דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות של סבתא בטוחה ועתיקה לתולעים בצואה
daadaddaddaa dadc daddaad ddddd ddadaaddad dcdaaddcdaddd dda

6 תרופות של סבתא בטוחה ועתיקה לתולעים בצואה

מהן תולעים בצואה?

תולעים בצואה, המכונה גם הלמינתי, הם טפילים החיים במעי של בני אדם ובעלי חיים.הם בדרך כלל לא מזיקים, אך עלולים לגרום לבעיות אם לא מטופלים.חלק מהסוגים הנפוצים ביותר של תולעים בצואה הם תולעים עגולות, תולעי סרט, תולעי סיכה ותולעי שוט.תולעים אלה עלולות לגרום לאי נוחות, כאבי בטן ושלשול.

6 הסעדים של סבתא בטוחה ועתיקה לתולעים בצואה

1.שום

שום שימש כתרופה יעילה לתולעים בצואה במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות המסייעות להרוג את התולעים ולמנוע מהם לחזור.כדי להשתמש בשום כתרופה, תוכלו לרסק כמה שיני שום ולערבב אותו עם מים.שתו תערובת זו פעמיים ביום למשך מספר שבועות, או עד שהסימפטומים נעלמים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש במשך מאות שנים כתרופה לתולעים בצואה.הוא עשיר בחומצה אצטית, המסייע להרוג את התולעים ולמנוע מהם לחזור.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, ערבבו שתי כפות ממנו בכוס מים ושתו אותו פעמיים ביום למשך מספר שבועות או עד שהסימפטומים נעלמים.

3.כורכום

כורכום הוא עוד תרופה עתיקה לתולעים בצואה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריאליות המסייעות להרוג את התולעים ולמנוע מהם לחזור.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ושותה אותה פעמיים ביום למשך מספר שבועות או עד שהסימפטומים נעלמים.

4.זרעי דלעת

זרעי דלעת הם תרופה טבעית לתולעים בצואה.הם עשירים בחומצות שומן וחומרים מזינים אחרים המסייעים להרוג את התולעים ולמנוע מהם לחזור.כדי להשתמש בזרעי דלעת, טוחנים אותם לאבקה עדינה ומערבבים אותה במים.שתו תערובת זו פעמיים ביום למשך מספר שבועות או עד שהסימפטומים נעלמים.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית לתולעים בצואה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות המסייעות להרוג את התולעים ולמנוע מהם לחזור.כדי להשתמש בשמן קוקוס, קח כף אחת ממנו וערבב אותו עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום למשך מספר שבועות או עד שהסימפטומים נעלמים.

6.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה עתיקה לתולעים בצואה.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות המסייעות להרוג את התולעים ולמנוע מהם לחזור.כדי להשתמש בשמן קיק, מערבבים כף אחת ממנו עם כוס מים חמים ושתו אותם פעמיים ביום למשך מספר שבועות או עד שהסימפטומים נעלמים.

טיפ:

חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו לתולעים בצואה, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או לגרום לבעיות בריאות אחרות.בנוסף, חשוב לתרגל היגיינה טובה כדי למנוע התפשטות של תולעים וטפילים אחרים.

4.שום

שום הוא תרופה של סבתא בטוחה ועתיקה נוספת לתולעים בצואה שניתן להשתמש בה בצורה יעילה.שום שימש למגוון יתרונות בריאותיים בגלל הרמות הגבוהות שלו של תרכובות המכילות גופרית.אחד היתרונות שלה הוא יכולתו לעזור לגרש תולעים מהגוף.כדי להשתמש בשום כתרופה לתולעים בצואה, תוכלו להרתיח כמה שיני שום במים ולשתות את הנוזל או שתוכלו לקחת כדורי שום.חשוב לציין כי שום יכול לגרום לאי נוחות בבטן אם הוא נלקח במינונים גדולים כך שיש לקחת אותו במינונים קטנים ועם הרבה מים.

5.זרעי קרום

זרעי קרום, הידועים גם בשם AJWain, הם תרופה של סבתא בטוחה ועתיקה נוספת לתולעים בצואה.הם משמשים זה מכבר כתרופה צמחית למספר בעיות בריאות, כולל סוגיות עיכול כמו תולעים בצואה.ניתן לצרוך זרעי קרום בצורת אבקה או על ידי הרתחת הזרעים במים ושתיית הנוזל.יש ליטול זרעי קרום במינונים קטנים כדי למנוע אי נוחות בבטן.

6.שמן קיק

שמן קיק הוא עוד SAFE והתרופה של סבתא העתיקה לתולעים בצואה.שמן קיק משמש במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות.ההערכה היא כי היא מסייעת לגרש תולעים מהגוף בגלל תכונותיו המשלישיות.כדי להשתמש בשמן קיק כתרופה לתולעים בצואה, עליך לקחת כפית אחת של שמן קיק עם כוס מים חמים.עליכם לקחת תרופה זו בבוקר לפני ארוחת הבוקר לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות: מהן תופעות הלוואי של הסעדים הללו?

תרופות אלה בדרך כלל בטוחות לשימוש אך הן עלולות לגרום לאי נוחות בבטן מסוימת אם נלקחים במינונים גדולים.חשוב לקחת תרופות אלה במינונים קטנים ולשתות הרבה מים כדי למנוע תופעות לוואי.

סיכום

סבתות בכל רחבי העולם משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל תולעים בצואה.שש תרופות סבתא בטוחות ועתיקות לתולעים בצואה כוללות זרעי דלעת, שום, זרעי קרום ושמן קיק.בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשימוש אך הם עלולים לגרום לאי נוחות בבטן כלשהי אם נלקחים במינונים גדולים.חשוב לקחת תרופות אלה במינונים קטנים ולשתות הרבה מים כדי למנוע תופעות לוואי.

על ידי שימוש בתרופות אלה, ייתכן שתוכל לעזור לגרש תולעים מגופך מבלי לפנות לתרופות קונבנציונאליות.עם זאת, חשוב לציין כי אין להשתמש בתרופות אלה כתחליף לייעוץ רפואי.אם אתם חווים תסמינים של תולעים בצואה, עליכם להתייעץ עם רופא לקבלת ייעוץ וטיפול נוסף.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן