דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות ביתיות בטוחות לקרקפת מגרדת
daadaddaddaa dddaadddaa ddddddaa dcdadadadadaa deddaddaa

6 תרופות ביתיות בטוחות לקרקפת מגרדת

קרקפת מגרדת היא בעיה נפוצה שחווים אנשים רבים.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל יובש, קשקשים וקרקפת.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שתוכלו לנסות להרגיע את הקרקפת המגרדת שלכם ולשמור על בריא.להלן 6 תרופות ביתיות בטוחות לקרקפת מגרדת שתוכלו לנסות.

שטיפת חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.הוא מכיל תכונות אנטי פטרייתיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הקרקפת.כדי ליצור שטיפת חומץ תפוחים, מערבבים ¼ כוס חומץ תפוחים עם ¾ כוס מים.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולתת לה לשבת כמה דקות לפני שטיפה אותה במים קרים.

אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא מרכיב טבעי שיכול לספק הקלה מקרקפת מגרדת.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הקרקפת ודלקת.כדי להשתמש בג’ל אלוורה, לעסות את הג’ל על הקרקפת שלך ותן לו לשבת 15-20 דקות לפני שטיפתו במים קרים.

טיפ ייחודי ומועיל:

אם אין לך גישה למפעל אלוורה טרי, אתה יכול להשתמש בג’ל אלוורה קנה בחנות במקום זאת.הקפד לחפש מוצר נטול ניחוחות וצבעים נוספים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא מרכיב טבעי שיכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.הוא מכיל תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הקרקפת.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו חוחובה או שמן קוקוס.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולתת לה לשבת כמה דקות לפני שטיפה אותה במים קרים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת לקרקפת מגרדת.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הקרקפת ודלקת.כדי להשתמש בשמן קוקוס, חיממו כמות קטנה של שמן ועסה אותו לקרקפת.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני שטיפה עם מים קרים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.הוא מכיל תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הקרקפת.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים כמה טיפות מיץ לימון עם כוס מים.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולתת לה לשבת כמה דקות לפני שטיפה אותה במים קרים.

OATMEAL


שיבולת שועל היא מרכיב טבעי שיכול לספק הקלה מקרקפת מגרדת.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הקרקפת ודלקת.כדי להשתמש בשיבולת שועל, מערבבים כוס שיבולת שועל עם כוס מים ותנו לו לשבת 10-15 דקות.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולתת לה לשבת כמה דקות לפני שטיפה אותה במים קרים.

עם 6 התרופות הבטוחות הבטוחות הללו לקרקפת מגרדת, אתה יכול בקלות להרגיע את הקרקפת המגרדת שלך ולשמור על בריא.זכרו תמיד לבצע בדיקת טלאים לפני שתנסו אף אחד מהתרופות הללו כדי להבטיח שאין לכם תגובות שליליות.

טיפול בקרקפת מגרדת עם תרופות ביתיות טבעיות

זה יכול להיות קשה להתמודד עם קרקפת מגרדת, אך ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לספק הקלה.תרופות ביתיות אלה בטוחות, קלות לשימוש ואינן דורשות טיול בחנות.להלן 6 תרופות ביתיות בטוחות לקרקפת מגרדת:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע כתרופה טבעית עבור מחלות רבות, וניתן להשתמש בו גם כדי להרגיע קרקפת מגרדת.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים חומץ תפוחים ומים ומרחי את התערובת על הקרקפת שלך.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.חזור על תרופה זו לעתים קרובות ככל שצריך.

2.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במצבי העור.כדי להשתמש באלוורה לקרקפת מגרדת, פשוט מערבבים ג’ל אלוורה עם מים ומורחים אותו על הקרקפת שלך.תן לזה לשבת 15-20 דקות ואז לשטוף אותו במים חמים.אלוורה יכולה לעזור ל- CaLM גירוי ומפחית דלקת.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו חוחובה או שמן קוקוס ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.חזור על תרופה זו לעתים קרובות ככל שצריך.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס

הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, פשוט למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס על קרקפתך ועסה אותו פנימה. השאר אותו למשך 15-20 דקות, ואז שוטף אותו במים חמים.חזור על תרופה זו לעתים קרובות ככל שצריך.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה כפות סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה.החל את העיסה על קרקפתך והשאיר אותה למשך 15-20 דקות, ואז יש לשטוף אותה במים חמים.חזור על תרופה זו לעתים קרובות ככל שצריך.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד וגירוי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים לוז מכשפה עם מים והחל אותו על הקרקפת שלך.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.לוז מכשפה יכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.

שאלות נפוצות על תרופות ביתיות לקרקפת מגרדת

ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות ביתיות אלה לקרקפת מגרדת?

א: עדיף להשתמש בתרופות ביתיות אלה לפי הצורך.אם הקרקפת שלך עדיין מגרדת לאחר השימוש באחד מהתרופות הללו, אתה יכול לחזור על התרופה לעתים קרובות ככל שצריך.

ש: האם תרופות ביתיות אלה בטוחות לכל סוגי העור?

ת: כן, התרופות הביתיות הללו בטוחות לכל סוגי העור.עם זאת, תמיד כדאי לבצע בדיקת תיקון לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי לוודא שאין לך תגובה אלרגית.

6 תרופות ביתיות בטוחות עבור קרקפת מגרדת קלות לשימוש ויכולות לספק הקלה מגירוד וגירוי.בין אם תבחר להשתמש באחד מהתרופות הללו או בכולם, אתה יכול להיות בטוח שהם בטוחים ויעילים.למידע נוסף על קרקפת itchy, wikipedia.org מציע הגדרה מעמיקה.

קרקפת מגרדת יכולה להיות לא נוחה ומעצבנת, אך עם הסעדים הביתיים הנכונים תוכלו למצוא הקלה.6 התרופות הבטוחות הבטוחות הללו קלות לשימוש ויכולות לספק הקלה מתמשכת מגרד וגירוי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן