דף הבית » תרופות סבתא » 5 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות להקל על כאבי בטן

5 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות להקל על כאבי בטן

כאבי בטן כואבים היא בעיה שכיחה שמכותת רבים מאיתנו.בעוד שהרפואה המודרנית מציעה הקלה בתרופות, סבתות מסתמכות על התרופות הטבעיות שלהן במשך מאות שנים כדי להרגיע את הכאב.להלן 5 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות להקל על כאבי בטן.

PEPPERMINT


Peppermint הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו כאבי בטן, עיכול ובחילה.זה עובד על ידי הרגעת שרירי דרכי העיכול והגברת זרימת המרה, המסייעת לפרק מזון בבטן.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולות 2 כפיות תה מנטה בכוס מים רותחים למשך 10-15 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן מכיוון שהיא מסייעת להפחתת הדלקת בדרכי העיכול.זה גם עוזר לנטרל חומצת קיבה ולשפר את העיכול.כדי להשתמש בתרופה זו, גרדו שתי כפיות של שורש ג’ינג’ר טרי והוסיפו לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות לפני מתאמץ ושותה אותו.שתו את תה הג’ינג’ר פעמיים ביום.

טיפ:

ג’ינג’ר זמין גם בצורה תוספה וניתן לקחת אותו עד שלוש פעמים ביום.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן מכיוון שהיא מסייעת להפחתת דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.זה גם עוזר להפחתת לחץ וחרדה, שיכולים להיות גורם תורם לכאבי בטן.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולות 2 כפיות תה קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10-15 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית לכאבי בטן מכיוון שהם עוזרים להפחתת הדלקת ולשפר את העיכול.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה 1 כפית זרעי שומר בכוס מים רותחים למשך 10-15 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את העיכול.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה כדי להקל על כאבי בטן, אך אם הכאב נמשך או מחמיר, חשוב לפנות לייעוץ רפואי.הדבר החשוב ביותר הוא להקשיב לגופך ולדאוג לעצמך.

עשבי תיבול המשמשים להקל על כאבי בטן

תרופות צמחיות הן מהטיפולים הטבעיים הפופולריים ביותר לכאבי בטן.עשבי תיבול שימשו לטיפול בבעיות עיכול במשך מאות שנים, והם יכולים להיות יעילים באותה מידה כמו תרופות מודרניות.כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר המשמשים להקל על כאבי בטן כוללים ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, שומר ושורש ליקריץ.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהקל על עוויתות בטן.זה גם עוזר להפחית בחילות והקאות.אתה יכול לשתות תה ג’ינג’ר או ללעוס על חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי כדי להשיג את היתרונות.

קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי נוסף המשמש לטיפול בכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהקל על עוויתות בטן.אתה יכול לשתות תה קמומיל או לקחת תוספי קמומיל כדי להשיג את היתרונות.

PEPPERMINT

מנטה הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כולל כאבי בטן.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את עוויתות הבטן.אתה יכול לשתות תה מנטה או לקחת תוספי מנטה כדי להשיג את היתרונות.

שומר

שומר הוא עשב המשמש לעתים קרובות להפגת כאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחתת עוויתות בטן.אתה יכול לשתות תה שומר או לקחת תוספי שומר כדי להשיג את היתרונות.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בחפירהסוגיות אדיביות, כולל כאבי בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהקל על עוויתות בטן.אתה יכול לשתות תה שורש ליקריץ או לקחת תוספי שורש ליקריץ כדי להשיג את היתרונות.

תרופות אחרות לכאבי בטן

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם כמה תרופות טבעיות אחרות שיכולות לעזור להקל על כאבי בטן.אלה כוללים שתיית תה קמומיל, אכילת יוגורט ולקיחת פרוביוטיקה.

תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול, כולל כאבי בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהקל על עוויתות בטן.אתה יכול לשתות תה קמומיל או לקחת תוספי קמומיל כדי להשיג את היתרונות.

יוגורט

אכילת יוגורט יכולה לעזור להקל על כאבי בטן.יוגורט מכיל פרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול.הוא גם גבוה בסידן, שיכול לעזור להפחית את עוויתות הבטן.

פרוביוטיקה

נטילת פרוביוטיקה יכולה גם לעזור להקל על כאבי בטן.פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ולהקל על עוויתות בטן.אתה יכול ליטול תוספי פרוביוטיקה או לאכול מזונות העשירים בפרוביוטיקה, כמו יוגורט.

מסקנה

הוכח כי הסעדים של סבתא הם טיפולים יעילים לכאבי בטן.עשבי תיבול כמו ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, שומר ושורש ליקוריץ יכולים לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהקל על עוויתות בטן.גם תרופות טבעיות אחרות, כמו תה קמומיל, יוגורט ופרוביוטיקה, יכולות להועיל.עם השילוב הנכון של תרופות, אתה יכול למצוא הקלה מכאבי הבטן שלך.

שאלות נפוצות

ש: מהם הצמחים הפופולריים ביותר המשמשים להפגת כאבי בטן?

א: עשבי התיבול הפופולריים ביותר המשמשים להקל על כאבי בטן הם זנגביל, קמומיל, מנטה, שומר ושורש ליקוריץ.עשבי תיבול אלה בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ולהקל על עוויתות בטן.

ש: אילו תרופות טבעיות אחרות יכולות לעזור להקל על כאבי בטן?

א: תרופות טבעיות אחרות שיכולות לעזור להקל על כאבי בטן כוללים שתיית תה קמומיל, אכילת יוגורט ולקיחת פרוביוטיקה.תרופות אלה יכולות לעזור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן