דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות סבתות משמעותיות עם תוצאות מוכחות לעיניים יבשות
daadaddaddaa daddaaddaa dedadedaddaadddaa dadd daaddadddaa deddbd

6 תרופות סבתות משמעותיות עם תוצאות מוכחות לעיניים יבשות

היתרונות של סבתא לתרופות לעיניים יבשות

עיניים יבשות יכולות להיות לא נוחות ואפילו כואבות אם נותרות ללא טיפול.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות הזמינות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות והגירוי הנגרמים על ידי עיניים יבשות.תרופות סבתות עמדו במבחן הזמן, ורבים מהם הוכחו תוצאות לטיפול בעיניים יבשות.להלן 6 תרופות סבתות משמעותיות עם תוצאות מוכחות לעיניים יבשות:

1.קומפרסים קרים

קומפרסים קרים הם תרופה פשוטה ויעילה לעיניים יבשות.פשוט קח מטלית נקייה וספוג אותו במים קרים.לאחר מכן, הניחו את הבד על העיניים למשך 5-10 דקות.הטמפרטורה הקרה תעזור להפחית את הדלקת והאודם הקשורים לעיניים יבשות.הקפד להשתמש במטלית נקייה בכל פעם שאתה משתמש בתרופה זו.

2.שמן קיק

שמן קיק משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל עיניים יבשות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח כמה טיפות של שמן קיק ועסה אותו בעדינות לעור סביב עיניך.זה יעזור לעורר ייצור דמעות, שיעזרו לחות ולשמן את עיניכם.

טיפ ייחודי:

אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן קיק למטלית נקייה ולהניח אותו על העיניים שלך למשך 10 דקות.זה יעזור להפחית את הדלקת והאודם הקשורים לעיניים יבשות.

3.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולהתייבש עיניים יבשות.פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור סביב עיניך.השאירו אותו למשך 10-20 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.

4.תה קמומיל

תה קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לעיניים יבשות.פשוט קח כמה שקיות תה וצלם אותם במים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן, אפשר לתה להתקרר ולהשרות מטלית נקייה בתה.הניחו את הבד על העיניים למשך 10 דקות כדי לעזור להפחית את הדלקת והאודם הקשורים לעיניים יבשות.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולייבש עיניים יבשות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח כמה טיפות של שמן קוקוס ועסה אותו בעדינות לעור סביב עיניך.זה יעזור לעורר ייצור דמעות, שיעזרו לחות ולשמן את עיניכם.

6.מי ורדים

למים ורדים יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי הקשורים לעיניים יבשות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח כמה טיפות מי ורדים והחל אותו על האזור סביב עיניך.השאירו אותו 10 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.

שימוש בכל אחת משש התרופות הסבתות הללו יכול לעזור להפחית את אי הנוחות והגירוי הקשורים לעיניים יבשות.הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכולם.בעזרת השימוש והטיפול הנכון, תרופות אלה יכולות לעזור לספק הקלה מעיניים יבשות.

3.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית לעיניים יבשות המשמשות במשך מאות שנים.זוהי דרך יעילה להפחית את היובש והגירוי הנגרמים על ידי עיניים יבשות.שמן קיק עשיר בחומצה ריצינולאית, בעלת תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בעיניים.כדי להשתמש בשמן קיק לעיניים יבשות, פשוט החל כמה טיפות של שמן קיק על האזור המושפע פעמיים ביום.אם אתה חווה גירוי כלשהו, הפסק להשתמש מייד.

4.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נוספת לעיניים יבשות המשמשות במשך מאות שנים.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.כדי להשתמש בדבש לעיניים יבשות, פשוט מערבבים כפית דבש עם שתי כפיות מים חמים.החל את התערובת על העיניים שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.כמו בכל תרופה, אם אתה חווה גירוי כלשהו, הפסק את השימוש מייד.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת לעיניים יבשות המשמשות במשך מאות שנים.הוא עשיר בנוגדי חמצוןל- D יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.כדי להשתמש בשמן קוקוס לעיניים יבשות, פשוט מרחו כמה טיפות של שמן קוקוס על האזור הפגוע פעמיים ביום.אם אתה חווה גירוי כלשהו, הפסק להשתמש מייד.

6.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לעיניים יבשות המשמשות במשך מאות שנים.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.כדי להשתמש באלוורה לעיניים יבשות, פשוט החל כמה טיפות של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע פעמיים ביום.אם אתה חווה גירוי כלשהו, הפסק להשתמש מייד.

סיכום

תרופות סבתות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל עיניים יבשות.הוכח כי שישה תרופות משמעותיות יעילות לעיניים יבשות עם שימוש נכון.תרופות אלה כוללות תה קמומיל, שמן קיק, דבש, שמן קוקוס ואלוורה.לכל אחד מהתרופות הללו יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי הקשורים לעיניים יבשות.עם זאת, חשוב להפסיק את השימוש בכל תרופה אם מתרחש גירוי.

שאלות נפוצות

  • מהן כמה תרופות סבתות נפוצות לעיניים יבשות? תרופות סבתות נפוצות לעיניים יבשות כוללות תה קמומיל, שמן קיק, דבש, שמן קוקוס ואלוורה.
  • האם תרופות סבתות יעילות לעיניים יבשות? תרופות סבתות יכולות להיות יעילות לעיניים יבשות בשימוש נכון.חשוב להפסיק את השימוש בכל תרופה אם מתרחש גירוי.

למידע נוסף על סבתות סבתות לעיניים יבשות, בקרו ב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן