דף הבית » תרופות סבתא » 6 סעדים של סבתא בטוחה ומהירה להנהיה נגד נמלים
dadadddd dadc daddaad ddddd ddedddad dcddaddd dadd

6 סעדים של סבתא בטוחה ומהירה להנהיה נגד נמלים

הסעדים של סבתא להיפטר מהנמלים במהירות ובבטיחות

זה הזמן הזה בשנה בה נמלים מתחילות לפלוש לבתים שלנו.מנמלים שחורות קטנטנות לנמלים אדומות גדולות, הפריטים המציקים הללו יכולים להוות מטרד אמיתי.אבל אל תדאג, יש כמה תרופות מנוסות ואמיתיות שהסבתות שלנו נהגו להיפטר מהנמלים במהירות ובבטיחות.במאמר זה נחקור כמה מהדרכים הטובות ביותר להרחיק נמלים מהבית מבלי להשתמש בכימיקלים קשים או בשירותי הדברה יקרים.

מה מושך נמלים?

לפני שנכנס לתרופות, חשוב להבין מדוע נמלים נמשכות לביתך מלכתחילה.נמלים בדרך כלל נכנסות לבית בחיפוש אחר אוכל, מים ומקלט.מקורות האוכל האהובים עליהם כוללים אוכל מתוק ושומני, כולל ממתקים, סירופ ושומן.הם גם נובעים לעבר מקומות לחים וחשוכים, כמו מרסמים וחללי זחילה.

הסעדים של סבתא

עכשיו כשאתה יודע מה מושך נמלים, הנה כמה תרופות קלות ויעילות שייתכן שסבתא שלך נהגה להיפטר מהנמלים במהירות ובבטיחות:

 • בורקס וסוכר: שלב חלקים שווים של בורקס וסוכר והורץ אותו סביב היקף הבית שלך.הסוכר ימשוך את הנמלים, והבורקס יהרוג אותם.
 • פלפל קאיין: מפזרים את פלפל קאיין סביב קצוות ביתכם.הנמלים לא יוכלו לעמוד בתבלין ויברחו.
 • חומץ: מלאו בקבוק ריסוס בחומץ לא מדולל וריססו אותו סביב נקודות הכניסה בביתכם.הריח החזק ידחה את הנמלים.
 • מיץ לימון: מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים ומרססו אותו סביב נקודות הכניסה בביתכם.הריח החומצי של מיץ הלימון ידוף את הנמלים.
 • שטחי קפה: מפזרים שטחי קפה במקומות בהם אתם רואים נמלים.הריח החזק של הקפה ידוף את הנמלים.
 • אדמה דיאטומית: מפזרים אדמה דיאטומית באזורים שבהם ראיתם נמלים.אבקה טבעית זו תהרוג את הנמלים במגע.

טיפים למניעה

לאחר שנפטרת מהנמלים, חשוב לנקוט צעדים כדי למנוע מהם לחזור.להלן כמה טיפים מועילים:

 • שמור על נקיית הבית שלך: הקפד לנקות פירורים או נשפכים שעשויים למשוך נמלים.
 • חותם סדקים ונקיקים: השתמש באיטום Caulk או בקצף כדי לאטום כל סדקים או נקיקים שעשויים לתת לנמלים גישה לביתך.
 • אחסן אוכל כראוי: הקפד לאחסן את כל המזון במכולות אטומות כדי להרחיק את הנמלים.
 • שמור על החצר שלך נקייה: חתוך בחזרה את כל הצמחים או השיחים שעשויים להיות ליד הבית שלך ושמור על החצר שלך ללא פסולת.
 • טיפ ייחודי: הניחו כמה כדורי כותנה ספוגים בשמן אתרי מנטה סביב הבית שלכם.ריח המנטה ידוף את הנמלים.

על ידי ביצוע העצות שלמעלה ושימוש בסעדים שהוזכרו, אתה יכול להיפטר במהירות ובבטיחות של נמלים בביתך ללא שימוש בכימיקלים קשים או בשירותי הדברה יקרים.אז קדימה ותן לנסות את הסעדים של סבתא שלך ולראות את ההבדל שהוא עושה.

התרופה של סבתא מספר 1: מים רותחים

מים רותחים הם אחד הסעדים הפופולריים ביותר של סבתא להיפטר מהנמלים.זוהי תרופה בטוחה ומהירה להקדמה.ניתן לשפוך מים רותחים ישירות על הנמלים, להציף אותם מהחורים שלהם ולהרוג אותם מייד.חשוב לוודא שהמים הרותחים נשפכים ישירות על הנמלים ולא על משטחים אחרים, מכיוון שהדבר עלול לגרום נזק נוסף.כדי להבטיח כי המים הרותחים מחולקים במדויק, עדיף להשתמש בסיר או בתבנית עם זרבובית ארוכה או פחית השקיה.

התרופה של סבתא מס ‘2: חומצה בורית

חומצה בורית היא תרופה נוספת של סבתא פופולרית להיפטר מהנמלים.זוהי תרופה בטוחה ומהירה להקדמה.חומצה בורית פועלת על ידי התייבשות הנמלים, מכיוון שמדובר באבקה סופגת המשמשת כרעל קיבה לנמלים.ניתן לפזר אותו באזורים שבהם הנמלים הם יחסי ציבוראו ישירות על הנמלים עצמן.חשוב להבטיח כי החומצה הבורית לא תשאף או נבלעת על ידי בני אדם או חיות מחמד, מכיוון שהיא עלולה לגרום לגירוי או להרעלה.

שימוש בחומצה בורית

להשתמש בחומצה בורית כתרופה נגד נמלים, עדיף לערבב אותה עם אוכל מתוק כמו דבש או סירופ.זה ימשוך את הנמלים והם יהיו בעלי סיכוי גבוה יותר להבלע את החומצה הבורית.לאחר שהנמלים נטלו את החומצה הבורית, הן ימותו תוך מספר שעות.חשוב לציין כי יש להשתמש בחומצה בורית במשורה, מכיוון שהיא עלולה להזיק לבעלי חיים אחרים אם נבלעים בכמויות גדולות.

התרופה של סבתא מספר 3: קאיין פלפל

קאיין פלפל היא תרופה נוספת של סבתא פופולרית להיפטר מהנמלים.קאיין פלפל פועל על ידי הרגיז מערכות העיכול של הנמלים, וגורם להם לעזוב את האזור.כדי להשתמש בפלפל קאיין כתרופה נגד נמלים, ניתן לפזר אותו ישירות על הנמלים או באזורים שבהם הנמלים קיימות.חשוב להבטיח כי פלפל קאיין לא יישאף או נבלע על ידי בני אדם או חיות מחמד, מכיוון שהוא יכול לגרום לגירוי או להרעלה.

שימוש בפלפל קאיין

כדי להבטיח שפלפל קאיין יעיל כנגד הנמלים, עדיף לערבב אותו עם אוכל מתוק כמו דבש או סירופ.זה ימשוך את הנמלים והם יהיו בעלי סיכוי גבוה יותר להבלע את פלפל קאיין.לאחר שהנמלים נטלו את פלפל קאיין, הן יוחזרו מהאזור.חשוב לציין כי יש להשתמש בפלפל קאיין במשורה, מכיוון שהוא יכול להזיק לבעלי חיים אחרים אם נבלעים בכמויות גדולות.

התרופה של סבתא מס ‘4: חומץ

חומץ הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית להיפטר מהנמלים.חומץ עובד על ידי הרתעת הנמלים מכניסה לאזור.כדי להשתמש בחומץ כתרופה נגד נמלים, ניתן לרסס אותו ישירות על הנמלים או באזורים שבהם הנמלים קיימות.החומץ ישמש כמחסום, וירתיע את הנמלים מכניסה לאזור.חשוב להבטיח כי החומץ לא יישאף או נבלע על ידי בני אדם או חיות מחמד, מכיוון שהוא יכול לגרום לגירוי או להרעלה.

Remedy של סבתא מספר 5: מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית להיפטר מהנמלים.מיץ לימון עובד על ידי הרתעת הנמלים מכניסה לאזור.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה כנגד נמלים, ניתן לרסס אותו ישירות על הנמלים או באזורים שבהם הנמלים קיימות.מיץ הלימון ישמש כמחסום, וירתיע את הנמלים מכניסה לאזור.חשוב להבטיח שמיץ הלימון לא יישאף או נבלע על ידי בני אדם או חיות מחמד, מכיוון שהוא יכול לגרום לגירוי או להרעלה.

הרמדי של סבתא מס ‘6: קפה גרדס

קפה גראנדס היא תרופה נוספת של סבתא פופולרית להיפטר מהנמלים.קפה פועלים פועלים על ידי הרתעת הנמלים מכניסה לאזור.כדי להשתמש בשטח קפה כתרופה נגד נמלים, ניתן לפזר אותו ישירות על הנמלים או באזורים שבהם הנמלים קיימות.קרקע הקפה ישמשו כמחסום, וירתיעו את הנמלים מכניסה לאזור.חשוב להבטיח כי שטחי הקפה לא יישאפו או נבלעים על ידי בני אדם או חיות מחמד, מכיוון שהוא יכול לגרום לגירוי או להרעלה. </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן