דף הבית » תרופות סבתא » 4 תרופות סבתות זמינות בבית ומבוססות על מרכיבים טבעיים לכאבי יד ימנית
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaddaa ddddaa ddedddadaddaa dadc de

4 תרופות סבתות זמינות בבית ומבוססות על מרכיבים טבעיים לכאבי יד ימנית

מה זה כאבי יד ימניים?

כאבי יד ימניים הם בעיה שכיחה שיכולה להיגרם על ידי מגוון גורמים, כמו שימוש יתר, פציעה, דלקת פרקים או מצבים רפואיים אחרים.זה יכול להיות כאב עמום, תחושה פועמת או כאבי ירי חד שנעים בין עדין לחמור.כאבי יד ימניים יכולים להיות מתישים, מה שמקשה על המשימות היומיומיות או אפילו לבלתי אפשריות.

4 תרופות סבתות לכאבי יד ימנית

תרופות מסורתיות המשמשות את הסבתות והועברו לאורך דורות יכולים לעתים קרובות לספק הקלה מכאבי יד ימניים.סעדים אלה מבוססים על מרכיבים טבעיים הקיימים בבית ואינם דורשים מרשם.להלן ארבע תרופות לנסות:

1.עיסוי שמן קיק

שמן קיק הוא שמן טבעי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והמשכך כאבים.על פי ההערכה, הוא מפחית כאב ונפיחות, כמו גם לקדם ריפוי של האזור המושפע.כדי להשתמש בשמן קיק לכאבי יד ימנית, עיסו את השמן לאזור הפגוע למשך מספר דקות, מספר פעמים ביום.

2.קומפרס חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות אנטי דלקתיות, חיטוי ומשכך כאבים.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת וכאב באזור הנגוע.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לכאבי יד ימנית, להשרות בד או כדור כותנה בחומץ סיידר תפוחים ומורחים אותו על האזור הפגוע מספר פעמים ביום.

3.קומפרס ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים.על פי ההערכה, הוא מפחית כאב ודלקת באזור המושפע.כדי להשתמש בג’ינג’ר לכאבי יד ימנית, להשרות בד או כדור כותנה בתה ג’ינג’ר או מיץ ג’ינג’ר ומורחים אותו על האזור הנגוע מספר פעמים ביום.

4.תה קמומיל

קמומיל הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים.על פי ההערכה, הוא מפחית כאב ודלקת באזור המושפע.כדי להשתמש בקמומיל לכאבי יד ימנית, תלול שקית תה קמומילית במים חמים למשך 5 דקות ושתה את התה מספר פעמים ביום.

טיפ: השתמש בשילוב של תרופות

כשמדובר בהקלה על כאבי יד ימין, עדיף להשתמש בשילוב של תרופות.נסה להשתמש בשילוב של ארבעת התרופות המפורטות לעיל, כמו עיסוי שמן קיק ואחריו דחיסת חומץ תפוחים ודחיסת ג’ינג’ר.זה יעזור למקסם את ההשפעות של כל תרופה ולספק הקלה רבה יותר מכאבי יד ימנית.

3 תרופות סבתות יעילות יותר לכאבי יד ימנית

אם אתה מתמודד עם כאבי יד ימניים, ישנם כמה תרופות טבעיות שתוכלו לנצל.תרופות סבתות הן לרוב חלק מהייעילות ביותר, מכיוון שהן הועברו לאורך דורות והוכחו כמועילות עבור אנשים רבים.להלן שלוש תרופות סבתות נוספות שתוכלו לנסות לכאבי יד ימנית.

שפשוף שום

שום ידוע זה מכבר ביתרונותיו הרפואיים, וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת כאבי יד ימניים.כדי להכין שפשוף שום, פשוט מוחץ כמה שיני שום ומערבב אותו עם מעט שמן זית.שפשפו את התערובת על האזור הפגוע במשך מספר דקות, ואז שטפו במים חמים.השום יסייע בהפחתת הדלקת והכאב באזור הפגוע.

אמבטיה מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה פופולרית לסוגים רבים של כאבי שרירים, כולל כאבי יד ימניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסף שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה.משרים באמבטיה למשך 15-20 דקות ואז שטפו במים חמים.מלח האפסום יסייע בהפחתת הדלקת והכאב באזור הפגוע.

תרופות צמחיות לכאבי יד ימנית

עשבי תיבול משמשים זה מכבר למטרות רפואיות, ורבים מהם יכולים להועיל בטיפול בכאבי יד ימנית.הנה כמה עשבי תיבול שתוכלו לנסות:

  • קמומיל-קמומיל הוא עשב ידוע שניתן להשתמש בו להפחתת דלקת וכאב באזור הפגוע.
  • לבנדר – לבנדר שימש במשך מאות שנים להפחתת כאב ודלקת ב- Tהוא גוף.
  • ג’ינג’ר – נמצא כי ג’ינג’ר יעיל להפחתת דלקת וכאב בגוף.

ניתן להשתמש ב

עשבי תיבול אלה במגוון דרכים, כמו להוסיף אותם לאמבטיה, להכין תה או להשתמש בהם במשחה.הקפידו להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך לבריאות לפני שתשתמשו בתרופות צמחי מרפא.

מסקנה

תרופות סבתות יכולות להיות דרך יעילה להפחתת כאבי יד ימניים.הסעדים שהוזכרו לעיל הם רק כמה מהרבים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת באזור הפגוע.הקפד להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך לבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות: האם זה בטוח להשתמש בתרופות סבתות לכאבי יד ימנית?

כן, בדרך כלל זה בטוח להשתמש בתרופות סבתות לכאבי יד ימנית.עם זאת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות לפני להשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם לא מתאימים לאנשים מסוימים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן