דף הבית » תרופות סבתא » 4 הסעדים של סבתא יעילה ושימושית לשיעול ולפלגה לילדים
ddadadddd dadc daddaad ddaddcd ddaddeddaddaa dcdaddaddc d

4 הסעדים של סבתא יעילה ושימושית לשיעול ולפלגה לילדים

עונת הקרה והשפעת יכולים להיות מאתגרים במיוחד עבור ילדים, במיוחד כאשר גופם הקטן מנסים להילחם בתסמינים.למרבה המזל, יש כמה תרופות של סבתא שיכולות לעזור.סעדים אלה הם טבעיים, בטוחים ויעילים ויעילים, ויכולים לעזור לילדים להקל על חלק מהתסמינים הנפוצים הקשורים להצטננות ושפעת, כמו שיעול ופילן.

הסעדים של סבתא לשיעול ולפלג

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במחלות נפוצות, והם יכולים להיות דרך יעילה לספק הקלה על הצטננות ושפעת אצל ילדים.להלן ארבעה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לילדים הסובלים משיעול ופילה.

1.דבש ולימון

דבש ולימון הם תרופה קלאסית לשיעול ולליבה.הדבש עוזר להרגיע את הגרון, ואילו הלימון עוזר לפרק את העומס.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית דבש אחת וכפית אחת של מיץ לימון טרי בכוס מים חמים.תן לזה להתקרר לפני שתתן אותו לילדך.

2.שום ובצל

שום ובצל הם שניהם אנטיביוטיקה טבעית חזקה שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את העומס.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ שום וכפית מיץ בצל בכוס מים חמים.תן לזה להתקרר לפני שתתן אותו לילדך.

3.ג’ינג’ר וכורכום

זנגביל וכורכום הם שניהם חומרים אנטי דלקתיים חזקים שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולפנות את הגודש.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ ג’ינג’ר וכפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים.תן לזה להתקרר לפני שתתן אותו לילדך.

4.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולנקות את העומס.כמה מעשבי התיבול הטובים ביותר לשימוש להצטננות ושפעת הם מנטה, קמומיל, טימין ואלדברי.כדי להכין תרופה זו, תלולות שתי כפיות של עשבי התיבול שבחרת בכוס מים חמים למשך 10 דקות.תן לזה להתקרר לפני שתתן אותו לילדך.

טיפ שימושי

כשאתם נותנים לילדכם כל אחד מהתרופות הללו, הקפידו להתחיל במינונים קטנים ולהגדיל את הסכום בהדרגה.חשוב גם לפקח מקרוב על ילדכם לכל תגובות שליליות.

ארבע הסעדים של סבתא אלה יכולים להיות דרך יעילה לספק הקלה לילדים הסובלים מהצטננות ושפעת.עם זאת, אם הסימפטומים של ילדכם נמשכים, חשוב להתייעץ עם רופא הילדים שלכם.

תרגול היגיינה טובה

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשמדובר בטיפול בשיעול של הילד ולליחה הוא לתרגל היגיינה טובה.המשמעות היא להבטיח שהילד שוטף את ידיו ביסודיות ולעתים קרובות, כמו גם לנקות את המשטחים שהם באים איתם במגע.המשמעות היא גם הימנעות משיתוף בכלים ומשקאות, כמו גם לשטוף את הצעצועים והמצעים שלהם באופן קבוע.נוהלי היגיינה בסיסיים אלה יכולים לעבור דרך ארוכה במניעת התפשטות השיעול והפלגה אצל ילדים.

הסעדים של סבתא לשיעול ולפלג

בנוסף לתרגול היגיינה טובה, ישנם כמה תרופות מסורתיות שיכולות לעזור להרגיע את שיעולו של הילד וליחה.סעדים אלה הועברו לאורך דורות, ועדיין נחשבים ליעילים ושימושיים כיום.

דבש

ידוע שדבש הוא בעל תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לטיפול בשיעול ופיטל.ניתן לקחת אותו ישירות או לערבב בכוס מים חמים או תה.חשוב לציין כי אין לתת דבש לילדים מתחת לגיל אחד, מכיוון שהוא יכול לגרום להרעלת מזון.

שום

ידוע כי שום בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.ניתן ליטול אותו גולמי או להוסיף למזונות כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של שיעול וליחה.

בצל

בצל הוא תרופה מסורתית נוספת לטיפול בשיעול ופיטל.ניתן לקחת אותו גולמי או להוסיף למזון, וידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהקל על הסימפטומים של Cאול ופליג.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של שיעול ופיטל.ניתן לקחת אותו גולמי או להוסיף למזון, וידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.

מסקנה

הסעדים של סבתא לשיעול ולליבה יכולים להיות דרך נהדרת לעזור להקל על תסמיני הצטננות ופלוס אצל ילדים.ידוע שכולם דבש, שום, בצל וג’ינג’ר הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, וניתן לקחת אותם גולמיים או להוסיף למזון כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של שיעול ופיטל.חשוב לזכור כי יש להשתמש בתרופות אלה בנוסף לשיטות היגיינה טובות, כמו שטיפת ידיים ומשטחים, הימנעות משיתוף בין כלים ומשקאות, ושטיפת צעצועים ומצעים באופן קבוע.

שאלות נפוצות

האם אוכל לתת לילד שלי מותק אם הם מתחת לגיל שנה?

לא, אין לתת דבש לילדים מתחת לגיל אחד, מכיוון שהוא יכול לגרום להרעלת מזון.

מהן כמה נוהלי היגיינה טובים שיעזרו למנוע התפשטות של שיעול ופיטל?

נוהלי היגיינה טובים המסייעים במניעת התפשטות של שיעול ופילה כוללים שטיפת ידיים ומשטחים, הימנעות משיתוף בכלי משקאות, ושטיפת צעצועים ומצעים באופן קבוע. היגיינה הוא חלק חשוב בטיפול ומניעת התפשטות של שיעול ופילה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן