דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות של סבתא בריאה שצריכות להיות ידועות בחניכיים מדממות

6 תרופות של סבתא בריאה שצריכות להיות ידועות בחניכיים מדממות

לרפא חניכיים מדממות עם הסעדים של סבתא

אף אחד לא אוהב לסבול מחניכיים מדממות, אך למרבה הצער, זו בעיה שכיחה ולעתים קרובות כואבת.אבל האם ידעת שסבתא שלך עשויה להיות עם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור?הסעדים של סבתא שימשו במשך דורות לטיפול במגוון מחלות, ויש כמה שניתן להשתמש בהם לטיפול בחניכיים מדממים.כאן, נדון בשישה מהתרופות היעילות ביותר וכיצד להשתמש בהן.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית הנמצאת בשימוש נרחב לטיפול במגוון מצבים בריאותיים, כולל חניכיים מדממות.לשמן הקוקוס תכונות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לחניכיים מדממות.כדי להשתמש בשמן קוקוס לחניכיים מדממים, פשוט החל כמות קטנה של השמן על החניכיים שלך, לעסות אותו ולהשאיר אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

שטיפת מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי וניתן להשתמש בהם להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים בפה.כדי להשתמש בשטיפה של מי מלח, פשוט מערבבים כפית מלח עם כוס מים חמים ושלטו אותו סביב הפה למשך 30 שניות לפחות.יש לעשות זאת פעם ביום, רצוי בבוקר, כדי לעזור להפחית חניכיים מדממות.

טיפ ייחודי ומועיל

לקבלת דחיפה נוספת, תוכלו להוסיף כמה טיפות שמן עץ התה לשטיפה של מי המלח שלכם.לשמן עץ התה תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרוג חיידקים ולהפחית דלקת.

שמן ציפורן

שמן ציפורן שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות שיניים, כולל חניכיים מדממות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לחניכיים מדממות.כדי להשתמש בשמן ציפורן, פשוט למרוח כמה טיפות של השמן על כדור כותנה ועסה אותו לחניכיים שלך.השאר אותו כמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים של עור ובריאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לחניכיים מדממות.כדי להשתמש באלוורה, פשוט החל כמות קטנה של הג’ל על החניכיים שלך ועסה אותו פנימה. השאר אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

תה ירוק

תה ירוק עשיר בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לחניכיים מדממות.כדי להשתמש בתה ירוק, פשוט תלול שקית תה בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז לשטוף את התה סביב הפה שלך למשך כמה דקות.יש לעשות זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום הוא תבלין רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים בריאותיים, כולל חניכיים מדממות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לחניכיים מדממות.כדי להשתמש בכורכום, פשוט מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ליצירת משחה ולהחיל אותה על החניכיים שלך.השאירו אותו לפחות 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

חניכיים מדממות יכולות להיות בעיה כואבת ומתסכלת, אבל עם הסעדים הנכונים, זה לא חייב להיות.הסעדים של סבתא שימשו במשך דורות לטיפול במגוון מחלות, ויש כמה שניתן להשתמש בהם לטיפול בחניכיים מדממים.אם אתם סובלים ממצב זה, נסו את אחד מששת התרופות הטבעיות הללו ובדקו אם הם עוזרים.

חלק 2: הסעדים של סבתא לחניכיים מדממות

חניכיים מדממות יכולות להוות סימפטום של מספר מצבים, כולל היגיינת הפה לקויה, דלקת חניכיים ואפילו הריון.אמנם חשוב לפנות לטיפול רפואי מקצועי בכל סוגיות דימום כרוניות, אך ניתן גם למצוא הקלה באמצעות תרופות טבעיות.במאמר זה אנו חוקרים שש תרופות של סבתא בריאה שצריכות להיות ידועות בחניכיים מדממות.

שטיפת מי מלח

מי מלח משמשים זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, וזה יכול להיות יעיל בטיפול בחניכיים מדממים.שטיפת מי מלח מסייעת להפחתת הדלקת ולהפחית את הסיכון לזיהום.כדי לבצע שטיפה של מי מלח, מערבבים כפית מלח אחת לכוס מים חמים ומערבבים עד להמסת המלח.לשטוף את הפיתרון סביב הפה שלך כמה דקות ואז לירוק אותו.חזור על התהליך פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

משיכת שמן

משיכת שמן

היא נוהג איורוודי עתיק המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה כרוך בהסתובבות של כף שמן (בדרך כלל קוקוס או שמן שומשום) סביב הפה במשך מספר דקות לפני שהוא יירוק אותו.השמן נקשר לחיידקים, רעלים ופסולת אחרת בפה, וכאשר הוא ירוק החוצה, הוא לוקח איתו את הזיהומים האלה.משיכת שמן יכולה לעזור להפחית דלקת ודימום של החניכיים.

תה צמחי מרפא

תה צמחים יכול להיות יעיל בטיפול בחניכיים מדממים.תה שנעשה עם עשבי תיבול כמו קמומיל, מנטה ואכינצאה יכולים להפחית דלקת ולקדם ריפוי.הם יכולים לשמש כשטיפה בפה או לצרוך אותה כמשקה.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תלול את שקית התה במים חמים למשך מספר דקות לפני השתייה.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה יעילה לחניכיים מדממות.זה עוזר לנטרל חומצות ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ומערבבים עד להמסת הסודה לשתייה.לשטוף את הפיתרון סביב הפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותו החוצה.חזור על התהליך פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה שימש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, וזה יכול להיות יעיל בטיפול בחניכיים מדממים.אלוורה עוזרת להפחית דלקת ולקדם ריפוי.לשימוש, יש למרוח ג’ל אלוורה ישירות על החניכיים ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

כורכום

כורכום הוא תרופה עתיקה נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ומערבבים עד להמסת האבקה.לשטוף את הפיתרון סביב הפה שלך כמה דקות, ואז ירק אותו החוצה.חזור על התהליך פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שש הסעדים של סבתא בריאה אלה יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי של חניכיים מדממות.עם זאת, חשוב לזכור כי סעדים אלה אינם מהווים תחליף לטיפול רפואי מקצועי.אם אתה חווה דימום כרוני או חמור, חשוב לפנות לייעוץ רפואי מהרופא שלך.

שאלות נפוצות

מה אני יכול לעשות כדי למנוע חניכיים מדממות?

הדרך הטובה ביותר למנוע חניכיים מדממות היא לתרגל היגיינת פה טובה.צחצח שיניים וחוט דנטלי לפחות פעמיים ביום, ובקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע לבדיקות וניקוי.בנוסף, אתה יכול להשתמש בתרופות טבעיות כמו שטיפות מי מלח ומשיכת שמן כדי לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

האם יש תופעות לוואי לשימוש בתרופות אלה?

מרבית הסעדים הללו הם בדרך כלל בטוחים ויש להם מעט תופעות לוואי, אם בכלל.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם כל תרופות שאתה נוטל.בנוסף, אם אתה חווה השפעות שליליות, הפסיק להשתמש בתרופה ופנה לטיפול רפואי.

הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך יעילה לטיפול בחניכיים מדממות.שש תרופות בריאות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.עם זאת, חשוב לזכור את זה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן