דף הבית » תרופות סבתא » 6 הסעדים של סבתא מבוססים על מרכיבים טבעיים והם מצוינים להפחתת חום לילדים
ddadadddd dadc daddaad dedddadaddd dadc dedadbddddd dddad

6 הסעדים של סבתא מבוססים על מרכיבים טבעיים והם מצוינים להפחתת חום לילדים

6 הסעדים של סבתא להפחתת חום אצל ילדים

כהורים, טבעי לדאוג לבריאות ילדינו כאשר הם חולים.טמפרטורות גבוהות, או חום, יכולות להיות במיוחד לגבי.למרבה המזל, תרופות של סבתות רבות עמדו במבחן הזמן והם עדיין משמשים כיום להפחתת חום ביעילות אצל ילדים.להלן שישה מהתרופות הטבעיות הפופולריות והיעילות ביותר.

1.אמבטיות ספוג מגניבות

אמבטיות ספוג הן תרופה מנוסה ואמינו להפחתת חום אצל ילדים.לשם כך, מלאו קערה רדודה או כיור במים פושרים.הוסף למים כמה טיפות של שמן לבנדר אם תרצה.משרים מטלית כביסה במים, סובבים אותו ואז החל אותו על גופו של ילדך.המשך בתהליך זה עד שטמפרטורת גופם התקררה.

2.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית המסייעת להוריד את הטמפרטורות.הוא ארוז באלקטרוליטים המסייעים בוויסות טמפרטורת הגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תן לילדך כוס מי קוקוס לשתייה.

טיפ: מי קוקוס יכולים לשמש גם להכנת ארטיקים לילדים שלא אוהבים לשתות אותם.

3.תה מנטה

תה מנטה הוא התרופה של סבתא נוספת להפחתת חום.לא רק שזה עוזר להוריד את הטמפרטורות, הוא גם מרגיע כאבים וכאבים.להכנת התה, עלי מנטה תלולים במים חמים למשך כעשר דקות.תן לילדך את התה לשתות.

4.עוף שום

שום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את החום.להכנת עוף שום, טחון כמה שיני שום והניח אותם בחתיכת בד גבינה.קשרו את קצות הבד יחד ואז הניחו אותו על מצחו של ילדכם.השאר אותו לכמה דקות ואז הסר אותו.

5.Poultice Onion

עופות בצל הם תרופה פופולרית נוספת להפחתת חום.כדי להכין אחד כזה, חתוך בצל לשניים והניח אותו בפיסת בד גבינה.קשרו את קצות הבד יחד ואז הניחו אותו על מצחו של ילדכם.השאר אותו לכמה דקות ואז הסר אותו.

6.תה ג’ינג’ר ודבש

תה ג’ינג’ר ודבש הוא תרופה טעימה ויעילה להפחתת חום.כדי לעשות זאת, שורש ג’ינג’ר תלול במים חמים למשך כעשר דקות.הוסף כפית דבש ותן לילדך את התה לשתות.

ששת הסעדים של סבתא אלה מבוססים על מרכיבים טבעיים והם מצוינים להפחתת חום אצל ילדים.בשימוש כראוי, הם יכולים לעזור להפחית במהירות את הטמפרטורות ולספק הקלה מכאבים וכאבים.

הפחתת חום אצל ילדים עם התרופות של סבתא

סבתות בכל מקום משתמשות בתרופות טבעיות כדי לרפא את משפחותיהן במשך מאות שנים.מהצטננות לחום, התרופות הטבעיות הללו הן דרך פשוטה ויעילה להפחתת חום אצל ילדים.להלן שישה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא להפחתת חום אצל ילדים.

מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית מצוינת להפחתת חום אצל ילדים.הוא עשיר באלקטרוליטים ועוזר לחדש את המינרלים האבודים.כאשר ניתן לילד עם חום, זה יכול לעזור להפחית את הטמפרטורה ולקדם הידרציה.

כמון וכוסברה כוסברה

משחת כמון וכוסברה היא תרופה עתיקה להפחתת חום אצל ילדים.כדי להכין את העיסה, טוחנים יחד כפית אחת מכל אחד משני התבלינים.מערבבים עם מספיק מים כדי ליצור משחה ואז למרוח על המצח.זה עוזר להפחית את החום ולקדם תחושת קירור.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה פופולרית להפחתת חום אצל ילדים.כדי לעשות זאת, מערבבים בצל אחד בבלנדר עם מעט מים.החל את המיץ על המצח ועל גב הצוואר, והוא יעזור להפחית את החום ולקרר את הגוף.

עלי בזיליקום קדושים

עלי בזיליקום קדושים הם תרופה טבעית נהדרת להפחתת חום אצל ילדים.מרתיחים שתי כפיות עלי בזיליקום קדושים בכוס מים אחת.ברגע שהמים התקררו, תן אותם לילד לשתות.זה יעזור להפחית את הטמפרטורה וגם לקדם הידרציה.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה נהדרת להפחתת חום אצל ילדים.טוחנים כפית אחת של הזרעים ומערבבים עם מספיק מים להכנת משחה.החל את העיסה על המצח וזה יעזור להפחית את החום ולקרר את הגוף.

חלב קוקוס

חלב קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת להפחתת חום אצל ילדים.מערבבים קוקוס אחד בבלנדר עם מעט מים.תן את החלב לילד לשתות, וזה יעזור להפחית את הטמפרטורה וגם לקדם הידרציה.

מסקנה

הסעדים של סבתא הם דרך בטוחה ויעילה להפחתת חום אצל ילדים.קל למצוא את החומרים הטבעיים הללו וניתן ליישם אותם במהירות ובקלות כדי להפחית חום אצל ילדים.ממי קוקוס ועד זרעי חילבה, תרופות טבעיות אלה יכולות לספק הקלה לילדים הסובלים מחום.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות להפחתת חום אצל ילדים?

כמה תרופות טבעיות להפחתת חום אצל ילדים כוללים מי קוקוס, כמון ומסיזת כוסברה, מיץ בצל, עלי בזיליקום קדושים, זרעי חילבה וחלב קוקוס.

האם הסעדים של סבתא בטוחים לילדים?

כן, הסעדים של סבתא בטוחים לילדים.הם מרכיבים טבעיים ששימשו במשך מאות שנים להפחתת חום אצל ילדים.כמו תמיד, הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בסעדים ביתיים כלשהם.

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת להפחית חום בקרב ילדים, והם מבוססים על מרכיבים טבעיים ששימשו במשך מאות שנים.ממי קוקוס ועד זרעי חילבה, תרופות אלה בטוחות ויעילות להפחתת חום אצל ילדים. התרופות של סבתא הם דרך פשוטה ויעילה להפחתת חום אצל ילדים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן