דף הבית » תרופות סבתא » 7 הסעדים של סבתא אורגנית ומרפאת פטריית הנרתיק
ddadadddd dadc daddaad dddaddaddaa ddedadaddaa daddadddaa d

7 הסעדים של סבתא אורגנית ומרפאת פטריית הנרתיק

מה זה פטריית הנרתיק?

פטריית הנרתיק, המכונה מדעית קנדידה, היא זיהום שכיח המשפיע על נשים בכל הגילאים.זהו צמיחת יתר של שמרים בנרתיק, העלולים לגרום לגירוי, גירוד ופריקה.למרות שזה יכול להיות לא נוח ומביך, ישנם כמה תרופות אורגניות פשוטות אך יעילות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולהיפטר מהזיהום.

הסעדים של סבתא אורגנית ומרפאת

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים, ופטרת הנרתיק אינה יוצאת דופן.להלן שבע התרופות של סבתא אורגנית ומרפאתית לפטריות הנרתיק בהן תוכלו להשתמש בכדי להיפטר מהזיהום והתסמינים שלה.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בו, מערבבים כוס אחת של חומץ תפוחים בשתי כוסות מים חמים והשרו מטלית בתערובת.הניחו את הבד על אזור הנרתיק שלכם למשך 15-20 דקות כדי להפחית גירוד וגירוי.

2.סודה לשתייה

ניתן להשתמש בסודה לשתייה גם להפחתת תסמיני פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים חמים והשרו בתוכו בד.הניחו את הבד על אזור הנרתיק שלכם למשך 15-20 דקות כדי להפחית גירוד וגירוי.

3.שום

לשום תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בו, מרסקים שתי שיני שום והכניסו אותו לנרתיק שלכם בן לילה.זה יעזור להפחית גירוד וגירוי.

4.שמן עץ התה

לשמן עץ התה תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בו, מערבבים חמש טיפות שמן עץ התה בכוס מים חמים והשרו בתוכו מטלית.הניחו את הבד על אזור הנרתיק שלכם למשך 15-20 דקות כדי להפחית גירוד וגירוי.

5.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בו, החל כמה טיפות שמן קוקוס על האזור הפגוע ועסה אותו. עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.יוגורט

ליוגורט תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בו, החל יוגורט רגיל ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15-20 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה יכולה להועיל גם בהפחתת הסימפטומים של פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בו, קח תוסף פרוביוטי מדי יום כדי לעזור לאזן את החיידקים הטובים והרעים בגופך.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לשמור על היגיינה נאותה כדי למנוע התפשטות של פטריית הנרתיק.הקפידו לשטוף את האזור הפגוע במים חמים וסבון עדין לפחות פעמיים ביום.הימנע מלבישת בגדים או תחתונים הדוקים מכיוון שזה יכול ללכוד לחות וליצור סביבה חיובית לפטרייה לצמוח.

תרופות ביתיות לפטריית הנרתיק

זיהומי שמרים בנרתיק יכולים להיות לא נוחים ומביכים, אך למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות ומרפאות שיכולות לספק הקלה.להלן שבעה תרופות סבתות אורגניות ומרפאות לפטריית הנרתיק בהן תוכלו להשתמש כדי לטפל בזיהום שלכם בבית.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים ישירות על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך עד שבועיים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.שום

שום הוא עוד נוגד פטרייתי חזק שיכול לעזור בטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.ניתן לצרוך אותו גולמי או לקחת אותו בצורה של תוסף.כדי להשתמש בשום חיצונית, פשוט מוחץ כמה שיני שום ומרחי ישירות על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך עד שבועיים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.יוגורט

יוגורט עשיר בפרוביוטיCS, שיכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים בנרתיק ולהילחם בזיהומים בשמרים.כדי להשתמש ביוגורט, פשוט מרחי שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור המושפע פעמיים ביום עד שבועיים.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.פשוט מערבבים כמה כפות של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותים פעמיים ביום עד שבועיים.בנוסף, אתה יכול גם להחיל פיתרון מדולל של חומץ תפוחים ישירות על האזור המושפע לקבלת הקלה נוספת.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות לאזור הפגוע פעמיים ביום עד שבועיים.בנוסף, תוכלו גם לערבב כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן הקוקוס להקלה נוספת.

6.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי חזק שיכול לעזור בטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים ישירות על האזור המושפע.חזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך עד שבועיים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.חומצה בורית

חומצה בורית היא נוגד פטרייה שניתן להשתמש בה לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.כדי להשתמש בו, פשוט ממיסים כמה כפות של חומצה בורית בכוס מים חמים וספגו כדור כותנה בתמיסה.החל את כדור הכותנה ישירות על האזור המושפע פעמיים ביום עד שבועיים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

זיהומי שמרים בנרתיק יכולים להיות לא נוחים ומביכים, אך למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות ומרפאות שיכולות לספק הקלה.שבע הסעדים של סבתא האורגנית והמרפאת לפטריית הנרתיק המפורטת לעיל יכולים לעזור בטיפול בזיהום שלך מהנוחות של הבית שלך.עם זאת, אם אתה חווה תסמינים חמורים או מתמשכים, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק?

התרופות הטבעיות הטובות ביותר לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק כוללים שמן עץ התה, שום, יוגורט, חומץ סיידר תפוחים, שמן קוקוס, שמן אורגנו וחומצה בורית.

לכמה זמן עלי להשתמש בתרופות אלה?

מומלץ להשתמש בסעדים אלה עד שבועיים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.עם זאת, אם אתה חווה תסמינים חמורים או מתמשכים, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי.

לסיכום, לסיכום, ישנם מגוון של תרופות סבתות טבעיות ומרפא לפטריות נרתיקיות שיכולות לעזור בטיפול בזיהום שלך מהנוחות של הבית שלך.עם זאת, אם אתה חווה תסמינים חמורים או מתמשכים, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן