דף הבית » תרופות סבתא » 5 תרופות סבתות מיוחדות ויעילות לעקב של Spur
daadaddaddaa daddaaddaa deddddddaa dddaddcddaa dcdadad dadc spur

5 תרופות סבתות מיוחדות ויעילות לעקב של Spur

סבתא יודעת הכי טוב: 5 תרופות סבתות מיוחדות ויעילות עבור Heel Heel

עקב שלוחה, הידוע גם בשם Plantar Fasciitis, הוא הפרעת כף רגל שכיחה וכואבת.זה נגרם כאשר הרצועה הפאנטית הפלנטרית העוברת בתחתית כף הרגל נמתחת ומודלקת יתר על המידה.לעתים קרובות זה גורם לכאב קשה בעקב ובקשת כף הרגל.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא שניתן להשתמש בהן כדי להקל ביעילות את הכאב ואי הנוחות הקשורים לעקב של Spur.

מרבית הסעדים של סבתא הם טבעיים ופשוטים לשימוש.הם לא יקרים ולעתים קרובות מספקים הקלה רבה.להלן חמש תרופות של סבתא מיוחדות ויעילות בהן תוכלו להשתמש בכדי להקל על כאבי העקב של השלוחה.

חבילת קרח

אחת הדרכים היעילות ביותר לטיפול בכאבי עקב שלוחה היא להשתמש בחבילת קרח.חבילת קרח יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הכאב.כדי להשתמש בחבילת קרח, עטפו כמה קוביות קרח במגבת והניחו אותם על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.הקפד להסיר את חבילת הקרח כאשר האזור הופך לקהות.

כרית

דרך יעילה נוספת להקל על אי הנוחות של העקב של Spur היא לרפד את האזור המושפע.הניחו כרית או כרית קצף מתחת לעקב כשאתם עומדים או הולכים.זה יעזור להפחית את הלחץ על העקב ולספק הקלה מסוימת.אתה יכול גם להשתמש בתוספת נעליים מיוחדת או אורתוטית כדי לרפד את העקב והקשת של כף הרגל.

טיפ ייחודי ומועיל

אם הכאב נמשך, נסה לנעול זוג נעליים עם תמיכה קשת טובה וסוליה גמישה.זה יעזור להפחית את הלחץ על רצועת הפאשיה הפלנטרית ולספק יותר נוחות ותמיכה.

עיסוי

עיסוי האזור הפגוע יכול גם לעזור להפחית את הדלקת והכאב.כדי לבצע עיסוי, השתמש באגודלים ובאצבעות שלך כדי לעסות בעדינות את העקב ואת קשת כף הרגל.אתה יכול גם להשתמש בכדור טניס כדי לגלגל את כף הרגל.זה יעזור למתוח את השרירים והרצועות ולספק הקלה.

מתיחה

מתיחת שרירי העגל ופאשיה פלנטרית יכולה גם לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות.כדי לבצע מתיחת עגל, עמדו מול קיר והניחו עליו הידיים.הניחו את כף הרגל המושפעת מאחורי האחר ונשענים קדימה.אתה צריך להרגיש מתיחה בעגל שלך.כדי למתוח את הפאשיה הפלנטרית, ישבו בכיסא והניחו מגבת סביב כדור כף הרגל.משוך בעדינות את המגבת לעברך תוך שמירה על ברך ישר.החזיקו את המתיחה למשך 15-30 שניות וחזרו על מספר פעמים.

Epsom Salt Soak

מלח אפסום הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת דלקת וכאב.כדי לבצע מלח אפסום, להמיס 2-3 כוסות מלח אפסום באמבט חם וספג את כפות הרגליים למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מסוימת.

חמש הסעדים של סבתא אלה יכולים להיות יעילים מאוד להפחתת הכאב ואי הנוחות הקשורים לעקב של Spur.הם פשוטים, לא יקרים וניתן להשתמש בהם בנוחות הבית שלך.לכן, אם אתם סובלים מכאבי עקב שלד, נסה את הסעדים האלה ובדוק אם הם מספקים לך הקלה מסוימת.

הסעדים של סבתא לעקב של Spur: חלק 2

עקב Spur הוא מצב כואב שיכול להגביל את הניידות, לגרום לאי נוחות ולהפריע לפעילויות היומיומיות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על התסמינים.במאמר זה נחקור חמש תרופות סבתות מיוחדות ויעילות עבור Heel.

1.קומפרסים חמים וקרים

שימוש בקומפרסים חמים וקרים הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת הכאב והדלקת הקשורים לעקב של Spur.כדי להשתמש בתרופה זו, קח שני מטליות וספוג את האחד במים חמים והשני במים קרים.בעדינות את המים העודפים ומורחים אותם לסירוגין על האזור הנגוע.זה יעזור להפחית את הכאב והנפיחות.

באיזו תדירות עלי למרוח קומפרסים חמים וקרים?

מומלץ למרוח קומפרסים חמים וקרים למשך 10 דקות בכל פעם, שלוש עד ארבע פעמים ביום.עם זאת, עליך תמיד להתייעץ עם שנינותH הרופא שלך לפני שאתה משתמש בתרופות כלשהן.

2.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום הן דרך נהדרת להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לעקב שלוחה.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף 1 עד 2 כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 20 דקות.מלח האפסום יעזור להוציא את הרעלים ולהקטין את הנפיחות.לאחר האמבטיה, הקפידו לייבש את כפות הרגליים ביסודיות לפני החלת קרם לחות.

באיזו תדירות עלי לקחת אמבטיות מלח אפסום?

מומלץ לקחת אמבטיה מלח אפסום 3 עד 4 פעמים בשבוע.עם זאת, עליך תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות כלשהן.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לעקב של Spur.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם 1 כוס מים חמים והספגו את כפות הרגליים למשך 20 דקות.חומץ תפוחים יסייע בהפחתת הדלקת והכאב.לאחר ה- SOAK, הקפידו לייבש את כפות הרגליים ביסודיות לפני החלת קרם לחות.

באיזו תדירות עלי להשתמש בחומץ תפוחים?

מומלץ להשתמש בחומץ Apple Cider למשך 20 דקות, שלוש פעמים ביום.עם זאת, עליך תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות כלשהן.

4.עיסוי קרח

עיסוי קרח

הוא דרך נהדרת להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לעקב שלוחה.כדי להשתמש בתרופה זו, קח קוביית קרח קטנה ועסה את האזור המושפע למשך 5 דקות.הטמפרטורה הקרה תעזור להפחית את הנפיחות והכאב.לאחר העיסוי, הקפידו לייבש את כפות הרגליים ביסודיות לפני החלת קרם לחות.

באיזו תדירות עלי לבצע עיסוי קרח?

מומלץ לבצע עיסוי קרח למשך 5 דקות, שלוש פעמים ביום.עם זאת, עליך תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות כלשהן.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נהדרת לעקב של Spur.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית אבקת כורכום עם כפית דבש ומורחים אותה על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.הכורכום יעזור להפחית את הכאב והדלקת.לאחר היישום, הקפד לייבש את כפות הרגליים ביסודיות לפני החלת קרם לחות.

באיזו תדירות עלי להשתמש בכורכום?

מומלץ להשתמש בכורכום למשך 15 דקות, שלוש פעמים ביום.עם זאת, עליך תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות כלשהן.

חמש הסעדים של סבתא המיוחדת והיעילה לעקב של Spur שנדון במאמר זה יכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למצב.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

  • כיצד אוכל להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לעקב של Spur?
    אתה יכול להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לעקב שלוחה על ידי שימוש בקומפרסים חמים וקרים, אמבטיות מלח אפסום, חומץ תפוחים, עיסוי קרח וכורכום.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

ב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן