דף הבית » תרופות סבתא » 6 הסעדים של סבתא הגדולה המועברים במשפחה לאלרגיה לעין
ddadadddd dadc daddaad dddddcd ddeddaddaddd ddedadadd

6 הסעדים של סבתא הגדולה המועברים במשפחה לאלרגיה לעין

6 התרופות של סבתא הגדולה לאלרגיות עיניים

כפי שנאמר, “הסבתות יודעות הכי טוב”.זה נכון במיוחד כשמדובר בסעדים לאלרגיות עיניים.אמנם טכנולוגיה ורפואה עברו דרך ארוכה, אך עדיין כדאי להסתכל על חוכמת אבותינו, שהשתמשו בשיטות מסורתיות לטיפול ולמנוע מחלות נפוצות.להלן שש תרופות של סבתא גדולה לאלרגיות עיניים.

דחיסת עיניים

דחיסה היא דרך נהדרת להפחית דלקת ונפיחות בעיניים.כדי להפוך דחיסה, יש להשרות מטלית נקייה ורך במים חמים, ואז להכות את העודף.מרחו את הבד על העיניים העצומות למשך 15-20 דקות, ואז הסירו וחוזרים על עצמם בבד טרי.ניתן לחזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

טיפ:

הקפידו להשתמש בבדים נקיים, מכובסים טריים, ולעולם לא להשתמש באותו בד יותר מפעם אחת.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מרגיעה לאלרגיות עיניים.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ונותנים לו להתקרר מעט לפני שמריחים אותו על העיניים במטלית נקייה.אתה יכול גם לשתות את התה לתוספת הקלה.

עיניים

Eyebright הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות עיניים.להכנת תה עין, תלול כפית אחת של עיניים מיובשות בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ונותנים לו להתקרר מעט לפני השימוש בו כדי לשטוף את העיניים.ניתן לעשות זאת עד ארבע פעמים ביום.

דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות בעיניים.להכנת דחיסת דבש, מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים.משרים מטלית נקייה בתמיסה וסובבים את העודף.מרחו את הבד על העיניים למשך 10 דקות, ואז הסירו וחוזרים על עצמם בבד טרי.

שמן קיק

שמן קיק משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אלרגיות לעיניים.להכנת דחיסת שמן קיק, מערבבים כפית אחת של שמן קיק עם כוס מים חמים.משרים מטלית נקייה בתמיסה וסובבים את העודף.מרחו את הבד על העיניים למשך 10 דקות, ואז הסירו וחוזרים על עצמם בבד טרי.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לאלרגיות עיניים.להכנת דחיסת חומץ תפוחים, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים מטלית נקייה בתמיסה וסובבים את העודף.מרחו את הבד על העיניים למשך 10 דקות, ואז הסירו וחוזרים על עצמם בבד טרי.

טיפ ייחודי:

לקבלת הקלה נוספת, נסה להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר או קמומיל לכל אחד מהדחוסים לעיל.

שש הסעדים של סבתא הגדולה הללו הם דרך נהדרת לטפל ולמנוע אלרגיות לעיניים באופן טבעי.עם זאת, עדיף תמיד להתייעץ עם רופא לפני שתנסה כל תרופה ביתית.

4.דבש טבעי לאלרגיות עיניים

דבש טבעי שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות בגלל תכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי-דלקתיות החזקות.זה עשוי גם לספק הקלה באלרגיות עיניים, מכיוון שנמצא כי הוא מפחית דלקת וגירוי שנגרם על ידי אלרגנים.כדי להשתמש בדבש לטיפול באלרגיות העיניים שלך, פשוט מרחי שכבה דקה של דבש טהור וגולמי על העפעפיים הסגורים שלך ותן לו לשבת 10-15 דקות.לאחר מכן, יש לשטוף את העיניים במים קרירים.יש להשתמש בתרופה זו 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

היתרונות של דבש טבעי

  • מסייע בהפחתת דלקת וגירוי הנגרמים על ידי אלרגנים
  • תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות
  • תרופה בטוחה וטבעית

5.שורש ליקריץ לאלרגיות עיניים

שורש שורש שורש הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות חזקות וניתן להשתמש בה להפחתת אלרגיות לעין ואת הדלקת והאודם הנלווים.כדי להשתמש בשורש ליקריץ לאלרגיות לעיניים, פשוט ערבבו 1 כפית של רו -ליקריץ אבקתt עם כף דבש טהור.מרחו את התערובת ישירות לעפעפיים הסגורים שלכם ונותנים לה לשבת 15-20 דקות.לאחר מכן, יש לשטוף את העיניים במים קרירים.יש להשתמש בתרופה זו 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

היתרונות של שורש ליקריץ

  • תכונות אנטי דלקתיות חזקות
  • מקטין את אלרגיות העיניים ואת הדלקת ואדמומיות הנלווים אליו
  • תרופה בטוחה וטבעית

6.קומפרס קר לאלרגיות עיניים

קומפרס קרים שימשו במשך מאות שנים להפחתת דלקת וגירוי הנגרמים כתוצאה מאלרגיות.במקרה של אלרגיות לעיניים, קומפרסים קרים יכולים לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות.כדי להשתמש בקומפרס קר לאלרגיות לעיניים, פשוט להשרות מטלית נקייה במים קרים והסתובבו.הניחו את הבד מעל העפעפיים הסגורים שלכם ותנו לו לשבת 10-15 דקות.לאחר מכן, הסר את הבד ושטוף את העיניים במים קרירים.יש להשתמש בתרופה זו 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

היתרונות של קומפרס קר

  • מפחית אדמומיות ונפיחות הנגרמת על ידי אלרגיות לעיניים
  • תרופה בטוחה וטבעית
  • קל לעשות בבית

6 הסעדים של סבתא הגדולה המועברים במשפחה לאלרגיה לעין הם כולם טבעיים, בטוחים וקלים לביצוע בבית.הם יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעין, כמו דלקת, אדמומיות ונפיחות.עם זאת, עדיין עדיף להתייעץ עם הרופא שלך או אלרגיסט לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות: האם התרופות הללו מתאימות לכולם?

לא, ייתכן שתרופות אלה אינן מתאימות לכולם.עדיף להתייעץ עם הרופא שלך או אלרגיסט לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

לסיכום, 6 הסעדים של סבתא הגדולה המועברים במשפחה לאלרגיה לעין יכולים לספק הקלה לאלרגיות עיניים.תרופות טבעיות אלה בטוחות, קלות לביצוע בבית ויכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעין, כמו דלקת, אדמומיות ונפיחות.עם זאת, חשוב לזכור להתייעץ עם הרופא שלך או אלרגיסט לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו. wikipedia.org מספק מידע נוסף על אלרגיות עיניים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן