דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות אפקטיביות של סבתא עם תוצאות מוכחות לריח כפות רגליים רעות
daadaddaddaa ddadaddddddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddb

6 תרופות אפקטיביות של סבתא עם תוצאות מוכחות לריח כפות רגליים רעות

ריח רגלי לא נעים – איך להיפטר ממנו עם הסעדים של סבתא

ריח רגלינו הוא משהו שרבים מאיתנו מודעים אליו ומנסים להסוות עם קרמים ריחניים, אבל לפעמים הריח חזק מכדי לחפות עליו.אם זה המקרה, ייתכן שהגיע הזמן לנסות כמה מהתרופות של סבתא שהוכחו כיעילות בטיפול בריח רגל רע.במאמר זה נדון ב 6 תרופות שונות ששימשו לאורך כל השנים כדי לעזור בריח רגלינו.

מה גורם לריח כף הרגל?

ריח כף הרגל נגרם על ידי מספר גורמים שונים.השכיח ביותר הוא שילוב של חיידקים וזיעה.כאשר כפות הרגליים מזיעות, החיידקים על העור יכולים לפרק את הזיעה ולשחרר ריח רע.גורמים אחרים שיכולים לתרום לריח כפות הרגליים כוללים חבישת זוג נעליים מספר ימים ברציפות, לא לשטוף את הרגליים באופן קבוע, ולנעול נעליים הדוקות מדי.

הסעדים של סבתא לריח רגלי רע

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דאודורייזר טבעי שיכול לעזור להפחית את הריח הנגרם על ידי חיידקים וזיעה.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף סודה לשתייה עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע ונתן לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל ריח רגל רע.כדי להשתמש בו, פשוט משרים את כפות הרגליים בפתרון של חומץ חלק אחד ושני חלקים מים למשך 15-20 דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן אתרי כמו שמן עץ התה לפיתרון לתועלת נוספת.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הריח הנגרם על ידי חיידקים וזיעה.כדי להשתמש בו, פשוט הוסיפו כמה טיפות שמן עץ התה לכוס מים חמים והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15-20 דקות.

4.תערובות שמן אתרי

תערובות שמן אתרים הן דרך נהדרת להפחית ריח רגלי רע.אתה יכול להכין תערובת משלך באמצעות שילוב של שמנים אתרים כמו שמן עץ התה, שמן לבנדר ושמן מנטה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות של כל שמן לכוס מים חמים ולהשריג את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15-20 דקות.

5.אבקת טלק

אבקת טלק היא דרך נהדרת לספוג עודף לחות ויכולה לעזור להפחית את הריח הנגרם על ידי חיידקים וזיעה.פשוט מפזרים קצת אבקת טלק על הרגליים לפני שתלבשו את הנעליים והגרביים.זה יעזור לשמור על כפות הרגליים יבשות ולהפחית את הריח.

6.קורנפלור

קורנפלור הוא דאודורייזר טבעי שיכול לעזור להפחית את הריח הנגרם על ידי חיידקים וזיעה.כדי להשתמש בו, פשוט מפזרים קצת קורנפלור על הרגליים לפני שתלבשו את הגרביים והנעליים.זה יעזור להפחית את הריח ולשמור על כפות הרגליים יבשות.

טיפ ייחודי

כדי לעזור לשמור על כפות הרגליים מריחות טרי, נסה להשרות את כפות הרגליים בתמיסה של חומץ חלק אחד ושני חלקים מים למשך 15-20 דקות.זה יעזור להפחית את הריח וגם יעזור לשמור על כפות הרגליים יבשות.

כפי שאתה יכול לראות, ישנם מגוון של תרופות ששימשו לאורך כל השנים כדי לעזור בריח רגל רע.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות לעבוד טוב יותר מאחרים, חשוב למצוא את מה שהכי מתאים לך ולהיצמד אליו.עם התרופה הנכונה וקצת מאמץ, אתה יכול לקבל רגליים עם ריח טריות תוך זמן קצר.

תרופות טבעיות לריח רגל רע

ריח כפות רגליים רע יכול להיות מביך ולא נוח.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות וטיפולים טבעיים שיכולים להפחית ביעילות את ריח הרגליים.מסודה לשתייה לחומץ, ישנם מרכיבים רבים ושונים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת ריח הרגליים.להלן כמה מהתרופות היעילות ביותר של סבתא לריח כפות רגליים רע.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הטובות ביותר לריח רגל רע.האופי החומצי של החומץ מסייע באיזון רמות החומציות על העור, מה שיכול להפחית את צמיחתם של חיידקים ופטריות.זה יכול גם לעזור להפחית כל דלקת הנגרמת על ידי החיידקים או הפטריות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לריח כף הרגל, פשוט ערבבו חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים וספגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 דקות.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא עוד תרופה נהדרת לריח רגלי רע.סודה לשתייה היא דאודורייזר טבעי המסייע בנטרול ריח הריח הרע.כדי להשתמש בסודה לשתייה, פשוט מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בקערה של מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה נהדרת לריח רגל רע.האופי החומצי של מיץ לימון עוזר להילחם בחיידקים ובפטריות הגורמות לריח ברגליים.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים מיץ לימון חלק אחד עם שני חלקים מים חמים והספגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 דקות.

קורנפלור

קורנפלור הוא עוד תרופה נהדרת לריח רגל רע.קורנפלור עוזר לספוג את הלחות הגורמת לריח כף הרגל.כדי להשתמש בקורנפלור, מפזרים כמה על הרגליים והשאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נהדרת לריח רגל רע.שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטיבקטריאלי טבעי, המסייע להילחם בחיידקים ובפטריות הגורמות לריח רגל רע.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם שני חלקים מים חמים והשרגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 דקות.

חומץ

חומץ הוא עוד תרופה נהדרת לריח רגלי רע.חומץ מסייע בהפחתת צמיחתם של חיידקים ופטריות, שיכולים להפחית את ריח הריח הרגל הרע.כדי להשתמש בחומץ, מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים חמים והספגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 דקות.

שאלות נפוצות

האם יש תופעות לוואי של שימוש בתרופות אלה?

מרבית הסעדים הללו טבעיים ואינם גורמים לתופעות לוואי.עם זאת, אם יש לך עור רגיש, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?

עדיף להשתמש בתרופות אלה כמה פעמים בשבוע כדי לעזור לשמור על כפות הרגליים ללא ריח.עם זאת, אם אתה סובל מריח כפות רגליים כרוניות, יתכן שתצטרך להשתמש בתרופות לעתים קרובות יותר.

ריח כפות רגליים רע יכול להיות בעיה מביכה ולא נוחה, אך עם התרופות הטבעיות הנכונות, אתה יכול להפחית את הריח ולשמור על כפות הרגליים ללא ריח.החל מחומץ תפוחים לסודה לשתייה, ישנם תרופות רבות ושונות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת ריח כף הרגל.על ידי ביצוע הצעדים הפשוטים הללו ושימוש בתרופות של סבתא אלה, אתה יכול להפחית ביעילות את הריח של ריח כפות רגליים רעות ולשמור על כפות הרגליים מריחות טרי.

בנוסף לתרופות אלה, חשוב לתרגל היגיינה טובה וללבוש גרביים ונעליים נקיים כדי לשמור על כפות הרגליים ללא ריח.יתר על כן, חשוב גם לצרוך תזונה מאוזנת ולשתות שפע נוזלים שיעזרו לשטוף רעלים מגופכם ולהשאיר את כפות הרגליים מריחות טרי.על ידי ביצוע טיפים אלה ושימוש בסעדים לעיל, אתה יכול להפחית ביעילות את ריח הרגל הרע ולשמור על כפות הרגליים מריחות טרי.

למידע נוסף על הסעדים השונים לריח רגלי רע, תוכלו לבקר ב wikipedia.org למידע נוסף על הגורמים והטיפולים של ריח כף רגל רע.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן