דף הבית » תרופות סבתא » 4 תרופות סבתות מצוינות ומשמעותיות לשלשול וכאבי בטן

4 תרופות סבתות מצוינות ומשמעותיות לשלשול וכאבי בטן

שלשול וכאבי בטן: התרופות של סבתא

כשמדובר בטיפול בשלשול וכאבי בטן, ישנם המון תרופות שנמסרו מדור לדור.תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים ורבים עדיין משמשים כיום כדי לספק הקלה.להלן ארבע תרופות של סבתא שהוכיחו כיעילות בטיפול במחלות אלה.

תה ג’ינג’ר

זנגביל משמש זה מכבר לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול וכאבי בטן.להכנת תה ג’ינג’ר, הרתיחו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים אחת למשך חמש דקות.מסננים את התה, ממתיקים אותו לטעום בדבש ושותים אותו כשהוא עדיין חם.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות לימון לטעם נוסף.

טיפ:

אם אין לך ג’ינג’ר טרי, אתה יכול גם להשתמש בג’ינג’ר קרקע.פשוט מוסיפים כפית ג’ינג’ר טחון לכוס מים רותחים ותלולים למשך חמש דקות לפני שמתאמץ ומתיקה.

זרעי שומר

זרעי שומר שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול וכאבי בטן.כדי להשתמש בזרעי שומר, פשוט ללעוס כפית של הזרעים לאחר הארוחות.אתה יכול גם להכין תה על ידי הרתחת כפית זרעי שומר בכוס מים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו כאשר הוא עדיין חם.

זרעי כמון

זרעי כמון שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול וכאבי בטן.כדי להשתמש בזרעי כמון, פשוט ללעוס כפית של הזרעים לאחר הארוחות.אתה יכול גם להכין תה על ידי הרתחת כפית זרעי כמון בכוס מים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו כאשר הוא עדיין חם.

ציפורן

ציפורן שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול וכאבי בטן.כדי להשתמש בציפורן, פשוט ללעוס כמה ציפורן לאחר הארוחות.אתה יכול גם להכין תה על ידי הרתחת שתיים או שלוש ציפורן בכוס מים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו כאשר הוא עדיין חם.

טיפ:

אם אין לך ציפורן, אתה יכול להשתמש גם בציפורן קרקעית.פשוט מוסיפים כפית ציפורן קרקע לכוס מים רותחים ותלולים למשך חמש דקות לפני מתאמץ ושותה.

ארבע התרופות של סבתות אלה שימשו במשך מאות שנים לטיפול בשלשול וכאבי בטן.כולם טבעיים ובטוחים לשימוש ויכולים לספק הקלה ממחלות אלה.עם זאת, חשוב לציין כי אסור להשתמש בתרופות אלה כתחליף לייעוץ רפואי מקצועי.אם אתה חווה שלשול מתמשך או כאבי בטן, עדיף להתייעץ עם רופא.

תרופות ביתיות לשלשולים וכאבי בטן

שלשול וכאבי בטן יכולים לנוע בין קל לחמור, ולכן חשוב להיות מודעים לסימנים ולתסמינים כדי לטפל טוב יותר באי הנוחות.עבור אלה המחפשים תרופות טבעיות, ישנם כמה טיפולים מנוסים ואמיתיים שהועברו מדור לדור, לעתים קרובות דרך סבתות.להלן ארבע תרופות סבתות מצוינות ומשמעותיות לטיפול בשלשולים וכאבי בטן.

שומר

שומר הוא עשב שידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות וביכולתו להרגיע את מערכת העיכול.ניתן לצרוך שומר כתה או בצורת קפסולה לדרך טבעית להפחתת בחילות, נפיחות והתכווצויות.להכנת תה שומר, תלול כפית זרעי שומר מרוסקים במים מבושלים למשך כעשר דקות, ואז מסננים ושותים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה עתיקה לבחילה, הקאות והתכווצויות בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או להתבשל לתה.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי במים מבושלים למשך 10 דקות, מסננים ושותים.

מנטה

מנטה ידועה בהשפעותיו המרגיעות והמרגיעות על מערכת העיכול.ניתן להכין תה נענע על ידי תום כפית עלי נענע מיובשים במים מבושלים למשך 10 דקות, ואז מתאמץ ושתייה.

קמומיל

קמומיל הוא עשב פורח שהיהמשמש במשך מאות שנים כתרופה לבעיות עיכול.ניתן להכין תה קמומיל על ידי תום כפית פרחי קמומיל מיובשים במים מבושלים למשך 10 דקות, ואז מתאמץ ושתייה.

מסקנה

לארבעת התרופות הסבתות המצוינות והמשמעותיות הללו יש היסטוריה ארוכה של שימוש לטיפול בשלשולים וכאבי בטן.ניתן להשתמש בכל הארבעה בצורת תה או כמוסה כדי להפחית תסמינים כמו בחילה, נפיחות והתכווצויות.עם קצת הכנה ומסירות לתרופה טבעית, תרופות אלה יכולות להיות דרך נהדרת לטפל בבעיות עיכול.

שאלות נפוצות

מהם היתרונות של תרופות טבעיות?

תרופות טבעיות כמו אלה שהוזכרו לעיל יכולות לספק הקלה לאלו הסובלים מבעיות עיכול ללא שימוש בתרופות שעלולות להיות קשות ללא מרשם.תרופות טבעיות יכולות לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית דלקת ללא תופעות הלוואי של תרופות.

האם תרופות טבעיות בטוחות?

תרופות טבעיות יכולות להיות דרך בטוחה ויעילה לטיפול בבעיות עיכול.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל תרופה טבעית כדי להבטיח שבטוח לך להשתמש.

לסיכום, סבתות העבירו כמה תרופות מצוינות ומשמעותיות לטיפול בשלשולים וכאבי בטן.שומר, ג’ינג’ר, נענע וקמומיל ידועים כולם בתכונותיהם האנטי דלקתיות וניתן להשתמש בהן בצורת תה או כמוסה כדי להפחית תסמינים כמו בחילה, נפיחות והתכווצויות.תרופות טבעיות יכולות להיות דרך נהדרת לטפל בבעיות עיכול ללא שימוש בתרופות שעלולות להיות קשות ללא מרשם, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל תרופה טבעית כדי להבטיח שבטוח לך להשתמש.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן