דף הבית » תרופות סבתא » 6 הסעדים של סבתא שימושית ובריאה לפצעי עור
ddadadddd dadc daddaad daddeddaddaa dddaddd dcdadadad dad

6 הסעדים של סבתא שימושית ובריאה לפצעי עור

הסעדים של סבתא לפצעי עור

הטיפול בפצעי עור הוא חלק חשוב מבריאותנו ורווחתנו.הסעדים של סבתא לפצעי עור הועברו לאורך דורות והם עדיין משמשים כיום.ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה לטיפול במגוון מצבי עור, כולל חתכים, שריטות וכוויות.להלן שישה מהתרופות השימושיות והבריאות ביותר שסבתותינו נהגו לעזור לעור שלנו להחלים.

אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית לפצעי עור.יש לו תכונות טבעיות אנטיבקטריאליות, אנטי דלקתיות וריפוי.זה עוזר להפחתת אדמומיות ודלקת, ומקדם ריפוי.ניתן ליישם אלוורה ישירות על הפצע, או שניתן להשתמש בג’ל העשוי מהצמח.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים כדי לעזור לרפא פצעים.זה עוזר להפחתת אדמומיות ודלקת, כמו גם למנוע זיהום.ניתן ליישם דבש ישירות על הפצע או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו קינמון וכורכום כדי לעזור בטיפול בפצע.

טיפ ייחודי:

נסה להוסיף קצת דבש לדחיסה חמה ולמרוח אותו ישירות על הפצע.הדחיסה החמה תעזור להרגיע את הפצע והדבש יסייע בהגנה מפני זיהום ולקדם ריפוי.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בפצעי עור.יש לו תכונות חיטוי, אנטי דלקתיות וריפוי המסייעות להפחתת אדמומיות ודלקת, כמו גם למנוע זיהום.ניתן ליישם שמן לבנדר ישירות על הפצע, או שניתן להוסיף כמה טיפות לדחיסה חמה ולהחיל על הפצע.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ואנטיספטי שניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בפצעי עור.ניתן ליישם אותו ישירות על הפצע, או ניתן להשתמש במשחה העשויה מאבקת כורכום ומים.משחת כורכום מסייעת להפחתת דלקת ואדמומיות, וגם מסייעת במניעת זיהום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור לרפא פצעי עור.יש לו תכונות טבעיות אנטיבקטריאליות, אנטי דלקתיות וריפוי המסייעות להפחתת אדמומיות ודלקת.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על הפצע או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו דבש כדי לעזור בטיפול בפצע.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים כדי לעזור לרפא פצעים.זה עוזר להפחתת אדמומיות ודלקת, כמו גם למנוע זיהום.ניתן ליישם שמן עץ התה ישירות על הפצע או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו שמן לבנדר כדי לעזור בטיפול בפצע.

שש הסעדים הללו הם דרכים שימושיות ובריאות לטיפול בפצעי עור.על ידי שימוש במרכיבים טבעיים, אנו יכולים להימנע משימוש בכימיקלים קשים על עורנו.זכור להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכולם.

ריפוי פצעי עור עם הסעדים של סבתא

סבתות סיפקו עצות וסעדים מועילים במשך דורות.גם כיום ניתן להשתמש בחלק מהתרופות הללו כדי לעזור לרפא פצעי עור.במאמר זה נחקור 6 תרופות שימושיות ובריאות כי סבתא שלך אולי המליצה לריפוי פצעי עור.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וצמיחת חיידקים.כדי להשתמש בדבש כתרופה לפצעי עור, פשוט החל שכבה דקה של דבש ישירות על הפצע.השאירו את הדבש לכמה שעות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה לפי הצורך עד שהפצע נרפא.

היתרונות של דבש

 • דבש הוא חיטוי טבעי
 • טבעי

 • זה עוזר להפחית דלקת וצמיחת חיידקים
 • זה יכול להאיץ את תהליך הריפוי

כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נוספת שאולי סבתא שלך המליצה לריפוי פצעי עור.הכורכום מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וצמיחת חיידקים.להשתמש tהתרופה שלו, מערבבת 1 כפית אבקת כורכום עם כף דבש ומורחת את התערובת ישירות על הפצע.השאירו את התערובת למשך 15 דקות ושטפו במים חמים.חזור על תהליך זה לפי הצורך עד שהפצע נרפא.

היתרונות של כורכום

 • יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות
 • זה עוזר להפחית דלקת וצמיחת חיידקים
 • זה יכול להאיץ את תהליך הריפוי

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית כי סבתא שלך אולי המליצה לריפוי פצעי עור.אלוורה מכילה תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וצמיחת חיידקים.כדי להשתמש בתרופה זו, החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה ישירות על הפצע.השאירו את הג’ל לכמה שעות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה לפי הצורך עד שהפצע נרפא.

היתרונות של אלוורה

 • יש לו תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות
 • זה עוזר להפחית דלקת וצמיחת חיידקים
 • זה יכול להאיץ את תהליך הריפוי

שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת שאולי סבתא שלך המליצה לריפוי פצעי עור.שום מכיל תכונות אנטי-חיטוי, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת וצמיחת החיידקים.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים כמה שיני שום ומורחים את השום פירה ישירות על הפצע.השאירו את הפית על השום למשך מספר שעות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה לפי הצורך עד שהפצע נרפא.

היתרונות של שום

 • יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות
 • זה עוזר להפחית דלקת וצמיחת חיידקים
 • זה יכול להאיץ את תהליך הריפוי

שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שאולי סבתא שלך המליצה לריפוי פצעי עור.שמן קוקוס מכיל תכונות אנטי-פטריות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת וצמיחת החיידקים.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על הפצע.השאירו את השמן לכמה שעות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה לפי הצורך עד שהפצע נרפא.

היתרונות של שמן קוקוס

 • יש לו תכונות אנטי-פטרייתיות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות
 • זה עוזר להפחית דלקת וצמיחת חיידקים
 • זה יכול להאיץ את תהליך הריפוי

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת לכך שסבתא שלך אולי המליצה לריפוי פצעי עור.שמן עץ התה מכיל אנטי-פטרייתי, אנטי-מיקרוביאלי ואנטי דלקתי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן