינים ראש, לחץ כאן .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן