דף הבית » תרופות סבתא » 7 הסעדים של סבתא שעליך לדעת ואורגניים לכינים לילדים
ddadadddd dadc daddaad dadadcdda dcddadaa ddddaddadddd dcdb

7 הסעדים של סבתא שעליך לדעת ואורגניים לכינים לילדים

7 הסעדים של סבתא לכינים לילדים אורגניים

לידת ילד שהתקבל כינים יכולה להיות תקופה מלחיצה לכל הורה.עם זאת, ישנם כמה תרופות מיושנות שהועברו לאורך דורות שיכולים לעזור.להלן שבע תרופות של סבתא לכינים של ילדים אורגניים שעליכם לדעת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא דרך טבעית להיפטר מכינים.זה לא רק חונק את הכינים, אלא זה גם עוזר להמיס את הדבק בו משתמשים בכינים כדי להישאר בשיער.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלק אחד של חומץ תפוחים עם חלק אחד עם מים חמים.מרחו את התערובת על שיער של ילדכם ונותנים לו לשבת במשך שעה.לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים מהשיער.יש לשטוף את השיער במים חמים.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה יעילה נוספת להיפטר מכינים.תרופה זו פועלת על ידי החלקה על הכינים ומניעת נשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות נדיבה של שמן זית על שיערו וקרקפת ילדכם.מכסים את ראשם בכובע מקלחת לפחות שעתיים.לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים מהשיער.יש לשטוף את השיער במים חמים.

טיפ ייחודי:

לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, חשוב לוודא שהשיער של ילדכם נקי מסבכים, מכיוון שזה יקל על הסרת הכינים והביצים.

שום

שום הוא תרופה ביתית נהדרת להיפטר מכינים.הריח החזק של שום יחנק את הכינים ויקשה עליהם לנשום.כדי להשתמש בתרופה זו, לרסק ארבע שיני שום ומערבבים אותו עם כוס מים.מרחו את התערובת על שיערו וקרקפת ילדכם.מכסים את ראשם בכובע מקלחת לפחות שעתיים.לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים מהשיער.יש לשטוף את השיער במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד תרופה ביתית יעילה להיפטר מכינים.בשמן עץ התה תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לטיפול בכינים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו שתי כפות שמן עץ התה עם שתי כפות מים.מרחו את התערובת על שיערו וקרקפת ילדכם.מכסים את ראשם בכובע מקלחת לפחות שעתיים.לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים מהשיער.יש לשטוף את השיער במים חמים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה ביתית נהדרת להיפטר מכינים.זה לא רק חונק את הכינים, אלא זה גם עוזר להמיס את הדבק בו משתמשים בכינים כדי להישאר בשיער.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות נדיבה של שמן קוקוס על שיערו וקרקפת ילדכם.מכסים את ראשם בכובע מקלחת לפחות שעתיים.לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים מהשיער.יש לשטוף את השיער במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית יעילה להיפטר מכינים.למיץ לימון תכונות חומציות טבעיות, המקשות על הכינים לשרוד.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים מיץ לימון חלק אחד עם חלק אחד מים חמים.מרחו את התערובת על שיערו וקרקפת ילדכם.מכסים את ראשם בכובע מקלחת לפחות שעתיים.לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים מהשיער.יש לשטוף את השיער במים חמים.

יוגורט

יוגורט הוא עוד תרופה ביתית יעילה להיפטר מכינים.חומצת הלקטיקה ביוגורט עוזרת להמיס את הדבק בו משתמשים בכינים כדי להישאר בשיער.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים יוגורט חלק אחד עם חלק אחד מים חמים.מרחו את התערובת על שיערו וקרקפת ילדכם.מכסים את ראשם בכובע מקלחת לפחות שעתיים.לאחר מכן, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים והביצים מהשיער.יש לשטוף את השיער במים חמים.

השימוש בתרופות של שבע סבתות אלה לכינים של ילדים אורגניים יכול לעזור להיפטר מכינים במהירות ובטבעיות.חשוב לזכור שיש להשתמש בתרופות אלה בשילוב עם טיפולי כינים רגילים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פתרונות מניעה

כינים ראש הן נושא נפוץ לילדים ויכולות להתפשט בקלות בבית הספרD הגדרות מעונות יום.למרבה המזל, ישנם מספר פתרונות מניעה המסייעים להפחית את הסיכון להתפשטות כינים ראש.

חובש כובעים

אחד הפתרונות המונעים הטובים ביותר הוא לעודד ילדים ללבוש כובעים כשהם נמצאים במסגרות בית ספר או מעונות יום.זה עוזר להפחית את הסיכון להתפשטות כינים ראש מכיוון שהוא שומר על שיערו של הילד מכוסה והרחק מילדים אחרים.

טיפוח שיער רגיל

חשוב גם לעודד ילדים לטפל היטב בשיערם על בסיס קבוע.זה כולל שטיפת שיער שלהם באופן קבוע, צחצוח שיערם כל יום ושמפו דוחה כינים.טיפוח שיער רגיל יכול לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות של כינים.

תרופות טבעיות

בנוסף לפתרונות מניעה, ישנם גם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות כינים.רבים מהתרופות הללו הועברו לאורך דורות כ”סעדים של סבתא “וכוללים את הדברים הבאים:

שמן זית

שמן זית משמש זה מכבר כדוחה כינים טבעיים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים שמן זית וחומץ לבן ועסה את התערובת לקרקפת.השאר אותו כשעה לפני השטיפה במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות כינים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים מים ושמן עץ התה ומורחים אותם על הקרקפת.השאר אותו כשעה לפני השטיפה במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון יכול לשמש גם כדוחה כינים טבעיים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים מים ומיץ לימון ומורחים אותם על הקרקפת.השאר אותו כשעה לפני השטיפה במים חמים.

שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות כינים ראש.לשימוש, מרסקים שתי שיני שום ומערבבים עם שתי כפות שמן זית.לעסות את התערובת לקרקפת ולהשאיר אותה כשעה לפני השטיפה במים חמים.

חומץ

חומץ יכול לשמש גם כדוחה כינים טבעיים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים מים וחומץ לבן ומורחים אותם על הקרקפת.השאר אותו כשעה לפני השטיפה במים חמים.

מלח

מלח הוא דוחה כינים טבעיות שניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות כינים ראש.לשימוש, מערבבים כוס מלח אחת עם שתי כפות שמן זית ומעסה את התערובת לקרקפת.השאר אותו כשעה לפני השטיפה במים חמים.

שאלות נפוצות

האם תרופות אלה בטוחות לילדים?

כן, כל הסעדים הללו בטוחים לילדים.עם זאת, חשוב לוודא שהמרכיבים כולם טבעיים ואורגניים, שכן כמה כימיקלים ומרכיבים מלאכותיים יכולים להזיק לילדים.

באיזו תדירות יש להשתמש בתרופות אלה?

יש להשתמש בסעדים אלה על בסיס קבוע כדי לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות כינים ראש.עדיף להשתמש בהם לפחות פעמיים בשבוע, ולעתים קרובות יותר במידת הצורך.

הסעדים של סבתא לכינים ראש יכולות להיות דרך יעילה להפחית את הסיכון להתפשטות כינים ראש אצל ילדים.על ידי שימוש במרכיבים טבעיים ואורגניים כמו שמן זית, שמן עץ התה, מיץ לימון, שום, חומץ ומלח, הורים יכולים לעזור להבטיח שילדיהם יישארו ללא כיזורים.פתרונות מניעה קבועים כמו חבישת כובעים וטיפול טוב בשיער עוזרים גם להפחית את הסיכון להתפשטות כינים ראש.עם הפתרונות המונעים הנכונים והתרופות הטבעיות, ההורים יכולים לעזור להבטיח שילדיהם יישארו ללא כינים. למידע נוסף על תרופות כינים ראש כאן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן