דף הבית » תרופות סבתא » 5 תרופות מיושנות יעילות ובטוחות לגרד בכתמים
daadaddaddaa dedddadaddaa ddaddcddaa dddddddaa dcddad ddb

5 תרופות מיושנות יעילות ובטוחות לגרד בכתמים

גירוד הטוסקס

האם אי פעם חווית את גירוד הטוסקים?אם כן, אתה יודע כמה זה יכול להיות מעצבן ולא נוח.זה עלול להיגרם על ידי מספר דברים, כולל אלרגיות, פטרייה או אפילו היגיינה לקויה.לא משנה מה הסיבה, זה יכול להיות מטריד ביותר ויכול להקשות על התרכז בכל דבר אחר.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מיושנות שיכולות לספק הקלה ולעזור לך לחזור להרגיש כמיטב יכולתך.

5 תרופות מיושנות יעילות ובטוחות לגרד בטיטקס

1. חומץ תפוחים – חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר המיושנות לגרד בטיקים.על פי ההערכה, היא מסוגלת להפחית דלקת, לחסל חיידקים ולהחזיר את איזון ה- pH לעור.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים, ומרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו כעשר דקות, ואז שטפו אותו במים חמים.

2. שמן קוקוס – שמן קוקוס הוא תרופה טבעית מצוינת לגרד במאגדים.על פי ההערכה, היא מסוגלת להפחית דלקת וגירוי, כמו גם לחות ולהגן על העור.כדי להשתמש בו, פשוט החל כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע ועסה אותו בעדינות.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים חמים.

3. דבש – דבש הוא עוד תרופה נהדרת מיושנת לגרד בכתמים.על פי ההערכה, היא מסוגלת להפחית דלקת וגירוי, כמו גם לקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, פשוט מרחו כמות קטנה של דבש ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

4. אלוורה – אלוורה היא תרופה פופולרית נוספת לגרד בכתמים.על פי ההערכה, היא מסוגלת להפחית דלקת, להרגיע את העור ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, פשוט חתוך חתיכת עלה אלוורה והחל את הג’ל ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו כעשר דקות לפני השטיפה במים חמים.

5. תה קמומיל – תה קמומיל הוא עוד תרופה מעולה מיושנת לגרד בטיקים.על פי ההערכה, היא מסוגלת להפחית דלקת וגירוי, כמו גם לקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, פשוט כבש שקית תה במים חמים למשך 10 דקות, ואז למרוח את התה המקורר ישירות על האזור הפגוע בעזרת כדור כותנה.השאירו אותו כעשר דקות לפני השטיפה במים חמים.

טיפ מועיל

חשוב לזכור כי תרופות אלה נועדו לספק הקלה מגרד בטיקים.אם הגירוד מתמיד או מחמיר, עדיף להתייעץ עם רופא כדי לקבוע את הגורם הבסיסי ולקבל את הטיפול המתאים.

מהם כמה תרופות מיושנות לגרד בטיוסים?

גירוד במטוס יכול להיות חוויה מאוד לא נוחה ומעצבנת.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מיושנות שיכולות לעזור להקל על הגירוד.להלן חמישה מהתרופות היעילות והבטיחות ביותר לגרד בכתמים:

1.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע את הגירוד הקשור לגירוי של טוסק.כל שעליך לעשות הוא למרוח קצת דבש גולמי על האזור המושפע ולהשאיר אותו לפחות 20 דקות לפני השטיפה במים חמים.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה נהדרת לגרד בכתמים מכיוון שהוא מסייע באיזון רמות החומציות של העור ומונע מחיידקים לגדול.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם חמישה חלקים מים ומרחו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לפחות 10 דקות לפני השטיפה.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לגרד בכתמים מכיוון שהוא אנטיבקטריאלי, אנטי-פטרייתי ואנטי דלקתי.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע והשאיר אותה דולקת לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

4.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה נהדרת לגרד בכתמים כי זה עוזר to הרגיע את העור ומפחית את הדלקת.לשימוש, מערבבים 2 כפות שיבולת שועל עם מספיק מים ליצירת משחה ומרחים ישירות על האזור הפגוע.השאר אותו לפחות לרבע שעה לפני השטיפה במים חמים.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה נהדרת לגרד ב”האשמים “מכיוון שהיא מסייעת להפחתת דלקת ולהרגיע את העור.לשימוש, מערבבים חלק אחד לוז מכשפה עם חמישה חלקים מים ומרחו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו לפחות 10 דקות לפני השטיפה.

שאלות נפוצות

האם תרופות אלה בטוחות?

כן, כל הסעדים המפורטים לעיל הם בטוחים ויעילים לטיפול בגירוד במטוס.עם זאת, תמיד חשוב לבצע בדיקת תיקון לפני שתשתמש בכל תרופה כדי לוודא שאין לך תגובה אלרגית.

מסקנה

גירוד במטוס יכול להיות חוויה מאוד לא נוחה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מיושנות שיכולות לעזור להקל על הגירוד.דבש, חומץ תפוחים, שמן קוקוס, שיבולת שועל ולוז מכשפה הם כולם תרופות יעילות ובטוחות לטיפול בגירוד במטוס.עם זאת, תמיד חשוב לבצע בדיקת תיקון לפני שתשתמש בכל תרופה כדי לוודא שאין לך תגובה אלרגית. גירוד הוא סימפטום שכיח של מצבים רבים ושונים, ולכן חשוב להתייעץ עם הרופא שלך אם אתה חווה גירוד מתמשך או חמור בגרד חמור.את הטוסקים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן