דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות סודיות וסודיות של סבתא לחניכיים נפוחות
daadaddaddaa dadddddaa ddadddddaa dadc daddaad dcddaddbdd

6 תרופות סודיות וסודיות של סבתא לחניכיים נפוחות

6 הסעדים הסודיים של סבתא לחניכיים נפוחות

נפיחות מסטיקים יכולה להיגרם על ידי מגוון בעיות, כמו דלקת חניכיים, מחלת חניכיים או אפילו גירוי פשוט ממברשת שיניים.לא משנה מה הסיבה, זה יכול להיות כואב ולא נוח.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות המועברות דרך הדורות שיכולים לעזור להקל על הנפיחות והאי נוחות.להלן 6 מהסודות והתרופות של סבתא לחניכיים נפוחות.

שטיפת מי מלח

התרופה הראשונה ואולי הידועה ביותר היא שטיפה של מי מלח.מי המלח מסייעים להפחתת הדלקת ולהרוג חיידקים שעלולים לגרום לנפיחות.כדי לבצע שטיפה של מי מלח, פשוט מערבבים כפית מלח ב 8 אונקיות של מים חמים וסחפו אותו בפה למשך 1-2 דקות.ירק אותו ושטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ:

הקפידו להשתמש במים חמים, לא חמים, שכן מים חמים יכולים לעצבן את החניכיים שלכם עוד יותר.

תה ירוק

תה ירוק מכיל נוגדי חמצון חזקים שיכולים לעזור להפחית דלקת, להילחם בחיידקים ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בתה ירוק כתרופה לחניכיים נפוחות, תלול שקית תה במים חמים למשך 3-5 דקות, ואז הניחו את שקית התה ישירות על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.עשה זאת פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי ששימש במשך מאות שנים כדי לרפא פצעים ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש באלוורה כתרופה לחניכיים נפוחות, פשוט החל כמות קטנה של הג’ל על האזור הפגוע באצבעך או ספוגית כותנה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום מכיל תרכובת פעילה הנקראת כורכומין שיש לה תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות חזקות.כדי להשתמש בכורכום כתרופה לחניכיים נפוחות, מערבבים כפית אבקת כורכום עם מים לייצור משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15-20 דקות.שוטפים אחר כך במים חמים.עשה זאת פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא חומר משכך כאבים ואנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בשמן ציפורן כתרופה לחניכיים נפוחות, מערבבים כמה טיפות של השמן עם כפית שמן קוקוס ומורחים את התערובת ישירות על האזור הפגוע.עשה זאת פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לחניכיים נפוחות, מערבבים כפית של החומץ עם כוס מים חמים ושטחים את התערובת בפה למשך 1-2 דקות.לירוק אותו ולשטוף במים רגילים אחר כך.עשה זאת פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

נפיחות מסטיקים יכולה להיות סוגיה כואבת ולא נוחה, אך בעזרת 6 סודותיו ותרופותיהם של סבתא אלה, תוכלו למצוא הקלה ולקדם ריפוי.הקפד להתייעץ עם רופא השיניים שלך אם הנפיחות נמשכת.

הסעדים הסודיים של סבתא עבור חניכיים נפוחות

הסעדים הסודיים של סבתא לחניכיים נפוחות הועברו מדור לדור, והם עדיין משמשים כיום לטיפול במצב לא נוח.תרופות אלה יעילות, בטוחות ולעתים קרובות משתמשים במרכיבים שנמצאים בבית.להלן שישה מהסודות של סבתא לחניכיים נפוחות שיכולות לעזור להקל על התסמינים ולקדם ריפוי.

1.שטיפת מי מלח

אחד התרופות הביתיות הנפוצות ביותר לחניכיים נפוחות שטיפה במי מלח.תרופה פשוטה זו יכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי.כדי לגרום לשטיפה של מי המלח, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.יש לשטוף את הפה שלך עם הפיתרון למשך 30 שניות, ואז ירק אותו.חזור על פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.אלוורה

אלוורה היא עוד תרופה ביתית נפוצה לחניכיים נפוחות.לתרופה טבעית זו יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקתוהעניקו הקלה מכאב ואי נוחות.כדי להשתמש באלוורה, חלץ קצת ג’ל טרי מעלה אלוורה והחל אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו כ -15 דקות, ואז שטפו אותו במים חמים.

3.שקיות תה

שקיות תה הן תרופה פשוטה נוספת לחניכיים נפוחות.החומצה הטאנית בתה יכולה לסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאב ואי נוחות.כדי להשתמש בשקית תה, משרים אותו במים חמים למשך מספר דקות, ואז הניחו את שקית התה החמה על האזור הפגוע למשך 5 עד 10 דקות.חזור על מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית המשמשת זה מכבר לתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים.השתמש בתערובת כדי לשטוף את הפה שלך מספר פעמים ביום.אתה יכול גם להכין משחה על ידי ערבוב אבקת כורכום עם מעט מים ולמרוח אותה ישירות על האזור הפגוע.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה ביתית יעילה לחניכיים נפוחות.לשמן הקוקוס יש תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מכאב ואי נוחות.כדי להשתמש בשמן קוקוס, ממיס כף שמן קוקוס והשתמש בו כדי לשטוף את הפה שלך מספר פעמים ביום.אתה יכול גם להחיל אותו ישירות על האזור המושפע.

6.מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה ביתית נפוצה לחניכיים נפוחות.חיטוי קל זה יכול לסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאב ואי נוחות.כדי להשתמש במי חמצן, מערבבים כפית אחת של מי חמצן בכוס מים חמים והשתמשו בתערובת כדי לשטוף את הפה.חזור על מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

הסעדים הסודיים של סבתא לחניכיים נפוחות הם יעילים, בטוחים ולעתים קרובות משתמשים במרכיבים שנמצאים בבית.שטיפת מי מלח, אלוורה, שקיות תה, כורכום, שמן קוקוס וחמצן מימן הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהעניק הקלה מכאב ואי נוחות.עם שימוש קבוע, תרופות אלה יכולות לעזור בשיפור הסימפטומים של חניכיים נפוחות ולקדם ריפוי.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הביתיות הטובות ביותר לחניכיים נפוחות?

התרופות הביתיות הטובות ביותר לחניכיים נפוחות הם שטיפת מי מלח, אלוורה, שקיות תה, כורכום, שמן קוקוס וחמצן מי חמצן.תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ולהעניק הקלה מכאב ואי נוחות.

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות ביתיות לחניכיים נפוחות?

מומלץ להשתמש בתרופות ביתיות לחניכיים נפוחות מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.עם זאת, חשוב לבצע את ההוראות של כל תרופה פרטנית כדי להבטיח בטיחות ויעילות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן