דף הבית » תרופות סבתא » 7 הסעדים של סבתא מוסמכת לטיפול מהיר באוזניים מצלצלות

7 הסעדים של סבתא מוסמכת לטיפול מהיר באוזניים מצלצלות

הדרכים הלא שגרתיות לטיפול באוזניים מצלצלות

סימפטום שכיח של אובדן שמיעה, טינטון, הוא תחושת הצלצול באוזניים.מצב זה יכול להיגרם מגיל, חשיפה לרעשים רועשים או למצב רפואי בסיסי.רוב האנשים שנפגעו מטינטון מנסים למצוא דרכים להפחתת הצלצול, כך שיוכלו לקבל הקלה מהרעש.אמנם קיימים טיפולים מודרניים רבים, אך אנשים הסבורים כי תרופות מסורתיות הן הדרך הטובה ביותר לטפל במצב, כמו אלה שהועברו מסבתות מוסמכות.להלן שבעה סעדים של סבתא מוסמכת לטיפול מהיר באוזניים מצלצלות.

H2: טיפול דחוס חם

דחיסה חמה משמשת לרוב להפחתת דלקת וכאב באזור.כדי להשתמש בתרופה זו לטינטון, משרים מטלית במים חמים ואז הניחו אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים או שלוש ביום במשך מספר ימים.שיטה זו יכולה להפחית את הצלצול באוזניים על ידי הפחתת הדלקת, ומאפשרת לכלי הדם להיפתח ולהפחית את הלחץ.

H2: תה ג’ינג’ר

תה זנגביל משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, וזה יכול להועיל גם לטינטון.להכנת התה, הרתיחו כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי בכוס מים.תן לזה להתקרר, ואז מסננים את התה ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.תרופה זו יכולה לעזור להפחית את הצלצול באוזניים על ידי הפחתת דלקת ושיפור זרימת הדם.

H3: טיפ מועיל

חשוב לשתות הרבה נוזלים בעת שימוש בתרופה זו, מכיוון שהיא יכולה לגרום להתייבשות.

H2: אקופרסורה

אקופרסורה היא סוג של טיפול בעיסוי הכרוך ביישום לחץ על נקודות מסוימות בגוף.כדי להשתמש בתרופה זו עבור טינטון, עיסו את נקודות הלחץ סביב האוזניים והצוואר, כמו גם את המקדשים והמצח.שיטה זו יכולה לעזור להפחית את הצלצול באוזניים על ידי הגדלת זרימת הדם והפחתת הדלקת.

H2: מי מלח

מי מלח שימשו זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, והם יכולים להועיל גם לטינטון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים וגרגר אותו למשך מספר דקות.שיטה זו יכולה לעזור להפחית את הצלצול באוזניים על ידי הפחתת הדלקת והפחתת הלחץ באוזן הפנימית.

H2: שמנים אתרים

שמנים אתריים יכולים להועיל גם לטינטון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר, שמן רוזמרין ו/או שמן מנטה בכף שמן קוקוס ולעסוק אותו לאזור הפגוע.שיטה זו יכולה לעזור להפחית את הצלצול באוזניים על ידי הפחתת הדלקת והגדלת זרימת הדם.

H2: טיפול בעיסוי

טיפול בעיסוי יכול להועיל גם לטינטון.כדי להשתמש בתרופה זו, לעסות את האזור סביב האוזניים והצוואר בעזרת משיכות עדינות.שיטה זו יכולה לעזור להפחית את הצלצול באוזניים על ידי הגדלת זרימת הדם והפחתת הדלקת.

H2: פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה להועיל גם לטינטון.כדי להשתמש בתרופה זו, נסו לעסוק בפעילות גופנית כמו הליכה, ריצה קלה, שחייה או יוגה.שיטה זו יכולה לעזור להפחית את הצלצול באוזניים על ידי הגדלת זרימת הדם והפחתת הדלקת.

טינטון הוא מצב שכיח המשפיע על אנשים רבים.אמנם קיימים טיפולים מודרניים רבים, אך יש אנשים שמאמינים כי תרופות מסורתיות הן הדרך הטובה ביותר לטפל במצב.סבתות מוסמכות העבירו מגוון תרופות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית במהירות את הצלצול באוזניים, כמו קומפרסים חמים, תה ג’ינג’ר, אקופרסורה, מי מלח, שמנים אתריים, טיפול בעיסוי ופעילות גופנית.אמנם סעדים אלה עשויים שלא להיות יעילים כמו טיפולים מודרניים, אך הם יכולים לספק הקלה מהצלצול ולעזור להפחית את הסימפטומים של טינטון.

תרופה מספר 1: בדוק את התרופות שלך

התרופה הראשונה שיש לקחת בחשבון היא לבדוק את התרופות שאתה נוטל מכיוון שתרופות מסוימות יכולות לגרום לצלצול באוזניים.אם אתה נוטל תרופה המפרטת את טינטון כתופעת לוואי אפשרית, עליך לדבר עם הרופא שלך על התאמת המינון שלך או מעברלתרופה אחרת.נוסף

תרופה מס ‘2: שקול מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה עשויים להיות אפשרות ברת קיימא עבור מי שמוצא את אוזניהם המצלצלות קשורות לאובדן שמיעה.מכשירי שמיעה יכולים לעזור להגביר את הצליל ולהפחית את כמות הטבעת הנגרמת על ידי רעש באוזניים.בנוסף, מכשירי שמיעה יכולים גם לעזור בשיפור התקשורת, להפחית את הבידוד ולשפר את איכות החיים עבור הסובלים מטינטון.

כיצד עובדים מכשירי שמיעה?

מכשירי שמיעה עובדים על ידי הגברת צליל כדי להקל על השמיעה.הם עושים זאת על ידי שימוש במיקרופון כדי לאסוף צליל ואז הגברתו כך שהוא יהיה חזק יותר מהצלצול באוזניים.זה יכול לעזור להפחית את כמות הצלצול הנגרמת על ידי רעש באוזניים ולהקל על האדם לתקשר.בנוסף, מכשירי שמיעה רבים מצוידים בטכנולוגיית ביטול רעש, שיכולה לעזור להפחית את כמות רעשי הרקע שיכולה להחמיר טינטון.

האם מכשירי שמיעה יעילים לטינטון?

מכשירי שמיעה יכולים להוות טיפול יעיל עבור אלה שהטינטון שלהם קשור לאובדן שמיעה.מחקרים הראו כי מכשירי שמיעה יכולים להפחית את תסמיני הטינטון אצל אלה עם אובדן שמיעה עד 40%.בנוסף, מכשירי שמיעה יכולים גם לעזור בשיפור התקשורת, להפחית את הבידוד ולשפר את איכות החיים עבור הסובלים מטינטון.

תרופה מס ‘3: הפחתת לחץ

מתח יכול להחמיר את הטינטון, ולכן חשוב למצוא דרכים להפחתת לחץ בחייך.זה יכול לכלול פעילויות כמו יוגה, מדיטציה, פעילות גופנית והאזנה למוזיקה מרגיעה.בנוסף, חשוב לישון נאותה ולוודא שאתה אוכל תזונה בריאה ומאוזנת.כל הפעילויות הללו יכולות לעזור להפחית את הלחץ, ובתורן להפחית את הטינטון.

תרופה מס ‘4: נסה טיפול קול

טיפול קול יכול להיות יעיל להפחתת תסמיני הטינטון.טיפול זה כולל שימוש בצליל כדי להסוות או להפחית את הצלצול באוזניים.ניתן לעשות זאת על ידי משחק רעש לבן, כמו מאוורר או הקלטה של גלי אוקיינוס, או על ידי הפעלת הקלטות טיפול סאונד מעוצב במיוחד.בנוסף, יש אנשים שמוצאים גם הקלה מטינטון על ידי לבישת אטמי אוזניים או שימוש באוזניות מבטלות רעש.

תרופה מספר 5: נסה תוספי תזונה טבעיים

תוספי מזון טבעיים יכולים להועיל בהפחתת תסמיני הטינטון.אלה כוללים ויטמין B-12, אבץ וגינקו בילובה.בנוסף, מחקרים מסוימים הראו כי דיקור סיני ועיסוי יכולים להועיל גם בהפחתת טינטון.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל תוספי מזון טבעיים או לנסות טיפולים אלטרנטיביים.

תרופה מס ‘6: ראה מומחה

אם ניסית את הסעדים שלמעלה ועדיין לא מצאת הקלה מהטינטון שלך, יכול להיות שזה רעיון טוב לראות מומחה.מומחה יכול לעזור באבחון הגורם הבסיסי לטינטון ולספק אפשרויות טיפול המותאמות לצרכים האישיים שלך.בנוסף, מומחה יכול לעזור לזהות כל תנאים בסיסיים אחרים העשויים לתרום לטינטון.

תרופה מס ‘7: קבל תמיכה

לחיות עם טינטון יכול להיות קשה, ולכן חשוב לקבל את התמיכה הדרושה לך.זה יכול לכלול שיחה עם חברים ובני משפחה, הצטרפות לקבוצת תמיכה או לבקש ייעוץ.בנוסף, חשוב לטפל בבריאות הנפש שלך, מכיוון שהמתח והחרדה יכולים להחמיר את טינטון.להקדיש זמן להירגע ולתרגל טיפול עצמי יכול להועיל בהפחתת תסמיני הטינטון.

סיכום

סבתות מציעות סעדים לצלצל אוזניים במשך דורות, וחלק מהתרופות הללו עשויות להיות יעילות.אמנם אין תרופה לטינטון, אך ישנם כמה טיפולים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן