דף הבית » תרופות סבתא » 4 סעדים של סבתא ללא מרשם וסבתא אורגנית לקידום התקופה

4 סעדים של סבתא ללא מרשם וסבתא אורגנית לקידום התקופה

תרופות ביתיות לתקופה מהירה יותר: 4 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית

תקופות יכולות להיות לא נוחות ולא נוחות.למי שמחפש דרך לגרום לחוויה לעבור קצת יותר מהר, ישנם מגוון של תרופות ביתיות שעשויות לעזור.להלן ארבע תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית שיכולות לקדם את התקופה בשימוש נכון.

H2: עשבי תיבול ותוספי מזון

עשבי תיבול ותוספי מזון הם דרך בטוחה וטבעית להפחית פוטנציאל תסמינים ומשך תקופה.כמה מעשבי התיבול והתוספים הפופולריים ביותר להתכווצויות הווסת ולקיצור משך התקופה כוללים קליפת התכווצויות, ג’ינג’ר, עלה פטל וצ’סטברי.

קליפת התכווצויות היא משכך כאבים טבעי המשמש לעתים קרובות להפחתת התכווצויות הווסת.כמו כן, אומרים שיש לו תכונות אנטי -פסמודיות, מה שאומר שהוא יכול לעזור להרפות את שרירי הרחם ולהפחית את זרימת התקופה.

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית פופולרית להתכווצויות הווסת, מכיוון שיש לה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חומרת ההתכווצויות ואת כמות הזרימה הווסתית.

עלה פטל הוא טוניק טבעי שיכול לעזור לחזק את שרירי הרחם ולהפחית את התכווצויות הווסת.על פי ההערכה, היא מצמצמת את משך התקופה ואת כמות הזרימה.

Chasteberry הוא תרופה צמחית המשמשת לעתים קרובות לוויסות הורמונים ולהפחתת התכווצויות הווסת.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית את משך התקופה וכמות הזרימה.

H2: שינויים בתזונה

ביצוע שינויים פשוטים בתזונה שלך יכול גם לעזור להפחית את משך התקופה שלך ואת כמות הזרימה.אכילת תזונה עשירה בסיבים דליל במזון מעובד יכולה לעזור להפחית התכווצויות ונפיחות.אכילת מזונות עם תכונות אנטי דלקתיות, כמו חומצות שומן אומגה 3 וכורכום, יכולה גם לסייע בהפחתת חומרת ההתכווצויות ומשך התקופה.

H3: טיפ מועיל

חשוב לציין כי בעוד שסעדים אלה עשויים לעזור להפחית את משך התקופה, אין להשתמש בהם להחלפת ייעוץ רפואי.אם אתם חווים כאבים עזים או תסמינים אחרים, חשוב להתייעץ עם הרופא שלכם.

בנוסף, אין להשתמש בתרופות אלה כדי לעכב או למנוע תקופה, מכיוון שהדבר יכול להיות בעל השלכות בריאותיות חמורות.

H2: אקופרסורה

אקופרסורה היא תרגול ריפוי סיני עתיק שלפי ההערכה מפחית כאב ודלקת.החלת לחץ על נקודות ספציפיות בגוף יכולה לעזור להפחית את התכווצויות הווסת ומשך התקופה.כמה מהנקודות הנפוצות ביותר להקל על התכווצויות הווסת כוללות את נקודת העין השלישית על המצח, את המעי הגס 4 נקודה על היד, ואת הטחול 6 נקודת כף הרגל.

H2: פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה גם לעזור להפחית את משך התקופה וכמות הזרימה.פעילות גופנית מסייעת להפחתת מתח, שיכול לעזור להפחית התכווצויות ונפיחות.בנוסף, פעילות גופנית מגדילה את זרימת הדם, שיכולה לעזור להפחית את משך התקופה.

חשוב לציין כי בעוד שפעילות גופנית יכולה להועיל, חשוב להקשיב לגופך ולא להגזים.אם אתם חווים כאבים עזים או תסמינים אחרים, חשוב להתייעץ עם הרופא שלכם.

על ידי ביצוע סעדים פשוטים אלה, ייתכן שתוכל להפחית את משך התקופה ואת כמות הזרימה.חשוב לציין שגוף של כולם שונה, ולכן זה עשוי לקחת ניסוי וטעייה כלשהו כדי למצוא את התרופה שהכי מתאימה לך.

היתרונות של הסעדים של סבתא לתקופות

הסעדים של סבתא לתקופות יכולות להיות דרך יעילה להקל על אי הנוחות והכאב של התכווצויות הווסת.תרופות אלה אינן מרשם ואורגני, כלומר ניתן לקחת אותם ללא מרשם רופא והם בדרך כלל מיוצרים עם מרכיבים טבעיים.בנוסף, לעתים קרובות הם פחות יקרים מאשר משככי כאבים מסורתיים ויכולים להיות בעלי פחות תופעות לוואי.ניתן להשתמש בתרופות סבתות לתקופות כדי להפחית הן את אי הנוחות הגופנית והן את הרגשמתח הקשור למחזורי הווסת.

4 תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית לקידום התקופה

להלן ארבע תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית שניתן להשתמש בהן לקידום התקופה:

1.תה צמחים

ניתן להשתמש ב

תה צמחים כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של התכווצויות הווסת.ניתן להשתמש בהם כדי לעזור להרפות את השרירים ברחם ולהפחית את הדלקת.כמה עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם בתה צמחי מרפא להפחתת התכווצויות הווסת כוללות קמומיל, ג’ינג’ר ופפרמינט.בנוסף, ניתן להשתמש בתה צמחים כדי להפחית לחץ וחרדה הקשורים לתקופות.

2.רפידות חימום

ניתן להשתמש ב

רפידות חימום כדי להקל על הכאב הקשור להתכווצויות הווסת.החום עוזר להרפות את השרירים ברחם ולהפחית את הדלקת.חום יכול גם לעזור להפחתת לחץ וחרדה הקשורים למחזור הווסת.בנוסף, חום יכול לעזור להגביר את זרימת הדם ולהפחית את הנפיחות.

3.פעילות גופנית

ניתן להשתמש ב-

פעילות גופנית כדי להפחית את הסימפטומים של התכווצויות הווסת.פעילות גופנית עוזרת להרפות את השרירים ברחם ולהפחית את הדלקת.בנוסף, פעילות גופנית יכולה לסייע בהפחתת לחץ וחרדה הקשורים למחזור הווסת.פעילות גופנית קבועה יכולה גם לעזור בשיפור הבריאות הגופנית והנפשית הכללית.

4.שינויים בתזונה

ביצוע שינויים בתזונה שלך יכול גם לעזור להפחית את הסימפטומים של התכווצויות הווסת.אכילת תזונה בריאה ומאוזנת יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הבריאות הגופנית והנפשית הכללית.בנוסף, אכילת מזונות עשירים בסיבים תזונתיים ודלים בסוכר יכולה לעזור להפחית את הנפיחות ותסמינים אחרים של התכווצויות הווסת.

סיכום

הסעדים של סבתא לתקופות יכולות להיות דרך יעילה להפחתת התכווצויות הווסת.תרופות אלה אינן מרשם ואורגני, כלומר בדרך כלל הן פחות יקרות מאשר משככי כאב מסורתיים ויכולים להיות בעלי פחות תופעות לוואי.כמה תרופות שניתן להשתמש בה להפחתת הסימפטומים של התכווצויות הווסת כוללות תה צמחי מרפא, רפידות חימום, פעילות גופנית ושינויים תזונתיים.בנוסף, ביצוע שינויים אלה יכול לסייע בהפחתת לחץ וחרדה הקשורים למחזור הווסת ולשפר את הבריאות הגופנית והנפשית הכללית.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות ללא מרשם וסבתא אורגנית לקידום התקופה?

כמה סעדים של סבתא ללא מרשם וסבתא אורגנית לקידום התקופה כוללים תה צמחים, רפידות חימום, פעילות גופנית ושינויים תזונתיים.

האם הסעדים של סבתא לתקופות בטוחים?

כן, הסעדים של סבתא לתקופות בדרך כלל בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ללא מרשם כדי להבטיח שהם בטוחים ויעילים עבורך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן