דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות של סבתא מצוינת לטיפול מהיר בשיעול עם ליחה
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa dcdddaddc deddda ddadda

6 תרופות של סבתא מצוינת לטיפול מהיר בשיעול עם ליחה

הסעדים של סבתא לטיפול מהיר בשיעול עם ליחה

שיעול עם ליחה יכול להיות מעצבן וגם לא נוח.זה יכול גם להוביל לבעיות בריאות אחרות אם לא מטפלים בו כראוי או במהירות.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות שהועברו מדורות שיכולים לעזור בטיפול בשיעול עם ליחה.להלן שש תרופות של סבתא מצוינות שיכולות לעזור במהירות להקל על הסימפטומים.

סירופ בצל

סירופ בצל הוא תרופה מסורתית לשיעול שנמצא כבר מאות שנים.כדי להכין את הסירופ, פשוט קוצצים בצל ומערבבים אותו עם דבש.תן לתערובת תלולה למשך הלילה ואז מסננים אותה לצנצנת עם מכסה.קח כפית אחת מהסירופ כל כמה שעות כדי לעזור להפחית את הגירוי והיובש של שיעול עם ליחה.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה מועילה לשיעול מכיוון שהוא מסייע להפחתת דלקת ולהרגיע את הגרון.להכנת התה, הוסף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים ותן לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כף דבש לתה כדי לעזור להמתיק אותו ולצפות בגרון.שתו את התה מספר פעמים לאורך היום.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא אחת הדרכים הטובות ביותר להקל על שיעול עם ליחה.לשם כך, מלאו קערה גדולה במים חמים ומאדים והוסיפו כמה טיפות שמן אקליפטוס.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה.עצום את העיניים ולקחת נשימות איטיות ועמוקות.זה יעזור לשחרר את הליחה ולהפחית את גירוי הגרון.

סירופ שום ודבש

סירופ שום ודבש הוא תרופה מסורתית פופולרית לשיעול.כדי להכין את הסירופ, קח שני שיני שום וטורח אותם.מערבבים את השום עם כף דבש אחת ומניחים לתערובת תלולה למשך הלילה.קח כפית אחת מהסירופ כל כמה שעות כדי לעזור להפחית את גירוי השיעול.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לשיעול מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להכין את התרופה, מערבבים כף אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה מיושנת המסייעת להפחתת גירוי של שיעול עם ליחה.להכנת הגרגר, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.לגימה מהתערובת וגרגר למשך 10 עד 15 שניות.ירק את התערובת וחזור על התהליך פעמיים או שלוש ביום.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב להישאר לחות כשיש לך שיעול עם ליחה.שתיית שפע נוזלים עוזרת לדלל את הריר ולהפחית את גירוי הגרון.נסה לשתות תה צמחים, מרקים חמים או סתם מים רגילים לאורך כל היום כדי לעזור להפחית את תסמיני שיעול עם ליחה.

תרופה מס ‘1: סירופ דבש ובצל

סירופ דבש ובצל הוא התרופה של סבתא מסורתית לשיעול עם ליחה.תרופה זו שימשה במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הדלקת, להרגיע גרון כואב ולהפחית את העומס.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף דבש עם שתי כפות בצל קצוץ.מחממים אותו על אש נמוכה עד שהוא נמס זה לזה.תן לזה להתקרר ואז לקחת כפית מהסירופ כמה פעמים ביום.ניתן לאחסן את הסירופ במקרר למשך מספר ימים.

תרופה מס ‘2: מים חמים וכורכום

התרופה של סבתא מסורתית נוספת לשיעול עם ליחה היא מים חמים וכורכום.ידוע כי תרופה זו מסייעת להפחית דלקת, לנקות ריר ולהרגיע את כאב הגרון.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים.מערבבים אותו עד להמסת האבקה ושותה את התערובת כמה פעמים ביום.לחלופין, תוכלו להוסיף דבש או לימון לתערובת כדי לשפר את הטעם.

תרופה מס ‘3: תה ג’ינג’ר ודבש

תה ג’ינג’ר ודבש הוא התרופה הפופולרית של סבתא לשיעול עם ליחה.השילוב שלידוע שג’ינג’ר ודבש מסייעים בהפחתת הדלקת ולנקות את הריר.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.תנו לזה תלול מספר דקות ואז לאמת אותו.שתו את התה כמה פעמים ביום כדי לקבל הקלה מהשיעול שלכם.

תרופה מס ‘4: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה של סבתא עוצמתית לשיעול עם ליחה.ידוע כי תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת, לנקות ריר ולהפחית את העומס.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו את התערובת כמה פעמים ביום כדי לקבל הקלה מהשיעול שלכם.

תרופה מס ‘5: סירופ שום ודבש

סירופ שום ודבש הוא התרופה של סבתא מסורתית לשיעול עם ליחה.ידוע כי תרופה זו מסייעת להפחית דלקת, לנקות ריר ולהרגיע את כאב הגרון.כדי להכין תרופה זו, מערבבים שתי כפות שום טחון עם כף דבש אחת.מחממים אותו על אש נמוכה עד שהוא נמס זה לזה.תן לזה להתקרר ואז לקחת כפית מהסירופ כמה פעמים ביום.ניתן לאחסן את הסירופ במקרר למשך מספר ימים.

תרופה מס ‘6: משקה לימון ודבש

משקה לימון ודבש הוא התרופה של סבתא פופולרית לשיעול עם ליחה.הידוע כי השילוב של לימון ודבש מסייע בהפחתת הדלקת ולפנות ריר.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף דבש אחת עם מיץ של חצי לימון.מוסיפים כוס מים חמים ומערבבים אותה עד שהדבש מומס.שתו את התערובת כמה פעמים ביום כדי לקבל הקלה מהשיעול שלכם.

ששת התרופות של סבתא מצוינות לטיפול מהיר בשיעול עם ליחה קלים לייצורם ומשמשים במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הדלקת, לנקות ריר ולהרגיע את כאב הגרון.ניתן להשתמש בכל התרופות הללו לבד או בשילוב זה עם זה כדי לקבל את ההקלה הטובה ביותר מהשיעול שלך.עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא שלך אם השיעול שלך לא ישתפר או אם הוא מחמיר.

שאלות נפוצות:

  • באיזו תדירות עלי לקחת את הסעדים? עדיף לקחת את הסעדים כמה פעמים ביום כדי לקבל את ההקלה הטובה ביותר מהשיעול שלך.
  • האם אני צריך להתייעץ עם רופא? כן, עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא שלך אם השיעול שלך לא ישתפר או אם הוא מחמיר.

סבתות השתמשו בתרופות אלה במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בשיעול עם ליחה.לכל תרופה יתרונות ייחודיים משלו וניתן להשתמש בה לבד או בשילוב עם תרופות אחרות כדי לקבל את ההקלה הטובה ביותר מהשיעול שלך.אמנם הסעדים הללו מסורתיים, אך עדיין חשוב להתייעץ עם הרופא שלך אם השיעול שלך לא ישתפר או אם הוא מחמיר.

למידע נוסף על ששת הסעדים של הסבתא המצוינת לטיפול מהיר בשיעול עם ליטל, אנא בקרו ב wikipedia.org Wikipedia.org <//////org . </P

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן