דף הבית » תרופות סבתא » 7 הסעדים של סבתא מצוינת וטבעית לכאבי גרון
ddadadddd dadc daddaad dedadddadaa ddddaddaa dcdbddd ddad

7 הסעדים של סבתא מצוינת וטבעית לכאבי גרון

כאב גרון הוא מצב כואב לעיתים קרובות שיכול להשפיע באופן משמעותי על ההנאה שלנו מהחיים.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות ואף למנוע את כאב הגרון מלכתחילה.להלן 7 תרופות של סבתא טבעית לכאבי גרון ששימשו במשך מאות שנים לטיפול במצב.

שום
שום משמש זה מכבר ברפואה סינית מסורתית לטיפול בכאבי גרון.הוא מכיל תרכובת הנקראת אליצין, בעלת תכונות אנטי -ויראליות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות.כדי להשתמש בשום כתרופה כואבת בגרון, פשוט הוסיפו 1-2 שיני שום כתוש לכוס מים חמים וגרגרו את התערובת שלוש פעמים ביום.

דבש
דבש משמש זה מכבר להרגעת כאב גרון, ומועיל במיוחד בגרונות יבשות ומרוגזות.זהו אנטיביוטיקה טבעית ובעל תכונות אנטי -ויראליות, אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בדבש כתרופה כואבת בגרון, פשוט מערבבים 1 כפית דבש עם כוס מים חמים ושתה אותו פעמיים או שלוש ביום.

מי מלח
גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לגרונות כואבות.זה עוזר להפחית דלקת ולשחרר ריר, מה שמקל על הגירוש.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים וגרגר איתו פעמיים או שלוש ביום.

לימון ודבש
לימון ודבש הוא תרופה קלאסית בגרון ששימשה במשך מאות שנים.הלימון עוזר להפחית דלקת, בעוד שהדבש עוזר להרגיע את הגרון ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים 1 כף דבש ו -1 כף מיץ לימון לכוס מים חמים ושותה אותו פעמיים או שלוש ביום.

ג’ינג’ר
ג’ינג’ר הוא עוד תרופה ביתית מסורתית לכאבי גרון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסף כפית של ג’ינג’ר מגורד לכוס מים חמים ושתה אותה פעמיים או שלוש ביום.

תה צמחים
תה צמחי מרפא, כמו קמומיל, אקינצאה ופפרמינט, כולם נהדרים לגרון כואב.הם יכולים לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלולות 1-2 כפיות של עשבי התיבול בכוס מים חמים למשך חמש דקות, מסננים ושותים פעמיים או שלוש ביום.

קִיטוֹר
קיטור יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מלאו קערה במים חמים והניחו על שולחן.מעטפים מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה, ומקפידים לעצב את העיניים.נשמו את הקיטור למשך 5-10 דקות, פעמיים או שלוש ביום.

טיפ: כדי למקסם את היעילות של תרופות אלה, הקפידו גם לשתות שפע של נוזלים, כמו מים או תה צמחים, לאורך כל היום.זה יעזור לשחרר ריר ולהפחית דלקת.

שום

שום משמש זה מכבר ברפואה סינית מסורתית לטיפול בכאבי גרון.הוא מכיל תרכובת הנקראת אליצין, בעלת תכונות אנטי -ויראליות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות.כדי להשתמש בשום כתרופה כואבת בגרון, פשוט הוסף 1-2 שיני שום כתוש לכוס מים חמים וגרגר את התערובת שלוש פעמים ביום.

דבש

דבש משמש זה מכבר להרגעת כאב גרון, והוא מועיל במיוחד בגרונם יבש ומרוגז.זהו אנטיביוטיקה טבעית ובעל תכונות אנטי -ויראליות, אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בדבש כתרופה כואבת בגרון, פשוט מערבבים 1 כפית דבש עם כוס מים חמים ושתה אותו פעמיים או שלוש ביום.

מי מלח

גרגל עם מי מלח הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לגרונות כואבים.זה עוזר להפחית דלקת ולשחרר ריר, מה שמקל על הגירוש.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים איתה כפית מלח לכוס מים חמים וגרגר איתו פעמיים או שלוש ביום.

לימון ודבש

לימון ודבש הוא תרופה קלאסית לגרון ששימש במשך מאות שנים.הלימון מסייע בהפחתת הדלקת ואילו ה- Hאחד עוזר להרגיע את הגרון ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים 1 כף דבש ו -1 כף מיץ לימון לכוס מים חמים ושתה אותו פעמיים או שלוש ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה ביתית מסורתית לכאבי גרון.זה

4) גרגר מי מלח

גרגר מי מלח גרגר הוא אחד התרופות הוותיקות והידועות ביותר לכאבי גרון.זה עוזר להפחית נפיחות ולהרגיע את הגרון.אתה יכול להכין גרגר מים מלח על ידי ערבוב כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר את הפיתרון למשך 10 עד 15 שניות ואז לירוק אותו.עשה זאת מספר פעמים ביום.מי המלח יסייעו להפחתת הדלקת ולהוציא עודף ריר מהגרון.

5) תה לימון ודבש

תה לימון ודבש הוא תרופה נהדרת לכאבי גרון.הלימון מסייע בהפחתת הדלקת והדבש עוזר להרגיע את הגרון.להכנת התה, סחטו את המיץ של חצי לימון בכוס מים חמים.מוסיפים כפית דבש אחת ומערבבים.שתו את התה לאט.אתה יכול גם להוסיף קמצוץ כורכום לתה לקבלת יתרונות נוספים.

היתרונות של תה לימון ודבש

  • מפחית דלקת
  • מרגיע את הגרון
  • מגביר את מערכת החיסון
  • מקל על גודש

6) שום

שום הוא תרופה טבעית נהדרת לכאבי גרון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הנפיחות ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בשום לטיפול בכאבי גרון, לרסק כמה שיני שום והוסיפו אותו לכוס מים חמים.תן לזה תלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש.שתו את התה מספר פעמים ביום.

7) חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לכאבי גרון.החומצה האצטית בחומץ מסייעת להפחתת דלקת והורגת חיידקים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של החומץ בכוס מים חמים.הוסף כפית דבש למתיקות.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

שאלות נפוצות

ש: מהי התרופה הטבעית הטובה ביותר לכאבי גרון?

A: התרופה הטבעית הטובה ביותר לכאבי גרון תלויה בגורם של כאב הגרון.חלק מהתרופות היעילות ביותר כוללות מי מלח גרגר, שתיית תה ודבש, אכילת שום ושתיית חומץ תפוחים.חשוב גם להשיג הרבה מנוחה ולשתות שפע נוזלים.

מסקנה

סבתות יש שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות טבעיות לכאבי גרון.שבע הסעדים הללו יעילים להפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.זכור להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתנסה תרופות טבעיות כדי לוודא שהם בטוחים עבורך.על ידי שילוב התרופות הטבעיות הללו בשגרה שלך, אתה יכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.

לסיכום, לסבתות יש שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות טבעיות לכאבי גרון.מי מלח גרגר, שתיית תה לימון ודבש, אכילת שום ושתיית חומץ תפוחים הם כולם תרופות טבעיות מצוינות לכאבי גרון.הקפידו להתייעץ תחילה עם הרופא שלכם וקבלו המון מנוחה ונוזלים כדי לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון. כאב גרון הוא מצב נפוץ שניתן לנהל באמצעות תרופות ביתיות טבעיות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן