דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות של סבתא מרפא המועברות במשפחה לכאבי ילדים
daadaddaddaa dadc daddaad dedadad ddeddaddaddaa ddedadadd dcdb

6 תרופות של סבתא מרפא המועברות במשפחה לכאבי ילדים

סבתות סבתות לאוזני -אזורים

כאבי אוזניים יכולים להיות כואבים ומפריעים, במיוחד לילדים.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שהועברו מסבתות לאורך הדורות שיכולים לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות.להלן שש תרופות של סבתא מרפא שיכולות לעזור לספק הקלה על כאבי האוזניים של הילדים.

שמן שום

שמן שום הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.להכנת שמן שום, קחו שתי שיני שום, קוצצים אותם לחתיכות קטנות וחממו אותם במעט שמן זית או שמן שומשום.ברגע שהשמן חם, מסננים אותו בעזרת בד גבינה ונותנים לו להתקרר מעט לפני השימוש בו.כדי להשתמש בשמן השום, הניחו כמה טיפות של השמן באוזן הפגועה ותנו לו לשבת מספר דקות.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה מסורתית נוספת לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.להכנת מיץ בצל, חותכים בצל לחתיכות קטנות ומערבבים אותו במעט מים.מסננים את התערובת ומשתמשים בטפטפת כדי להכניס כמה טיפות של המיץ לאוזן הפגועה.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חשוב להשתמש במיץ בצל טרי לכל יישום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים.השתמש בטפטפת כדי להכניס כמה טיפות של התערובת לאוזן הפגועה.

קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על האוזן הפגועה יכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להכין דחיסה חמה, משרים מטלית נקייה במים חמים והסתובבו.החל את הדחיסה החמה על האוזן הפגועה למשך מספר דקות, ואז הסר אותו ואפשר לאוזן לייבש אוויר.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בשמן זית, הניחו כמה טיפות של שמן זית חם באוזן הפגועה.

שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא תרופה ביתית פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי לשטוף מי מלח, מערבבים כפית מלח עם כוס מים חמים.השתמש בטפטפת כדי להכניס כמה טיפות של התערובת לאוזן הפגועה.

התרופה של סבתא 4: טיפות שמן שום

טיפות שמן שום הן תרופה מסורתית המועברת מסבתות לטיפול באוזני האוזניים של ילדים.הטיפות מיוצרות על ידי ערבוב שמן שום עם כמה טיפות שמן זית, ואז הפיל את התערובת לאוזן.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת דלקת וכאב באוזן.בנוסף, על פי ההערכה, שמן שום עוזר להרגיע את האוזן, להפחית נפיחות ולפנות כל זיהום.

כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים חלקים שווים של שמן שום ושמן זית.לאחר מכן, בעזרת טפטפת, זרוק בזהירות את התערובת לאוזן הפגועה.חשוב לזכור לשמור על ניקיון הטיפה ולהימנע מכניס את התערובת לעיניים או לאף.לאחר ניהול הטיפות, חשוב לשמור על הילד שוכב על הצד שלהם כעשר דקות כדי לעזור לטיפות לספוג.

התרופה של סבתא 5: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית נוספת שהועברה מסבתות לטיפול באזורי האוזניים של ילדים.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת דלקת וכאב באוזן.בנוסף, חומץ סיידר תפוחים נחשב לסייע לניקוי האוזן ולהפחית נפיחות.

כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים.לאחר מכן, בעזרת טפטפת, זרוק בזהירות את התערובת לאוזן הפגועה.חשוב לזכור לשמור על ניקיון הטיפה ולהימנע מכניס את התערובת לעיניים או לאף.לאחר ניהול הטיפות, זה יבואnt כדי לשמור על הילד שוכב על הצד שלהם כעשר דקות כדי לעזור לטיפות לספוג.

התרופה של סבתא 6: קומפרס חם

קומפרס חם הוא תרופה מסורתית המועברת מסבתות לטיפול באזורים של ילדים.על פי ההערכה, תרופה זו מסייעת בהפחתת דלקת וכאב באוזן.בנוסף, על פי ההערכה, דחיסה חמה עוזרת להרגיע את האוזן, להפחית נפיחות ולנקות כל זיהום.

כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט משרים מטלית כביסה נקייה במים חמים ולסחוף את כל עודפי המים.לאחר מכן, החל את הקומפרס על האוזן המושפעת.חשוב לזכור לחמם את הדחיסה ולהימנע מכניס את המים לעיניים או לאף.לאחר יישום הדחיסה, חשוב לשמור על הילד שוכב על הצד שלהם כעשר דקות כדי לעזור לדחיסה לספוג.

שאלות נפוצות: מהם היתרונות של הסעדים של סבתא?

ל

הסעדים של סבתא יש יתרונות רבים.לעתים קרובות הם טבעיים ולא פולשניים, כך שהם בטוחים יותר מאשר טיפולים אחרים.בנוסף, רבים מהתרופות הללו שימשו במשך מאות שנים, ולכן הוכח כי הם יעילים.לבסוף, לרוב מועברים הסעדים של סבתא מדור לדור, כך שהם יכולים לספק תחושה של נוחות והיכרות לילדים.

מסקנה

סבתות מעבירות את הסעדים שלהם במשך מאות שנים, וסעדים אלה יכולים להיות דרך יעילה לטיפול באוזני האוזניים של הילדים.מירידות שמן שום ועד קומפרסים חמים, תרופות מסורתיות אלה יכולות לספק הקלה מכאב ודלקת.כאשר משתמשים בו כראוי ובהנחיות של איש מקצוע בתחום הבריאות, תרופות אלה יכולות להיות דרך בטוחה ויעילה לטיפול בכאבי אוזניים אצל ילדים.

במאמר זה דנו ב 6 תרופות של סבתא מרפאת המועברות במשפחה לכאבי כאב של ילדים.תרופות אלה כוללות טיפות שמן שום, חומץ תפוחים, קומפרסים חמים, דבש, כורכום ובצל.תרופות אלה יכולות לספק הקלה מכאב ודלקת, וכאשר משתמשים בהן כראוי ובהנחיות של איש מקצוע בתחום הבריאות, הם יכולים להיות בטוחים ויעילים.

למידע נוסף על סעדים אלה, עיין ב עמוד Wikipedia על תרופות ביתיות ./p>

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן