דף הבית » תרופות סבתא » 7 הסעדים של סבתא זמינים בבית ועם תוצאות מוכחות לאלרגיות

7 הסעדים של סבתא זמינים בבית ועם תוצאות מוכחות לאלרגיות

תרופות טבעיות לאלרגיות

בימינו האלרגיות הופכות נפוצות יותר ויותר.אלרגיות יכולות להיות מופעלות על ידי כל דבר, החל מקרדית אבק, קשקשים לחיות מחמד, אבקות, מזונות ואפילו כימיקלים.החדשות הטובות הן שבימינו יש דרכים לעזור להקל על תסמיני האלרגיות, וחלקם מבוססים על סעדים של סבתא מיושנת.

סעדים אלה זמינים בבית והוכחו כיעילים כאשר משתמשים בהם כראוי.להלן 7 תרופות של סבתא שיכולות לעזור לך לנהל ביעילות את האלרגיות שלך:

1.חומץ תפוחים

לחומץ תפוחים יש יתרונות בריאותיים רבים, ואחד מהם הוא היכולת שלו לסייע בהפחתת תסמיני האלרגיה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד, ההתעטשות והגודש.

כדי להשתמש בו, מערבבים 1-2 כפות חומץ תפוחים בכוס מים ושתו אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.אתה יכול גם להוסיף דבש כדי להמתיק את הטעם.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.

כדי להשתמש בו, תוכלו להוסיף קצת ג’ינג’ר מגורר טרי לכוס מים חמים ולתת לו תלול למשך 10 דקות.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ מועיל

ג’ינג’ר זמין גם בצורה כמוסה, כך שאם אתה לא אוהב את הטעם של תה ג’ינג’ר, אתה יכול לקחת את הקפסולות במקום זאת.

3.שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.

כדי להשתמש בו, תוכלו להוסיף כמה שום טחון טחון לארוחות או תוכלו לקחת כמוסות שום.אתה יכול גם לערבב שום עם דבש ולקחת אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.

כדי להשתמש בו, תוכלו לערבב אבקת כורכום עם דבש וחלב חם ולשתות אותה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.אתה יכול גם להוסיף כורכום לארוחות שלך לקבלת טעם נוסף נוסף.

5.לימון

לימון הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.

כדי להשתמש בו, תוכלו לערבב מיץ לימון עם דבש ומים חמים ולשתות אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.אתה יכול גם להוסיף מיץ לימון לארוחות שלך לקבלת טעם נוסף.

6.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.

כדי להשתמש בו, תוכלו לערבב דבש עם מים חמים ולשתות אותם פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.אתה יכול גם להוסיף דבש לארוחות שלך לקבלת טעם נוסף.

7.מנטה

מנטה היא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגודש.

כדי להשתמש בו, תוכלו לערבב שמן מנטה עם מים חמים ולשתות אותם פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.אתה יכול גם להוסיף שמן מנטה לארוחות שלך לקבלת טעם נוסף.

אלה רק חלק מהתרופות הרבות של סבתא הקיימות בבית כדי לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות.אמנם סעדים אלה עשויים לא לרפא אלרגיות לחלוטין, אך הם יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים ולהפוך אותם לניהול יותר.

תמיד חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, ולקפוך לעקוב אחר ההוראות בזהירות כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

שמור תמיד על נקי הבית שלך כדי להפחית את כמות האלרגנים הקיימים באוויר.ואקום ואבק באופן קבוע ומשתמשים במטהר אוויר כדי לעזור להפחית את האלרגנים באוויר.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה ביתית למגוון רחב של מחלות, כולל אלרגיות.נחשב להפחית את הדלקת והתגובה ההיסטמין הקשורה לאלרגיES.חומץ תפוחים עוזר גם הוא לפרק ריר ולהפחתת הגודש.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית 1 של חומץ תפוחים עם 8 גרם מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לטעם.

כיצד חומץ תפוחים עוזר לאלרגיות?

חומץ סיידר תפוחים מסייע בהפחתת דלקת ותגובת ההיסטמין הקשורה לאלרגיות.זה נחשב גם לסייע בפירוק הריר ולהפחית את העומס.

7.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה מכילה חיידקים מועילים שיכולים לעזור לתמוך במערכת עיכול בריאה.הם נחשבים שהם עובדים על ידי הפחתת דלקת והגברת מערכת החיסון.ניתן למצוא פרוביוטיקה במקורות מזון כמו יוגורט, קפיר ומזון מותסס.ניתן לקחת אותם גם כתוסף.

כיצד פרוביוטיקה עוזרת לאלרגיות?

פרוביוטיקה נחשבת להפחתת דלקת ולהגביר את מערכת החיסון, שיכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות.

מסקנה

הסעדים של סבתות יכולות להיות דרך נהדרת לטפל באופן טבעי באלרגיות.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות להיות יעילות יותר מאחרים, לכולם יש פוטנציאל לספק הקלה מסוימת מתסמיני אלרגיה.חשוב לזכור להתייעץ עם הרופא או ספק שירותי הבריאות לפני שתנסו אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות או טיפולים אחרים.

שאלות נפוצות

האם הסעדים של סבתא יכולים לעזור לאלרגיות?

כן, יש הרבה סעדים של סבתא שיכולים לעזור באלרגיות.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ולהגביר את מערכת החיסון, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות.

האם הסעדים של סבתא בטוחים?

מרבית הסעדים של סבתא בטוחים, אך חשוב להתייעץ עם הרופא או נותן שירותי הבריאות לפני שתנסו מישהו מהם, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות או טיפולים אחרים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן