דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות סבתות מסורתיות וביתיות לדלקת השן

6 תרופות סבתות מסורתיות וביתיות לדלקת השן

6 התרופות הביתיות של סבתא לדלקת שיניים

דלקת שיניים יכולה להיות כואבת להפליא ומפריעה לחיי היומיום מכיוון שהיא משפיעה על פעילויות בסיסיות כמו אכילה ושתייה.אמנם חשוב לפנות לטיפול רפואי בכל כאב שיניים, אך ישנם כמה תרופות ביתיות מסורתיות שיכולות לספק הקלה מסוימת עד אז.להלן שישה מהתרופות הביתיות של סבתא האהובה עלינו לדלקת שיניים:

1.שטיפת מי מלח

אחד התרופות הפשוטות והיעילות ביותר הוא לשטוף את הפה במי מלח חמים.זה יעזור להפחית את הדלקת בשן ובחניכיים ויכול לספק הקלה מיידית.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, ממיסים 1 כפית מלח לכוס מים חמים ומצליחים אותו סביב הפה שלך למשך מספר דקות.לירוק ולחזור לפי הצורך לאורך היום.

2.שקית תה

תרופה מיושנת נוספת שיכולה לעזור להפחית דלקת בשן היא להשתמש בשקית תה חמה.החומצה הטאנית בתה תסייע להפחתת הדלקת ולספק הקלה.הניחו שקית תה חם על האזור הפגוע בפה במשך 10 עד 15 דקות בכל פעם.

3.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בשן.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם קצת שמן זית.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בפה והשאירו אותה למשך 10 עד 15 דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים אחר כך.

4.בצל

בצל הוא תרופה ביתית נוספת שיכולה לעזור להפחית דלקת בשן.חותכים פרוסת בצל והניחו אותו על האזור הפגוע בפה.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.

5.כורכום

כורכום משמש זה מכבר כתרופה טבעית לדלקת.מערבבים כפית אבקת כורכום עם מעט מים חמים והשתמשו בהם כדי לשטוף את הפה.זה יכול לעזור להפחית דלקת בשן ולספק הקלה מסוימת.

6.שמן ציפורן

שמן ציפורן שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לכאבי כאב שיניים.טבלו כדור כותנה בשמן הציפורן ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.זה יעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מיידית.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לציין כי אין להשתמש בכל אחד מהתרופות הבתים הללו כתחליף לטיפול רפואי.אם הכאב נמשך יותר מכמה ימים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.בנוסף, אם הכאב חמור, חשוב לפנות מייד לטיפול רפואי.

תרופות ביתיות מסורתיות אלה יכולות לעזור לספק הקלה מסוימת מדלקת שיניים בינתיים.הקפידו להשתמש בהם כמופנים ולחפש טיפול רפואי אם הכאב נמשך.

תרופות צמחיות ובית לדלקת שיניים

דלקת שיניים יכולה להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל זיהום, היגיינת דרך הפה לקויה וטראומה.אמנם טיפול שיניים מקצועי מומלץ תמיד לבעיות שיניים חמורות, אך תרופות סבתות מסורתיות ותרופות ביתיות יכולות לספק הקלה מסוימת מהכאב ואי הנוחות הקשורים לדלקת שיניים.

שטיפת מי מלח

מי מלח הם תרופה שנבדקה בזמן לבעיות רבות בבריאות הפה, כולל דלקת בשיניים.זה עוזר להפחית נפיחות ויכול אפילו להרוג חיידקים שעלולים לגרום לזיהומים.לשימוש, ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים ושלטו אותו בפה במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן ציפורן

שמן ציפורן, שמקורו בניצני הפרחים המיובשים של עץ הציפורן, שימש במשך מאות שנים כמשכך כאבים אנטי דלקתי וטבעי.לשימוש, טבלו ספוגית כותנה בשמן ציפורן ומורחים אותו ישירות על השן הפגועה.השאר אותו לכמה דקות ואז שטף את הפה שלך במים חמים.חזור על מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות הומיאופתיות לדלקת שיניים

תרופות הומאופתיות הן סוג של רפואה אלטרנטיביתהכובע משתמש במרכיבים טבעיים לטיפול במגוון מחלות.להלן מספר תרופות הומיאופתיות שיכולות לעזור להפחית את דלקת השן.

קמומיל

קמומיל הוא עשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.זה יכול לשמש להפחתת דלקת ולעזור להפחתת הכאב.לשימוש, תלול כפית פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך מספר דקות.מסננים ונותנים לזה להתקרר.לאחר מכן, השטף את התה בפה מספר דקות לפני יריקה החוצה.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שום

שום הוא חומר אנטיביוטי טבעי ואנטי דלקתי.לשימוש, מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם כפית שמן זית.מרחו את התערובת ישירות על השן הפגועה והשאירו אותה מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים וחזור על כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

דלקת שיניים יכולה להיות כואבת ולא נוחה, אך ישנם כמה תרופות סבתות ובית מסורתיות שיכולות לספק הקלה מסוימת.אלה כוללים שטיפות מי מלח, שמן ציפורן, תה קמומיל ושום.בעוד שטיפול שיניים מקצועי עדיין מומלץ לבעיות שיניים חמורות, תרופות אלה יכולות לספק הקלה מסוימת מהתסמינים של דלקת בשיניים.

שאלות נפוצות

  • באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות הביתיות לדלקת שיניים?
    תדירות השימוש תהיה תלויה בחומרת הסימפטומים.באופן כללי, עדיף לחזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

למידע נוסף על 6 תרופות סבתות ובית מסורתיות לדלקת השן, אנא בקרו ב wikipedia.org ./p>

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן